Ubezpieczenia Europ Assistance – Pomoc w domu i w podróży

Porównaj ceny OC/AC

Europ Assistance jest ubezpieczycielem oferujący swoim klientom przede wszystkim polisy typu assistance z różnych obszarów. Firma działa na rynku od ponad 60 lat w różnych częściach świata. Zapewnia kompleksową ochronę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom szukającym niezawodnego wsparcia. Dowiedz się, czy warto kupić.

Chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne w Europ Assistance?

Porównaj oferty

Ubezpieczenia Europ Assistance to rozwiązania dopasowane do szczególnych wymagań klientów. TU oferuje rozwiązania nietypowe na naszym rynku, ponieważ umożliwia Ci zakup ochrony tożsamości czy wsparcia w razie cyberbezpieczeństwa. Z drugiej strony proponuje także popularne polisy assistance podróży i auta o bogatym zakresie ubezpieczenia. Dowiedz się wiecej u Europ Assistance Polska z Punktą!

Od ponad 60 lat na całym świecie

Europ Assistance jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową, która od 60 lat zapewnia klientom wysokiej jakości, niezawodną ochronę w wielu aspektach codziennego życia. Od momentu powstania w 1963 roku firm się liderem w branży. Już w 1977 r. organizacja mogła pochwalić się aż 10 milionami sprzedanych polis! Na polskim rynku oferta dostępna jest od 1996 r. W ramach niej marka proponuje klientom szeroki zakres pakietów zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Poznaj ofertę ubezpieczeń Europ Assistance Polska

Wybierz ubezpieczenie Europ Assistance Polska, aby zyskać gwarancję najwyższej jakości ochronę ubezpieczeniową, popartą bogatą historią i doświadczeniem. TU wyróżnia się na tle innych niezrównaną obsługą klienta i produktami dopasowanymi do potrzeb każdego ubezpieczonego.

Z usługami Europ Assistance spotkasz się w 4 głównych obszarach:

 • samochód
 • dom i rodzina
 • podróż
 • zdrowie

Różnorodne propozycje dla wymagających klientów

Ubezpieczenia Europ Assistance zapewniają ochronę w wielu obszarach, gdyż oferują od pomocy medycznej i w podróży po usługi prawne czy finansowe. Dzięki różnorodnym propozycjom Europ Assistance jest firmą chętnie wybieraną przez klientów, na co z pewnością ma wpływ także szybka likwidacja szkody w razie zdarzenia.

Jakie rodzaje ubezpieczeń oferuje Europ Assistance Polska?

 • Assistance samochodowy
 • Pomoc rowerową
 • Assistance medyczny
 • Ochronę tożsamości
 • Senior Assistance – wsparcie dla osób starszych
 • Ubezpieczenie podróży – pakiet Assistance
 • Ubezpieczenie telefonu
 • Cyber SOS – wsparcie w razie zagrożeń cybernetycznych.

Opinie o Europ Assistance

Zastanawiasz się, jakie opinie klienci mają na temat Europ Assistance Polska? Każdy wykupując ubezpieczenie, oczekuje wysokiej klasy ofert, które będą wsparciem w trudnych sytuacjach. Opinie o Europ Assistance są na ogół pozytywne, bowiem klienci wysoko oceniają firmę za obsługę klienta oraz sposób likwidowania szkód. Wyróżnia się na tle konkurencji propozycjami z zakresu ochrony medycznej i turystycznej.

Szybki czas realizacji zleceń i wysokiej klasy pomoc w rozwiązywaniu problemów to kolejne zalety marki, o których wspominają osoby, gdy korzystają z usług ubezpieczenia Europ Assistance.

Opinie Cię przekonały? Sprawdź, ile wyniesie wysokość składki polisy turystycznej w Punkta!

Kalkulator ubezpieczenia podróży


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Chciałbym bardzo podziękować za super dobór OC jak tylko będzie możliwe wrócę. Dziękuję

Wybierz ubezpieczenie podróży już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii