MTU | Kalkulator OC/AC online | Zobacz, ile zapłacisz za ubezpieczenie MTU24!

Oblicz składkę OC/AC w MTU24

Poznaj bliżej MTU – markę należącą do grupy ERGO Hestia. MTU słynie z konkurencyjnych cen OC/AC i pakietu korzystnych dodatków (np. ubezpieczenia szyb, opon). Dzięki temu marka szybko zyskała renomę na rynku, a dziś może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w MTU24

Oblicz składkę OC/AC

Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe (MTU) jest doświadczonym graczem w branży ubezpieczeń komunikacyjnych i nie tylko. Jego historia sięga 2002 roku, kiedy to podpisano pierwszą umowę o polisę majątkową. Przez lata cały sztab ekspertów rozwijał działalność firmy, umacniając tym samym jej pozycję. W tej chwili marka działa na szeroką skalę, oferując ogromny zakres ubezpieczeń OC/AC wraz z dodatkami, NNW czy assistance – w niskich cenach, w sam raz dla klientów szukających tanich ubezpieczeń samochodu. Ubezpieczenia MTU są też dostępne online, pod brandem MTU24.

MTU24 – ubezpieczenie dopasowane do Ciebie!

Marka przygotowała dla Ciebie cały szereg polis komunikacyjnych MTU, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do wyboru masz zarówno standardowe ubezpieczenia OC/AC MTU, jak i rozbudowane pakiety, dostosowane do klientów, którzy chcą zapewnić autu maksymalną ochronę. Polisy rozszerzone dostępne w ubezpieczalni MTU zawierają m.in. ubezpieczenie szyb i opon samochodu, a także Zieloną Kartę. I tu każdy doświadczony kierowca przyzna, że warto za nie dopłacić! 

MTU24 ERGO Hestia – zaufaj sprawdzonej marce!

Na forach często pojawia się pytanie o to, czy MTU to ERGO Hestia. Podpowiadamy: od 2014 roku marka MTU należy do tej grupy i od tego czasu obie marki współpracują na rynku. To właśnie doświadczeni specjaliści z ERGO Hestii zajmują się likwidacją szkód MTU, za co każdego roku otrzymują wyróżnienia i nagrody. Grupa ma na swoim koncie m.in. nagrodę Złoty Zderzak czy Gwiazdę Jakości Obsługi. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o MTU? Przeczytaj najważniejsze wydarzenia z jego historii i poznaj lepiej markę!

  • 2002 – powstanie spółki MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA,
  • 2005 – początek sprzedaży ubezpieczeń online (MTU24),
  • 2014 – połączenie MTU z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia,
  • 2015 – przystąpienie do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód.

MTU 24 online – porównaj oferty i kup najtańszą polisę

Dziś trudno o lepszą formę zakupu ubezpieczenia samochodu online, niż porównywarka OC/AC. W ramach darmowego kalkulatora błyskawicznie obliczysz koszt polisy MTU dla Twojego samochodu i zobaczysz, co dokładnie obejmuje konkretna oferta. W porównywarce Punkty możesz też od ręki przejść na stronę marki i kupić ubezpieczenie online, bez ponownego uzupełniania formularza i bez wychodzenia z domu! Zobacz listę polis dostępnych w MTU:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • NNW,
  • Assistance,
  • ubezpieczenie szyb,
  • ubezpieczenie opon.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poznaj bliżej ofertę MTU!

ubezpieczenie Assistance w MTU
Assistance w MTU – 3 pakiety bezpieczeństwa na drodze

Ubezpieczenia komunikacyjne mają przede wszystkim zabezpieczyć Twój portfel. Assistance dodatkowo zapewnia natychmiastową pomoc w razie awarii lub stłuczki. W MTU otrzymasz ją w ramach trzech różnych pakietów ubezpieczeń dla Twojego auta.

zielona karta mtu
Zielona Karta w MTU – bezpieczne podróże

Lubisz wycieczki w nieznane? Wyjedź naprzeciw przygodzie! Z Zieloną Kartą w MTU będziesz mógł zapakować rodzinę do auta i ruszyć w podróż nie tylko do krajów Unii Europejskiej, ale także na Bałkany czy na Bliski Wschód.

ERGO Hestia ubezpieczenia
ERGO Hestia ubezpieczenia – sopocka spółka globalnego koncernu

Mówi się, że kapitał nie ma narodowości. Firmy ubezpieczeniowe przeważnie należą do międzynarodowych koncernów. Tymczasem Hestia, choć jest członkiem dużej grupy ERGO, nie wypiera się swoich polskich, lokalnych korzeni. Skrót STU, czyli Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń nadal jest w nazwie ubezpieczyciela. Sprawdź, co może Ci zaoferować globalno-lokalny ubezpieczyciel.

tanie ubezpieczenie oc
8 błędów, których powinieneś unikać, jeśli chcesz kupić tanie ubezpieczenie OC

W przypadku OC sprawa wydaje się być prosta. Szukasz najtańszej polisy, bo obowiązkowe ubezpieczenie pojazdu u każdego ubezpieczyciela jest takie samo. W rzeczywistości już porównanie ofert sprawia wiele kłopotu. Sposób, w jaki szukasz najlepszego ubezpieczenia OC, a potem płacisz za nie, nie jest bez znaczenia dla Twojej kieszeni.

Przejdź do akademii