Podróż bezpieczniej z ubezpieczeniem turystycznym Europ Assistance!

Sprawdź ceny ubezpieczenia podróży

Chcesz spędzić udany, a przede wszystkim bezpieczny urlop? Zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Europ Assistance oferuje aż 5 wariantów, dzięki którym możesz się w pełni zrelaksować podczas wypoczynku.

Chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne w Europ Assistance?

Porównaj oferty

Przygotuj się do podróży! Pamiętaj o odpowiedniej polisie turystycznej

Wybierasz się w wymarzoną podróż, ale obawiasz się nieprzewidywalnych sytuacji? Skorzystaj z ubezpieczenia podróży. TU oferuje szeroki zakres pomocy typu assistance na całym świecie. Wykupując polisę, możesz liczyć na natychmiastową pomoc nawet w trudnych przypadkach!

Przed zakupem polisy warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, warto sprawdzić, jakie ryzyka są pokryte przez wybrane ubezpieczenie turystyczne. Europ Assistance oferuje ochronę na wypadek choroby, wypadku, utraty bagażu, opóźnienia lub odwołania lotu oraz wiele innych.

Zwróć uwagę na wysokość sumy ubezpieczenia oraz kwoty odszkodowania, jakie przysługują w przypadku wystąpienia szkody. W przypadku Europ Assistance kwoty odszkodowania są uzależnione od rodzaju ubezpieczenia i mogą wynosić od 150 tys. do 500 tys. zł.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy ubezpieczenie obejmuje wszystkie kraje, do których planujemy się udać. Europ Assistance oferuje ubezpieczenia turystyczne na terenie całej Europy, ale również poza jej granicami.

Ostatnią, ale nie mniej ważną kwestią, jest koszt ubezpieczenia. Warto dokładnie przeanalizować ofertę Europ Assistance i wybrać ubezpieczenie, które spełni nasze oczekiwania, ale jednocześnie będzie w naszym zasięgu finansowym. Właściwie wybrane ubezpieczenie turystyczne to gwarancja spokojnej i bezpiecznej podróży, dlatego warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania. Jeśli nie jesteś pewny, co do wyboru, porównaj oferty różnych towarzystw bezpłatnie, dzięki kalkulatorowi Punkta.

Kalkulator ubezpieczeń podróży

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne Europ Assistance?

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres obsługiwanych krajów sprawia, że ubezpieczenie podróży od Europ Assistance oferuje znacznie więcej, niż proponują zazwyczaj inne firmy. Możesz mieć pewność, że z polisą uzyskasz pomoc w różnych sytuacjach.

Co oferują ubezpieczenia turystyczne Europ Assistance?

 • Ubezpieczenie NNW i OC.
 • Natychmiastowa pomoc w wyjątkowych sytuacjach.
 • Pokrycie kosztów leczenia szpitalnego.
 • Organizacja pomocy medycznej.
 • Akcje ratownicze np. w górach.
 • Zakwaterowanie na czas powrotu do zdrowia.
 • Pomoc w przypadku zgubienia lub kradzieży dokumentów i środków pieniężnych.
 • Odszkodowanie w przypadku zgubienia, uszkodzenia lub kradzieży bagażu.
 • Całodobowa infolinia informacyjną.

Porównaj ceny ubezpieczenia dla Twojego wyjazdu. 

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego

Czy można wykupić assistance na miesiąc?

Zakres ochrony może różnić się w zależności od wybranego pakietu. Ubezpieczenie turystyczne Europ Assistance proponuje aż 5 wariantów o różnym okresie ochrony. Czy można wykupić assistance na miesiąc? W ramach wariantu dłuższe wakacje oraz dowolny wyjazd możesz ubezpieczyć się na 16 lub 60 dni. A jak wygląda to w przypadku pozostałych wariantów?

 • Weekend – dla podróżujących od 1 do 4 dni
 • Wakacje – dla planujących podróż do 9 dni
 • Dłuższe wakacje – ochrona podróży do 16 dni
 • Dowolny wyjazd – ubezpieczenie turystyczne do 60 dni
 • Roczny – polisa roczna, możesz korzystać z niej wielokrotnie, jednak tylko w trakcie podróży nieprzekraczających 30 dni.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Chciałbym bardzo podziękować za super dobór OC jak tylko będzie możliwe wrócę. Dziękuję

Wybierz ubezpieczenie podróży już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii