Jak skontaktować się z TU Signal Iduna?

Poznaj numer infolinii SIGNAL IDUNA i dowiedz się, jak zgłosić szkodę z assistance całodobowemu centrum alarmowemu, kiedy ucierpisz w nieszczęśliwym wypadku lub zachorujesz za granicą. Sprawdź też aktualne dane korespondencyjne, niezbędne do wysłania dokumentów do likwidacji szkody.

Kup ubezpiecznie w Signal Iduna

Oblicz składkę

Infolinia SIGNAL IDUNA – numery telefonów dla nowych i dotychczasowych klientów

Infolinia SIGNAL IDUNA obsługuje klientów od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. Masz pytanie o ubezpieczenie? Potrzebujesz pomocy w związku z trwającą umową? Zadzwoń pod numer +48 22 505 65 06.

Konsultanci organizujący usługi medyczne w Polsce pracują w innych godzinach.

 • 7:00 – 21:00 od poniedziałku do piątku
 • 7:00 – 17:00 w soboty
 • 9:00 – 17:00 w niedziele i święta

Całodobowa Centrala Alarmowa Inter Partner Assistance Polska S.A. jest dostępna pod numerem 0048 (0) 22 864 55 26 i faxem 0048 (0) 22 575 95 75 dla klientów przebywających za granicą. Osoby poszkodowane mogą wysyłać SMS-y na numer +48 661 000 888, pamiętając o wpisaniu:

 • imienia i nazwiska,
 • miasta i kraju zdarzenia,
 • hotelu,
 • numeru polisy,
 • numeru biura podróży (opcjonalnie),
 • telefonu komórkowego do kontaktu.

SMS powinien zawierać też krótki opis zdarzenia – nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Informacje kontaktowe SIGNAL IDUNA – aktualne adresy e-mailowe

 • Jeśli chcesz zapytać o świadczenia z aktualnej umowy ubezpieczenia w SIGNAL IDUNA lub dopasować pakiet do Twojej sytuacji życiowej czy planów wakacyjnych, wyślij wiadomość na [email protected].
 • Aby zgłosić roszczenie z ubezpieczenia na życie, napisz na [email protected].
 • W przypadku wątpliwości dotyczących ochrony danych osobowych skontaktuj się z ich inspektorem, dostępnym pod adresem [email protected].
 • Kontaktem z dziennikarzami zajmuje się Marta Joël-Cedro, Business Development Office Director w SIGNAL IDUNA – [email protected].

Adresy korespondencyjne SIGNAL IDUNA

Musisz wysłać dokumenty, które są potrzebne do prawidłowej likwidacji szkody z ubezpieczenia NNW? Pobierz formularz zgłoszenia szkody i wyślij całą dokumentację na poniższy adres.

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

ul. Siedmiogrodzka 9

01-204 Warszawa

Jeżeli chcesz otrzymać zwrot kosztów z ubezpieczenia turystycznego, dodaj dopisek „Zespół Obsługi Roszczeń” na kopercie. Wnioskując o refundację z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, dopisz „Refundacja”.

Klienci korzystający z ubezpieczeń na życie powinni zaadresować prawidłowo spółkę. Poniższy adres jest przeznaczony także dla osób domagających się refundacji kosztów leczenia z indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego. Obowiązuje dopisek „Refundacja”.

SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.

ul. Siedmiogrodzka 9

01-204 Warszawa

Osoby mające podpisaną umowę ubezpieczenia „Razem w przyszłość” są proszone o wysyłanie dokumentów na poniższy adres.

SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.

ul. Przyokopowa 31

01-208 Warszawa

Uwaga – SIGNAL IDUNA zaleca wysyłkę dokumentacji listem poleconym.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Signal Iduna przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne źródło pixabay.com
5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając prywatne ubezpieczenie medyczne

Masz dosyć czekania na państwową pomoc? Hasło "kolejka na NFZ" wywołuje u Ciebie nerwowe drgawki? Jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wreszcie wszystko było na tip-top.

8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

Bezpieczeństwo Polaków na nartach - raport Akademii mfind
Bezpieczeństwo Polaków na nartach. Gdzie i jak jeździmy? [RAPORT]

Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!

prywatna opieka medyczna jest coraz popularniejsza w Polsce
Ponad 1 mld złotych na ubezpieczenia! Polacy wydają coraz więcej na prywatną opiekę medyczną

Prywatna opieka medyczna cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, a ten trend nie słabnie. W 2021 roku Polacy wydali aż 1 mld zł na ubezpieczenie zdrowotne! Publiczna służba zdrowia dla wielu z nas przestaje być wystarczająca. Czy to początek końca NFZ?

Przejdź do akademii