MTU | Kalkulator OC/AC online | Zobacz, ile zapłacisz za ubezpieczenie MTU24!

Oblicz składkę OC/AC w MTU24

Poznaj bliżej MTU – markę należącą do grupy ERGO Hestia. MTU słynie z konkurencyjnych cen OC/AC i pakietu korzystnych dodatków (np. ubezpieczenia szyb, opon). Dzięki temu marka szybko zyskała renomę na rynku, a dziś może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w MTU24

Oblicz składkę OC/AC

Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe (MTU) jest doświadczonym graczem w branży ubezpieczeń komunikacyjnych i nie tylko. Jego historia sięga 2002 roku, kiedy to podpisano pierwszą umowę o polisę majątkową. Przez lata cały sztab ekspertów rozwijał działalność firmy, umacniając tym samym jej pozycję. W tej chwili marka działa na szeroką skalę, oferując ogromny zakres ubezpieczeń OC/AC wraz z dodatkami, NNW czy assistance – w niskich cenach, w sam raz dla klientów szukających tanich ubezpieczeń samochodu. Ubezpieczenia MTU są też dostępne online, pod brandem MTU24.

MTU24 – ubezpieczenie dopasowane do Ciebie!

Marka przygotowała dla Ciebie cały szereg polis komunikacyjnych MTU, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do wyboru masz zarówno standardowe ubezpieczenia OC/AC MTU, jak i rozbudowane pakiety, dostosowane do klientów, którzy chcą zapewnić autu maksymalną ochronę. Polisy rozszerzone dostępne w ubezpieczalni MTU zawierają m.in. ubezpieczenie szyb i opon samochodu, a także Zieloną Kartę. I tu każdy doświadczony kierowca przyzna, że warto za nie dopłacić! 

MTU24 ERGO Hestia – zaufaj sprawdzonej marce!

Na forach często pojawia się pytanie o to, czy MTU to ERGO Hestia. Podpowiadamy: od 2014 roku marka MTU należy do tej grupy i od tego czasu obie marki współpracują na rynku. To właśnie doświadczeni specjaliści z ERGO Hestii zajmują się likwidacją szkód MTU, za co każdego roku otrzymują wyróżnienia i nagrody. Grupa ma na swoim koncie m.in. nagrodę Złoty Zderzak czy Gwiazdę Jakości Obsługi. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o MTU? Przeczytaj najważniejsze wydarzenia z jego historii i poznaj lepiej markę!

  • 2002 – powstanie spółki MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA,
  • 2005 – początek sprzedaży ubezpieczeń online (MTU24),
  • 2014 – połączenie MTU z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia,
  • 2015 – przystąpienie do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód.

MTU 24 online – porównaj oferty i kup najtańszą polisę

Dziś trudno o lepszą formę zakupu ubezpieczenia samochodu online, niż porównywarka OC/AC. W ramach darmowego kalkulatora błyskawicznie obliczysz koszt polisy MTU dla Twojego samochodu i zobaczysz, co dokładnie obejmuje konkretna oferta. W porównywarce Punkty możesz też od ręki przejść na stronę marki i kupić ubezpieczenie online, bez ponownego uzupełniania formularza i bez wychodzenia z domu! Zobacz listę polis dostępnych w MTU:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • NNW,
  • Assistance,
  • ubezpieczenie szyb,
  • ubezpieczenie opon.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poznaj bliżej ofertę MTU!

tanie ubezpieczenie oc
8 błędów, których powinieneś unikać, jeśli chcesz kupić tanie ubezpieczenie OC

W przypadku OC sprawa wydaje się być prosta. Szukasz najtańszej polisy, bo obowiązkowe ubezpieczenie pojazdu u każdego ubezpieczyciela jest takie samo. W rzeczywistości już porównanie ofert sprawia wiele kłopotu. Sposób, w jaki szukasz najlepszego ubezpieczenia OC, a potem płacisz za nie, nie jest bez znaczenia dla Twojej kieszeni.

Przejdź do akademii