MTU24 – Kontakt. Adresy placówek MTU24, infolinia

Oblicz składkę OC/AC w MTU24

Kontakt z MTU zasługuje na pochwałę – infolinia jest całodobowa, dzięki czemu możesz się skontaktować z ubezpieczycielem w dowolnym dniu o dowolnej porze. Całodobowo możesz zgłosić szkodę lub uzyskać pomoc z zakresu autocasco.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w MTU24

Oblicz składkę OC/AC

MTU to stosunkowo młoda spółka, ale dzięki doświadczeniu i popularności ERGO Hestii, cieszy się zaufaniem klientów. Ubezpieczyciel posiada ofertę prostych ubezpieczeń przeznaczonych dla mieszkańców wsi oraz mniejszych miejscowości. 

MTU – jak kupić ubezpieczenie?

Zastanawiasz się, czy zakup ubezpieczenia MTU jest skomplikowany? Skądże! Ubezpieczyciel umożliwia nabycie polisy na wiele sposobów:

  • online – w serwisie mtu24.pl,
  • stacjonarnie – w wybranym oddziale,
  • telefonicznie – dzwoniąc na infolinię MTU,
  • wypełniając formularz kontaktowy na stronie ubezpieczyciela.

MTU – najważniejsze wydarzenia w historii

2002 rok – powstanie spółki MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA

2005 rok – początek sprzedaży ubezpieczeń on-line

2014 rok – połączenie MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia

2015 rok – przystąpienie do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód

Model Biznesowy MTU

Ubezpieczenia komunikacyjne – MTU oferuje zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, autocascoassistance pojazdu, ubezpieczenie szybNNW kierowcy i pasażerów, Zieloną Kartę oraz ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenia mienia – ochroną możesz objąć swoją nieruchomość: dom lub mieszkanie; ubezpieczenie obejmuje zniszczenie lub uszkodzenie mienia, które są następstwem zdarzeń losowych, np. zalania, uderzenia pioruna czy huraganu. 

Ubezpieczenia turystyczne – w ofercie znajduje się pakiet ubezpieczeń podróżnych Podróżuj z mtu24.pl. Został stworzony z myślą o osobach wyjeżdżających za granicę i chronią zdrowie, życie, bagaż podróżny oraz sprzęt sportowy.

Infolinia w części dotyczącej informacji o polisach oraz oferty ubezpieczeń działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Świetnym kanałem kontaktu jest strona internetowa MTU. Możesz liczyć na sprawną obsługę online. Za jej pośrednictwem:

  • kupisz wybraną polisę,
  • zawiadomisz ubezpieczyciela o kupnie lub sprzedaży pojazdu,
  • zgłosisz szkodę,
  • uzyskasz informacje dotyczące płatności za składkę,
  • zgłosisz reklamację,
  • zamówisz kopię dokumentów. 

Infolinia MTU

Z infolinią MTU możesz skontaktować się pod numerem telefonu 58 555 65 00.

Kontakt z MTU

Możesz również skorzystać z tradycyjnych form kontaktu i wysłać swoje zgłoszenie faxem lub listem poleconym na adres siedziby firmy:

STU ERGO Hestia SA

Ul. Hestii 1

81-731 Sopot

Kolejną opcją jest także kontakt online:

MTU w mediach społecznościowych


Niestety, MTU nie jest zaangażowane w działania w social mediach, co w dzisiejszych czasach nie jest dobrym wyborem. Ubezpieczyciel prowadzi swój profil na Facebooku, choć strona nie zgromadziła dużej liczby obserwatorów. Dobra wiadomość jest taka, że możesz się skontaktować z przedstawicielem MTU za pośrednictwem Messengera, a odpowiedź otrzymasz bardzo szybko!Kalkulator OC/AC online
Porównaj oferty i zaoszczędź na polisie


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 9 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 9 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o MTU24

ubezpieczenie Assistance w MTU
Assistance w MTU – 3 pakiety bezpieczeństwa na drodze

Ubezpieczenia komunikacyjne mają przede wszystkim zabezpieczyć Twój portfel. Assistance dodatkowo zapewnia natychmiastową pomoc w razie awarii lub stłuczki. W MTU otrzymasz ją w ramach trzech różnych pakietów ubezpieczeń dla Twojego auta.

Przejdź do akademii