Kontakt MTU | Infolinia

Przekonaj się, gdzie kupisz najtańsze OC

Chcesz zgłosić szkodę w MTU? Potrzebujesz szybkiej pomocy assistance? Zadzwoń na infolinię i załatw sprawę w mgnieniu oka! Poniżej znajdziesz listę adresów kontaktowych z MTU24!

Porównaj oferty i nie przepłacaj!

Kalkulator OC/AC Punkta

MTU – kontakt

Potrzebujesz jak najszybszego kontaktu z MTU24? Chcesz zrezygnować z polisy, zgłosić szkodę z ubezpieczenia OC/AC, albo wysłać dokumenty? Skoro tak, to jesteś we właściwym miejscu! Za chwilę dowiesz się, jaki jest adres do korespondencji marek z grupy ERGO Hestia, na jakich mediach społecznościowych działa MTU oraz pod jakie numery zadzwonić, by załatwić konkretną sprawę.

W jaki sposób możesz się skontaktować z konsultantami MTU24? Marka udostępnia klientom kilka kanałów do bezpośredniego kontaktu w ramach grupy ERGO Hestia – m.in. infolinię, e-mail, czat internetowy, media społecznościowe. Dzięki temu bez trudu wybierzesz taką formę kontaktu, jaka Ci najbardziej odpowiada! Sprawdź szczegóły poniżej!

MTU infolinia – numer i godziny pracy

Najpopularniejszą formą kontaktu jest rozmowa z przedstawicielem marki. Konsultanci infolinii MTU czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. W zależności od sprawy, możesz zadzwonić pod numer:

  • 58 555 65 00 – obsługa polisy,
  • 55 558 77 19 – zakup polisy.

Masz dodatkowe pytania dotyczące polisy? Zamów rozmowę! Wystarczy wejść na stronę internetową, kliknąć ikonkę ze słuchawką i wpisać swój numer. Konsultant oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania. Co więcej, możesz umówić się na termin rozmowy – wpisując datę oraz godzinę, w których jesteś dostępny.

MTU – adres do korespondencji

Wielu kierowców woli tradycyjne formy kontaktu. Jeśli i Ty się do nich zaliczasz, możesz wysłać dokumenty albo zgłoszenia listem poleconym na adres:

STU ERGO Hestia S.A.

Ul. Hestii 1

81-731 Sopot.

Dodatkową opcją jest także kontakt z MTU online:

MTU – likwidacja szkody

W MTU likwidację szkody możesz wygodnie rozliczyć na 3 sposoby. Pierwsza to metoda kosztorysowa, w której rzeczoznawca ocenia rozmiar szkody i na tej podstawie decyduje o wysokości odszkodowania. Drugim sposobem jest wariant serwisowy z naprawą w sieci partnerskiej MTU – z użyciem części alternatywnych. Ostatnią metodą jest wariant serwisowy z naprawą w ASO, czyli Autoryzowanym Serwisie Obsługi, z użyciem części oryginalnych. Oprócz tego warto wiedzieć, że w MTU likwidacja szkody powstałej poza granicami Polski odbywa się zgodnie z prawem kraju, w którym doszło do zdarzenia. Wiąże się to m.in. z różną wysokością sumy gwarancyjnej.

MTU – kontakt w mediach społecznościowych

MTU aktywnie działa w mediach społecznościowych. I mimo że w porównaniu z konkurencją marka dopiero zaczyna powiększać liczbę fanów, to dzięki regularnie publikowanym postom wciąż poszerza zasięgi! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o aktualnej ofercie albo poczytać rzetelne miniporadniki przygotowane przez markę, obserwuj ją tutaj:

Facebook

Linkedin


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Koniecznie przeczytaj też:

4 sposoby na odnowienie ubezpieczenia OC. Czy można to zrobić w internecie?
5 sposobów na odnowienie ubezpieczenia OC. Czy można to zrobić w internecie?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego kierowcy. To niestety oznacza, że co rok musisz się zatroszczyć o wykupienie nowej polisy bądź przedłużenie aktualnej. Zastanawiasz się, czy możliwe jest odnowienie ubezpieczenia OC w internecie? Tutaj dowiesz się, jak można przedłużyć polisę. Są na to 4 podstawowe sposoby.

Aplikacja UFG "Na wypadek"
Aplikacja UFG „Na wypadek”: jak postępować w razie zdarzenia drogowego?

Aplikacja UFG „Na wypadek” skierowana jest do wszystkich tych, którzy są uczestnikami kolizji lub wypadku. Ma na celu poprowadzenie kierowcy krok po kroku po wszystkich czynnościach, jakie należy podjąć po zdarzeniu drogowym. Aplikacja podpowie jak zachować się w konkretnej sytuacji, w jaki sposób udokumentować dane osób biorących udział w wypadku, czy jakie informacje będą niezbędne w postępowaniu odszkodowawczym.

Stłuczka na drodze, jak dochodzić swoich praw i zgłosić likwidację szkody z oc sprawcy?
Likwidacja szkody z OC sprawcy. Czym jest i jakie są najczęstsze problemy z nią związane?

Ubezpieczenie OC to temat rzeka. Najpierw narzekamy na obowiązek jego posiadania, później żalimy się na sposób realizacji świadczeń przysługujących z tego tytułu. Likwidacja szkód to temat, który sprawia wielu z nas ciągle problemy. Sprawdź, co musisz wiedzieć i jakie najczęściej problemy sprawia cały proces.

Przejdź do akademii