Poznaj numer infolinii SIGNAL IDUNA i dowiedz się, jak zgłosić szkodę z assistance całodobowemu centrum alarmowemu, kiedy ucierpisz w nieszczęśliwym wypadku lub zachorujesz za granicą. Sprawdź też aktualne dane korespondencyjne, niezbędne do wysłania dokumentów do likwidacji szkody.
Infolinia SIGNAL IDUNA obsługuje klientów od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. Masz pytanie o ubezpieczenie? Potrzebujesz pomocy w związku z trwającą umową? Zadzwoń pod numer +48 22 505 65 06.
Konsultanci organizujący usługi medyczne w Polsce pracują w innych godzinach.
Całodobowa Centrala Alarmowa Inter Partner Assistance Polska S.A. jest dostępna pod numerem 0048 (0) 22 864 55 26. Zgłoszenie szkód, roszczeń odbywa się online przez naszą stronę: www.signal-iduna.pl/zglos-szkode/ wybierając odpowiednią zakładkę zawartego ubezpieczenia. Osoby poszkodowane mogą wysyłać e-mail: [email protected], w treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, kraj zdarzenia, miasto, nazwę hotelu, numer polisy lub nazwę biura podróży, krótki opis zachorowania oraz telefon kontaktowy, pod którym osoba poszkodowana lub opiekun grupy będą osiągalni).
Musisz wysłać dokumenty, które są potrzebne do prawidłowej likwidacji szkody z ubezpieczenia NNW? Pobierz formularz zgłoszenia szkody i wyślij całą dokumentację na poniższy adres.
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
ul. Siedmiogrodzka 9
01-204 Warszawa
Jeżeli chcesz otrzymać zwrot kosztów z ubezpieczenia turystycznego, dodaj dopisek „Zespół Obsługi Roszczeń” na kopercie. Wnioskując o refundację z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, dopisz „Refundacja”.
Klienci korzystający z ubezpieczeń na życie powinni zaadresować prawidłowo spółkę. Poniższy adres jest przeznaczony także dla osób domagających się refundacji kosztów leczenia z indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego. Obowiązuje dopisek „Refundacja”.
SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.
ul. Siedmiogrodzka 9
01-204 Warszawa
Osoby mające podpisaną umowę ubezpieczenia „Razem w przyszłość” są proszone o wysyłanie dokumentów na poniższy adres.
Uwaga – SIGNAL IDUNA zaleca wysyłkę dokumentacji listem poleconym.
Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!
Kupiłeś polisę w Signal Iduna przez Punkta? Wystaw opinię!
Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.
Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.
O niektórych rzeczach na temat wychowywania dziecka nie przeczytasz w żadnej książce, muszą wypłynąć z rodzicielskiego doświadczenia. Ale są i takie, które możesz zbadać, porównać i przekalkulować na chłodno. Ubezpieczenie dziecka - oto, co warto o nim wiedzieć.
Masz dosyć czekania na państwową pomoc? Hasło "kolejka na NFZ" wywołuje u Ciebie nerwowe drgawki? Jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wreszcie wszystko było na tip-top.
W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.
Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!
Prywatna opieka medyczna cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, a ten trend nie słabnie. W 2021 roku Polacy wydali aż 1 mld zł na ubezpieczenie zdrowotne! Publiczna służba zdrowia dla wielu z nas przestaje być wystarczająca. Czy to początek końca NFZ?