Ubezpieczenie Następstw Choroby Nowotworowej Dla Niej i Dla Niego

Zabezpieczenie wsparcia finansowego na wypadek choroby nowotworowej jest jednym z najważniejszych kroków, jakie możemy podjąć z myślą o swojej przyszłości. Sprawdź ofertę Ubezpieczenia Następstw Choroby Nowotworowej Dla Niej i Dla Niego, które zapewnia pomoc w przypadku zdiagnozowania raka. Wybierz sprawdzonego partnera, który w razie potrzeby zapewni Ci komfort i pozwoli skupić się na powrocie do zdrowia.

Dla kogo przeznaczone jest Ubezpieczenie Następstw Choroby Nowotworowej Dla Niej i Dla Niego?

Ubezpieczenia Dla Niej i Dla Niego to produkt o charakterze ochronnym, który zapewnia wsparcie finansowe w przypadku diagnozy choroby nowotworowej. To wyjątkowa propozycja, która różni się od większości dostępnych na rynku. 

 • Ubezpieczenie zawierane jest na okres jednego roku i jest samodzielnym produktem. Większość funkcjonujących produktów tego typu jest dodatkiem do ubezpieczenia na życie i nie oferuje krótkoterminowej ochrony. 
 • Ubezpieczenie adresowane jest do osób w wieku 18 – 65 lat, które poszukują krótkoterminowej ochrony zdrowia z możliwością wznowienia ubezpieczenia na kolejne lata i posiadają stałe źródło finansowania składki. 
 • Ubezpieczenie Następstw Choroby Nowotworowej Dla Niej i Dla Niego można wykupić niezależnie od posiadanych polis w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
 • Przystępne kwoty jednorazowej składki rocznej (już od 49 zł) i możliwość wyboru jednego z czterech wariantów ubezpieczenia sprawiają, że zakup nie obciąży znacząco budżetu, a w sytuacji diagnozy choroby nowotworowej ubezpieczony jest w stanie szybko rozpocząć konieczną diagnostykę i leczenie.
 • Nie ma konieczności wykonywania kompleksowych badań diagnostycznych oceniających stan zdrowia ubezpieczonego, decyzja o objęciu ochroną podejmowana jest szybko, co znacznie zwiększa dostępność produktu.

Jakie zdarzenia objęte są ochroną w ramach ubezpieczenia Dla Niej i Dla Niego?

Ochrona obejmuje następujące zdarzenia: 

 • diagnozę choroby nowotworowej, 
 • operację onkologiczną, 
 • pobyt w szpitalu w związku z chorobą nowotworową,
 • koszty rehabilitacji poniesione w związku ze zdiagnozowanym rakiem. 

Wybierając ochronę od następstw choroby nowotworowej Dla Niej i Dla Niego, kluczowa jest możliwość wykonania szybkiej diagnostyki i jeśli jest taka potrzeba, rozpoczęcia odpowiedniego leczenia. 

Narodowy Fundusz Zdrowia traktuje pacjentów z podejrzeniem raka priorytetowo, jednak czas oczekiwania od zgłoszenia się na badania do operacji może wynosić nawet 63 dni, dlatego wielu pacjentów decyduje się na prywatną ścieżkę diagnostyki, pomimo jej wysokich kosztów.  W obliczu tych wydatków dedykowane ubezpieczenie zdrowotne, które oferuje wsparcie od diagnozy aż po rehabilitację, staje się coraz bardziej pożądanym produktem na rynku

Zapewnienie szybkiego dostępu do diagnostyki i terapii oraz ochrona finansowa w razie konieczności leczenia znacząco poprawia sytuację pacjentów i może pozytywnie wpłynąć na wyniki leczenia.

Ubezpieczenie na Wypadek Choroby Nowotworowej Dla Niej i Dla Niego to bardziej wyspecjalizowana ochrona niż tradycyjna polisa na życie. 

Wybierz odpowiedni wariant ubezpieczenia

W ramach ochrony Dla Niej i Dla Niego dostępne są cztery warianty ubezpieczenia, różniące się wysokością sumy ubezpieczenia, natomiast każdy z nich obejmuje zdarzenia: 

 • diagnoza choroby nowotworowej,
 • operacja onkologiczna, 
 • pobyt w szpitalu,
 • koszty rehabilitacji związane ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. 

Świadczenie ubezpieczeniowe jest wypłacane, jeśli rak został zdiagnozowany w okresie ubezpieczenia i po upływie okresu karencji, który wynosi 60 dni od rozpoczęcia ochrony. Składka roczna, w zależności od wybranego wariantu, wynosi od 49 zł do 360 zł. 

Ochrona oznacza wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, jaką jest zdiagnozowanie choroby nowotworowej, dzięki czemu ubezpieczony może skupić się na walce z chorobą – pogłębić diagnozę i szybciej poddać się leczeniu. 

Wybierz wariant odpowiedni dla siebie

Zakres Sumy ubezpieczenia
Wariant 1Wariant 3Wariant 4Wariant 6
zdarzenie ubezpieczeniowe:diagnoza choroby nowotworowej u Ubezpieczonego4000 zł8000 zł10000 zł20000 zł
zdarzenie ubezpieczeniowe:operacja onkologiczna Ubezpieczonego w wyniku chorobynowotworowej2000 zł4000 zł5000 zł10000 zł
zdarzenie ubezpieczeniowe:pobyt w szpitalu Ubezpieczeniowego w wyniku chorobynowotworowej (dzienne świadczenie za pobyt w szpitalu)40 zł/dzieńpobytuw szpitalu80 zł/dzieńpobytuw szpitalu100 zł/dzieńpobytuw szpitalu200 zł/dzieńpobytuw szpitalu
zdarzenie ubezpieczeniowe:koszty rehabilitacji poniesione przez Ubezpieczonegow wyniku choroby nowotworowej, zleconej przez lekarzai potwierdzonej wpisem w dokumentacji medycznej1400 zł2400 zł3000 zł6000 zł
jednorazowa składka roczna za ubezpieczonego49 zł95 zł120 zł360 zł

Jakie choroby nowotworowe obejmuje ubezpieczenie Dla Niej i Dla Niego?

Katalog chorób nowotworowych, które obejmuje ubezpieczenie Dla Niej i Dla Niego to najczęściej diagnozowane postaci raka dla danej płci.

Dla NiejDla Niego
Nowotwór złośliwy piersiNowotwór złośliwy prącia
Nowotwór złośliwy sromuNowotwór złośliwy gruczołu krokowego
Nowotwór złośliwy pochwyNowotwór złośliwy jądra
Nowotwór złośliwy szyjki macicyNowotwór złośliwy innych nieokreślonych narządów płciowych
Nowotwór złośliwy trzonu macicyNowotwór złośliwy piersi
Nowotwór złośliwy nieokreślonej części macicyNowotwór złośliwy tarczycy
Nowotwór złośliwy jajnikaNowotwór złośliwy nerki z wyjątkiem miedniczki nerkowej
Nowotwór złośliwy innych nieokreślonych żeńskichnarządów płciowychNowotwór złośliwy miedniczki nerkowej
Nowotwór złośliwy łożyskaNowotwór złośliwy moczowodu
Nowotwór złośliwy tarczycyNowotwór złośliwy pęcherza moczowego

Ochrona rozpoczyna się od daty wskazanej w certyfikacie, po opłaceniu składki i trwa 12 miesięcy. Okres karencji trwający 60 dni od rozpoczęcia ochrony (nie dotyczy wznowienia ubezpieczenia) wyłącza odpowiedzialność ubezpieczyciela za zdarzenia ubezpieczeniowe w tym czasie. 

Sprawdź Ogólne Warunki Ubezpieczenia Dla Niej i Dla Niego i nie daj się rakowi z Punkta!

Kup ubezpieczenie online

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub zostaw kontakt  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy rozpoczyna się odpowiedzialność Signal Iduna w ramach Umowy Ubezpieczenia?
  Jak można opłacać składkę w ramach Umowy Ubezpieczenia?
  Jakie dokumenty są potrzebne, aby uzyskać świadczenie objęte odpowiedzialnością Signal Iduna?

  98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

  Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

  Kupiłeś polisę w Signal Iduna przez Punkta? Wystaw opinię!

  Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

  Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

  Poczytaj o ubezpieczeniach

  Najczęściej czytane

  jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne źródło pixabay.com
  5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając prywatne ubezpieczenie medyczne

  Masz dosyć czekania na państwową pomoc? Hasło "kolejka na NFZ" wywołuje u Ciebie nerwowe drgawki? Jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wreszcie wszystko było na tip-top.

  8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

  W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

  Bezpieczeństwo Polaków na nartach - raport Akademii mfind
  Bezpieczeństwo Polaków na nartach. Gdzie i jak jeździmy? [RAPORT]

  Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!

  prywatna opieka medyczna jest coraz popularniejsza w Polsce
  Ponad 1 mld złotych na ubezpieczenia! Polacy wydają coraz więcej na prywatną opiekę medyczną

  Prywatna opieka medyczna cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, a ten trend nie słabnie. W 2021 roku Polacy wydali aż 1 mld zł na ubezpieczenie zdrowotne! Publiczna służba zdrowia dla wielu z nas przestaje być wystarczająca. Czy to początek końca NFZ?

  Przejdź do akademii