MTU24 – Assistance samochodu w MTU24

Oblicz składkę OC/AC w MTU24

Jeśli chcesz zapewnić rozszerzoną ochronę dla siebie oraz pasażerów, którzy z Tobą podróżują, to pomyśl o rozszerzeniu swojego OC i/ lub AC o Assistance Pojazdu. To oferta MTU stworzona z myślą o osobach, które znajdą się w nagłej potrzebie podczas poruszania się pojazdem.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w MTU24

Oblicz składkę OC/AC

Polisa Assistance Pojazdu to całodobowa pomoc w razie wypadku, awarii lub unieruchomienia pojazdu, np. na skutek braku paliwa czy rozładowania akumulatora.

Wszelkie zdarzenia możesz zgłosić za pośrednictwem Centrum alarmowego, które pomoże Ci 24h na dobę.

Do zdarzeń objętych ubezpieczeniem autocasco MTU zaliczone zostały:

  • zderzenie pojazdów,
  • wandalizm,
  • zderzenie pojazdu z osobą/ zwierzęciem/ przedmiotami z zewnątrz,
  • awaria pojazdu,
  • unieruchomienie pojazdu,
  • działanie czynników chemicznych lub termicznych z zewnątrz,
  • pożar/ wybuch/ zatopienie/ działanie sił natury,
  • zderzenie się sprzętu sportowego przewożonego na bagażniku zewnętrznym z osobami trzecimi lub przedmiotami z zewnątrz pojazdu.

Możesz wybrać Autocasco w MTU w pakiecie Podstawowym lub Rozszerzonym. W zależności od wariantu, otrzymasz inne korzyści.

  • Assistance Podstawowy: obejmuje jedynie zdarzenia powstałe na terytorium RP, suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł, zapewnia holowanie pojazdu do 150 km (można skorzystać 2 razy w okresie obowiązywania polisy), naprawę na miejscu zdarzenia, dowóz paliwa oraz pokrycie kosztów kontynuacji podróży do 50 km i porady na całodobowej infolinii.
  • Assistance Rozszerzony: obejmuje zdarzenie powstałe na terytorium Europy, suma ubezpieczenia wynosi 15 000 zł, polisa zapewnia holowanie pojazdu do 500 km na terenie Polski i do 500 km za granicą, naprawę na miejscu zdarzenia, pojazd zastępczy, dowóz paliwa, transport przyczepy, kontynuację podróży do 100 km, parking strzeżony, pomoc na infolinii, zakwaterowanie (na maks. 2 dni), złomowanie, odbiór i dostarczenie pojazdu, zmiennika kierowcy.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o MTU24

ubezpieczenie Assistance w MTU
Assistance w MTU – 3 pakiety bezpieczeństwa na drodze

Ubezpieczenia komunikacyjne mają przede wszystkim zabezpieczyć Twój portfel. Assistance dodatkowo zapewnia natychmiastową pomoc w razie awarii lub stłuczki. W MTU otrzymasz ją w ramach trzech różnych pakietów ubezpieczeń dla Twojego auta.

Przejdź do akademii