NNW w Signal Iduna

Oblicz składkę NNW w Signal Iduna

Ubezpiecz płaczące niemowlę, ucznia szkoły podstawowej, a nawet studenta od następstw nieszczęśliwych wypadków w SIGNAL IDUNA. Dzięki świadczeniu z ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży intensywne leczenie nie będzie obciążało nadmiernie domowego budżetu. Ochrona obejmuje także poważne zachorowania czy pogryzienia przez zwierzęta.

Kalkulator ubezpieczenia w Signal Iduna

Oblicz składkę

Kto skorzysta z ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży w SIGNAL IDUNA?

SIGNAL IDUNA obejmuje ochroną zarówno 6-miesięczne maluchy, które spędzają sen z powiek rodzicom, jak i 22-letnich studentów, mieszkających w wynajmowanych pokojach poza rodzinnym miastem. Ubezpieczenie NNW – Pakiet Najbezpieczniejsi w SIGNAL IDUNA jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat oraz dla podopiecznych placówek oświatowych, czyli osoby uczące się od 6. roku życia do 26. roku życia. Ochrona jest aktywna na całym świecie – tylko niektóre świadczenia zostały ograniczone do zdarzeń występujących w Polsce.

SIGNAL IDUNA doskonale rozumie, że wykupienie ubezpieczenia dla co najmniej dwójki pociech bywa wyzwaniem finansowym, więc rodzice ubezpieczający drugie i kolejne dziecko otrzymują 25% zniżki na składkę.

Co obejmuje ubezpieczenie NNW szkolne w SIGNAL IDUNA?

Jeżeli podpiszesz umowę ubezpieczenia NNW w SIGNAL IDUNA, otrzymasz od 12 000 zł do 60 000 zł za trwały uszczerbek na zdrowiu dziecka lub jego śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku. Im wyższą sumę ubezpieczenia wybierzesz, tym większe świadczenie dostaniesz.

Trwały uszczerbek na zdrowiu jest określany procentowo. Kiedy nastoletni piłkarz złamie rzepkę z przemieszczeniem wskutek upadku na boisku, świadczenie wyniesie od 336 zł do 1680 zł za sam trwały uszczerbek, odpowiadający 2,8% sumy ubezpieczenia NNW.

SIGNAL IDUNA chroni rodziców i opiekunów prawnych ubezpieczonych dzieci. Jeśli tata poniesie śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, osierocone dziecko otrzyma świadczenie za stratę rodzica. NNW w Pakiecie Najbezpieczniejsi gwarantuje wsparcie finansowe w przypadku:

  • powstania trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek udaru mózgu lub zawału serca,
  • ataku padaczkowego,
  • wstrząśnienia mózgu,
  • odmrożeń i oparzeń,
  • hospitalizacji wskutek choroby lub wypadku,
  • zatrucia gazem,
  • porażenia prądem,
  • pogryzienia przez zwierzęta i ukąszenia przez owady,
  • zdiagnozowania boreliozy.

SIGNAL IDUNA zwraca koszty leczenia, rehabilitacji i operacji. W zakresie refundacji znajdują się także koszty odbudowy zębów stałych, naprawy i zakupu środków ortopedycznych. Osoby ubezpieczone są wspierane finansowo w dłuższym okresie niezdolności do nauki – wynoszącym minimum 7 dni bez przerwy i maksymalnie 90 dni.

Ubezpieczenie NNW w SIGNAL IDUNA zapewnia również świadczenie za poważne zachorowanie – na niewydolność nerek, nowotwór złośliwy czy sepsę. Osoby zakwalifikowane do przeszczepu narządu lub wybudzone po śpiączce też są uprawnione do zgłoszenia szkody.

Assistance szkolne w ubezpieczeniu NNW dla dzieci w SIGNAL IDUNA

W ramach assistance szkolnego SIGNAL IDUNA odpowiada za zorganizowanie i opłacenie wizyty pielęgniarki oraz lekarza w domu, dostarczenia leków, transportu medycznego, a nawet indywidualnych korepetycji po 7-dniowej nieobecności na lekcjach.

Zwróć uwagę, że usługi assistance w ubezpieczeniu NNW szkolnym w SIGNAL IDUNA są dopasowane do problemów współczesnych nastolatków, narażonych na hejt w sieci. Dzięki ryzyku Ochrona w sieci osoba ubezpieczona otrzyma pomoc w zakresie usunięcia szkodliwych materiałów i powstrzymania dalszych publikacji, które mogą nakłaniać do wyśmiewania się z dziecka. Poza tym opiekunowie mogą korzystać z nielimitowanych konfiguracji blokad rodzicielskich.

Uwaga – SIGNAL IDUNA nie ponosi odpowiedzialności za szkody osobowe i rzeczowe, które powstały wskutek bójek, chyba że dziecko zostało zaatakowane i musiało działać w obronie koniecznej.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Signal Iduna przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne źródło pixabay.com
5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając prywatne ubezpieczenie medyczne

Masz dosyć czekania na państwową pomoc? Hasło "kolejka na NFZ" wywołuje u Ciebie nerwowe drgawki? Jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wreszcie wszystko było na tip-top.

8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

Bezpieczeństwo Polaków na nartach - raport Akademii mfind
Bezpieczeństwo Polaków na nartach. Gdzie i jak jeździmy? [RAPORT]

Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!

prywatna opieka medyczna jest coraz popularniejsza w Polsce
Ponad 1 mld złotych na ubezpieczenia! Polacy wydają coraz więcej na prywatną opiekę medyczną

Prywatna opieka medyczna cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, a ten trend nie słabnie. W 2021 roku Polacy wydali aż 1 mld zł na ubezpieczenie zdrowotne! Publiczna służba zdrowia dla wielu z nas przestaje być wystarczająca. Czy to początek końca NFZ?

Przejdź do akademii