Poradnik ubezpieczeniowy Punkty.
Prosto i w punkt.

Kompendium wiedzy na temat ubezpieczeń.

2020.03.30
Program ochrony przed skutkami epidemii koronawirusa – co zakłada?

Umowy ubezpieczeniowe zawierane telefonicznie oraz wstrzymane kontrole w agencjach ubezpieczeniowych - to wybrane ułatwienia dla ubezpieczeń na czas walki z koronawirusem. Szybkiemu rozprzestrzenianiu się wirusa towarzyszą równie szybkie reakcje nadzoru finansowego. Stąd też program #PIN, czyli Pakiet Impulsów Nadzorczych na rzecz bezpieczeństwa i rozwoju w obszarze rynku ubezpieczeniowego.

Czytaj więcej
Carsharing bez tajemnic
2019.08.26
Korzystanie z carsharingu niczym kupowanie kota w worku! Firmy ukrywają informacje o zasadach naprawy szkód

W regulaminach większości firm carsharingowych znajdziemy zapis, że wkład własny w pokrycie szkody będzie kosztował nas nie więcej niż 1000 zł. Warunkiem jest “postępowanie zgodnie z zasadami ubezpieczyciela”. Kim jest ten ubezpieczyciel? Uzyskanie odpowiedzi na to pytanie, to często "wyższa szkoła jazdy".

Czytaj więcej
Hulajnoga elektryczna
2019.08.06
Wypadek elektryczną hulajnogą? Przez luki w prawie możesz zapłacić miliony!

Spowodowałeś wypadek jadąc elektryczną hulajnogą? Odpowiedzialność za zdarzenie może Cię słono kosztować! Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia OC w życiu prywatnym albo ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania z polisy, za wyrządzone szkody możesz zapłacić nawet 2,5 miliona złotych. Do tego dochodzi comiesięczna renta dla poszkodowanego w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych!

Czytaj więcej
2017.11.20
Oferta porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl dostępna także na Ceneo.pl

Oferta ubezpieczeń znajdujących się na mfind.pl dotrze do szerszego grona klientów. Zintegrowanie pełnej oferty z największą porównywarką produktów Ceneo.pl umożliwi jeszcze łatwiejsze znalezienie najtańszego OC i AC.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie samochodu przez Facebooka w mfind
2015.11.19
Ubezpieczenie samochodu przez Facebooka, Twittera lub Wykop? W Punkta kupisz polisę przez portal społecznościowy!

Mfind.pl to pierwsza porównywarka ubezpieczeń, która umożliwia zakup ubezpieczenia samochodu przez Facebooka, Twittera oraz Wykop. Wystarczy odwiedzić nasz profil w jednym z portali społecznościowych i poprosić doradcę mfind o porównanie składek OC i AC. Najkorzystniejszą polisę można od razu kupić online. To przełom w sprzedaży ubezpieczeń przez social media.

Czytaj więcej
Warsaw Youth Club
2015.10.01
Porównywarka Punkta.pl wspiera stowarzyszenie Wrocław Youth Club

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl została partnerem Wrocław Youth Club - wrocławskiego stowarzyszenia prowadzącego działania z zakresu stosunków i edukacji międzykulturowej, równouprawnienia oraz indywidualnego rozwoju młodych osób.

Czytaj więcej
Konto klienta mfind.pl
2015.09.16
Uruchomiliśmy konto klienta porównywarki Punkta.pl. Od teraz zakup ubezpieczenia samochodu będzie szybszy i wygodniejszy!

Nasza porównywarka ubezpieczeń mfind.pl wzbogaciła się o nową funkcjonalność - konto klienta. Od teraz każdy użytkownik może zalogować się na swój profil, uzyskać dostęp do archiwalnych kalkulacji oraz szybko aktualizować już wprowadzone dane.

Czytaj więcej
Inwestycja w mfind.pl
2015.08.17
6 mln zł na rozwój porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl!

Internet Ventures FIZ, fundusz zarządzany przez Grupę Private Equity Managers, którego współudziałowcami są Krajowy Fundusz Kapitałowy i MCI Management, został udziałowcem mniejszościowym spółki mfind. Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl otrzyma na rozwój do 6 mln zł.

Czytaj więcej
Porównywarki ubezpieczeń
2015.07.28
Ruszył serwis Punkta.pl – pierwsza na rynku porównywarka ubezpieczeń, która pomaga klientom i dba o ich prywatność

Mfind.pl to pierwsza porównywarka ubezpieczeń OC i AC, która dba o prywatność swoich klientów i nie sprzedaje ich danych do towarzystw ubezpieczeniowych bez ich wiedzy. Dbałość o bezpieczeństwo użytkowników to przełom na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Czytaj więcej
Akademia mfind
2015.06.02
Akademia Punkta już od roku rozwiązuje problemy ubezpieczeniowe Polaków. Pomogliśmy ponad 500 tys. naszych czytelników!

Akademia mfind w ciągu pierwszego roku istnienia stała się najpopularniejszym serwisem o ubezpieczeniach. Porady naszych ekspertów pomogły już ponad 500 tys. czytelników!

Czytaj więcej