Punkta

W sieci pojawia się coraz więcej usług i towarów, które możemy kupić w kilka minut i zapłacić za nie jednym kliknięciem. Bogata jest również oferta ubezpieczeń, w tym polisy OC. Sprawdź, dlaczego warto kupić OC przez internet i jakie oszczędności możesz dzięki temu wygenerować!

 1. Oferty wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu

Siedząc przed monitorem i szukając oferty OC, możesz skorzystać z porównywarek ubezpieczeń. Przykładowo w Punkta, dawniej mfind znajdziesz oferty wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci porównać ceny, warunki i zakres polisy.

Wystarczy, że uzupełnisz informacje dotyczące pojazdu (marka, model, rodzaj paliwa, rok produkcji, pojemność i moc silnika, numer rejestracyjny i przebieg roczny itp.) oraz dane głównego kierowcy, by otrzymać indywidualną ofertę ubezpieczenia OC. Co ważne, otrzymasz również cenę polisy! Taki produkt możesz od razu zakupić, płacąc za niego przelewem internetowym lub przez aplikację banku.

 1. Dostęp przez całą dobę

  Wybierając zakup w stacjonarnym oddziale ubezpieczyciela, musisz się liczyć z tym, że placówka otwarta jest w konkretnych godzinach w wybrane dni tygodnia. Kupując ubezpieczenie OC przez internet, nie masz żadnych ograniczeń – możesz je nabyć każdego dnia o każdej porze. Nieważne, czy jest święto, czy niedziela wolna od handlu, do zakupu polisy OC w sieci masz dostęp przez całą dobę.

 2. Kalkulator OC

  Kalkulator OC to świetny i prosty sposób na obliczenie wysokości składki ubezpieczeniowej. Korzystając z porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych online, możesz szybko i dokładnie obliczyć składkę polisy dla Twojego samochodu. Wpisujesz niezbędne informacje dotyczące Twojego pojazdu oraz podstawowe dane osobowe, a w zamian otrzymasz wysokość składki u konkretnych ubezpieczycieli.

Dzięki temu sprawdzisz, które towarzystwo ubezpieczeniowe ma dla Ciebie najlepszą i najtańszą ofertę. To proste! Sprawdź, jak to działa:

 1. Atrakcyjne ceny i zniżki

  Być może miałeś już okazję się przekonać, że zakupy robione w sieci są tańsze. Tak samo jest z ubezpieczeniami. Kupując OC online, możesz wiele zaoszczędzić. To nawet 20 proc. ceny mniej w porównaniu z ubezpieczeniami kupowanymi bezpośrednio u agenta.

  Ubezpieczyciele przygotowują ciekawe rabaty i promocje, które nie są dostępne w punktach sprzedaży – skorzystać z nich możesz tylko przez internet. Warto też szukać kodów zniżkowych, dzięki którym otrzymasz upust podczas zapłaty online za polisę. Pomyśl, że za te zaoszczędzone pieniądze możesz sprawić sobie jakąś małą przyjemność!

 2. Szybkość i wygoda

  Kolejne argumenty przemawiające za tym, że warto kupić OC przez internet, to szybkość, wygoda i oszczędność czasu. Po pierwsze, nie musisz wychodzić z domu, stać w korkach i w kolejkach do stanowiska u ubezpieczyciela – nie musisz tracić czasu, nerwów i pieniędzy na dojazd do oddziału.

  Możesz kupić ubezpieczenie, siedząc wygodnie na kanapie i oglądając ulubiony film. Wystarczy, że włączysz komputer lub smartfon i znajdziesz odpowiadającą Tobie ofertę. Zakupu dokonasz w kilka minut – to naprawdę proste!

  Przekonaj się sam, korzystając z naszej strony, szukając OC dla Twojego samochodu!