Signal Iduna

Kup ubezpieczenie w Signal Iduna

100-letnie doświadczenie w ubezpieczaniu klientów indywidualnych i biznesowych sprawiło, że SIGNAL IDUNA chwali się tytułem lidera na rynku ubezpieczeń podróżnych, zdrowotnych i na życie. Popularność grupy SIGNAL IDUNA rośnie nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Szwajcarii, Rumunii i na Węgrzech.

Kalkulator ubezpieczeń w Signal Iduna

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA w Polsce

Historia SIGNAL IDUNA w Polsce rozpoczęła się między 2001 a 2002 rokiem. Towarzystwo ubezpieczeniowe wkroczyło na rynek, zdobywając klientów korzystnymi ofertami ubezpieczeń na życie.

Czy wiesz, że dzisiaj większość firm pokrywa koszty leczenia w szpitalu w związku z nieszczęśliwymi wypadkami i nagłymi chorobami klientów w Polsce i za granicą? Tak się składa, że SIGNAL IDUNA jako pierwsza w naszej branży stworzyła ubezpieczenie zdrowotne z opłaceniem leczenia szpitalnego.

Renomowanej marce ufają zarówno podróżnicy, jak i profesjonalne biura podróży. Aż 10 milionów Polaków ubezpieczyło się na wyjazd w ciągu 5 lat w SIGNAL IDUNA. Firma umacnia pozycję lidera, rozbudowując sieć placówek medycznych i uzupełniając ubezpieczenia turystyczne o nowe klauzule.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA na podróż

Zastanawiasz się, jak połączyć plany urlopowe ze zdalną pracą za granicą? Jeśli chcesz się ubezpieczyć na workation, sprawdź ofertę SIGNAL IDUNA dla osób wyjeżdżających w celach biznesowych i turystycznych. Wśród atutów zakresu ochrony warto podkreślić ubezpieczenie na wypadek zaostrzenia choroby przewlekłej i uprawiania sportów amatorskich – bez zwyżki.

SIGNAL IDUNA przoduje również w ubezpieczeniach półrocznych i całorocznych dla klientów, którzy nie usiedzą za długo w jednym miejscu. Opłacając drogie noclegi, wstęp na kilkudniowe wydarzenia czy bilety lotnicze, pamiętaj o ubezpieczeniu kosztów rezygnacji z podróży lub nagłego przerwania urlopu.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA dla dzieci i młodzieży

SIGNAL IDUNA otacza ochroną finansową nawet półroczne niemowlęta, które mogą zostać zgłoszone do ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Twoje dzieci skończyły szkołę kilka lat temu i studiują? NNW szkolne jest przeznaczone dla osób uczących się do 26. roku życia. SIGNAL IDUNA wypłaca świadczenia za pechowe incydenty na całym świecie. Ponadto przyznaje zniżki na ubezpieczenie drugiego i kolejnego dziecka.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Signal Iduna przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne źródło pixabay.com
5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając prywatne ubezpieczenie medyczne

Masz dosyć czekania na państwową pomoc? Hasło "kolejka na NFZ" wywołuje u Ciebie nerwowe drgawki? Jak wybrać prywatne ubezpieczenie medyczne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wreszcie wszystko było na tip-top.

8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

Bezpieczeństwo Polaków na nartach - raport Akademii mfind
Bezpieczeństwo Polaków na nartach. Gdzie i jak jeździmy? [RAPORT]

Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!

prywatna opieka medyczna jest coraz popularniejsza w Polsce
Ponad 1 mld złotych na ubezpieczenia! Polacy wydają coraz więcej na prywatną opiekę medyczną

Prywatna opieka medyczna cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, a ten trend nie słabnie. W 2021 roku Polacy wydali aż 1 mld zł na ubezpieczenie zdrowotne! Publiczna służba zdrowia dla wielu z nas przestaje być wystarczająca. Czy to początek końca NFZ?

Przejdź do akademii