NNW MTU | Zobacz, co obejmuje, porównaj ceny i kup wygodnie online ↓

Sprawdź tu, gdzie kupisz najtaniej

Zatroszcz się o pełną ochronę siebie i bliskich podróżujących razem z Tobą. Przeczytaj, co obejmuje ubezpieczenie komunikacyjne NNW MTU i sprawdź, ile za nie zapłacisz. Koniecznie porównaj ceny w kalkulatorze Punkty i nie przepłacaj ➤

Kalkulator OC/AC MTU

Porównaj ceny NNW

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się częściej, niż Ci się wydaje – nie tylko podczas jazdy, ale i przy wysiadaniu, tankowaniu paliwa czy mycia szyb. Dlatego wykupując ubezpieczenie OC/AC samochodu warto rozważyć rozszerzenie polisy o ubezpieczenie komunikacyjne NNW – od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Tym bardziej że korzyści wynikające z ewentualnej wypłaty odszkodowania bezkonkurencyjnie przewyższają nad coroczną składką. Nie wspominając nawet o spokoju ducha, jaki będzie towarzyszyć Ci podczas każdej przejażdżki. Jeśli więc chcesz czegoś więcej od polisy i zależy Ci na maksymalnej ochronie siebie jako kierowcy i/lub bliskich, których ze sobą zabierasz, to jesteś we właściwym miejscu. Poznaj bliżej ofertę NNW MTU i wybierz dla siebie idealny wariant!

Ubezpieczenie NNW MTU – co obejmuje polisa?

NNW chroni kierowcę i/lub współpasażerów przed następstwami nieszczęśliwych wypadków (związanych z użytkowaniem pojazdu). Mowa tu głównie o wypłacie odszkodowania i pokryciu kosztów leczenia, ale nie tylko. Jak to wygląda w MTU24? Dzięki polisie NNW otrzymasz zwrot środków za badania, pobyt w szpitalu, zabiegi, opatrunki, w kwocie do 30% sumy ubezpieczenia. Co więcej, ubezpieczenie NNW MTU pokryje koszty odbudowy zębów uszkodzonych w trakcie wypadku (do 20%). Otrzymasz również odszkodowanie dni, w których pozostajesz niezdolny do pracy czy nauki (1% sumy ubezpieczenia za każdą dobę). Ogromnym plusem polisy NNW MTU jest to, że działa ona na terenie całego świata, a dodatkowo obejmuje sytuacje niezwiązane bezpośrednio z jazdą – wysiadanie z pojazdu, tankowanie itd. Niestety w koszty leczenia nie wlicza się kosztów transportu i rehabilitacji – za to zapłacisz z własnej kieszeni.

NNW MTU24 – ochrona już od kilkunastu zł rocznie

W ofercie MTU czekają na Ciebie 2 warianty polisy: NNW Kierowcy oraz NNW Kierowcy i Pasażerów. Pierwszy, gdzie całkowita suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł, będzie Cię kosztował jedynie 18 zł rocznie! To szalenie mała kwota w porównaniu do ochrony, jaką zapewnia Ci polisa. Drugi wariant chroni natomiast każdego pasażera znajdującego się w ubezpieczonym samochodzie. Co ważne, całkowita suma ubezpieczenia (tu 15 000 zł) przypada na każdego z podróżujących. Za ten wariant zapłacisz 66 zł rocznie. Brzmi zachęcająco? Zanim kupisz porównaj ceny NNW w kalkulatorze Punkty i przekonaj się, czy gdzie indziej nie zapłacisz mniej!


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w MTU24 przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC MTU24

Poczytaj o ubezpieczeniach

Tutaj dowiesz się więcej o NNW

Ubezpieczenie pasażera
Ubezpieczenie pasażera samochodu: NNW kierowcy i pasażerów

Kiedy pasażer zostaje ranny w wypadku, może uzyskać odszkodowanie zarówno z OC sprawcy, jak i NNW kierowcy. Pod warunkiem, że był objęty taką ochroną. Sprawdzamy kiedy zadziała ubezpieczenie pasażera samochodu!

Tego nie wiedziałeś o pasach bezpieczeństwa w aucie. Teraz zawsze je zapniesz

Czy wiesz, że brak zapiętych pasów bezpieczeństwa może pozbawić Cię odszkodowania w razie wypadku? Zdajesz sobie sprawę, że jako kierowca musisz dopilnować, aby wszyscy w aucie je zapięli? O czym jeszcze nie wiedziałeś?

ceny paliw w polsce
Ile kosztuje paliwo w 2023 roku?

Niepokoje polityczne oraz zawirowania w gospodarkach wielu państw sprawiają, że ceny paliw na świecie są bardzo dynamiczne. Pewne jest tylko jedno: nie można obecnie liczyć na poziom cen paliw, jaki widziało się na stacjach kilka lat temu. Jakie są ceny paliw w 2023 roku w Polsce?

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

Przejdź do akademii