ERGO Hestia | Ubezpieczenia | Poznaj markę i porównaj ceny!

Sprawdź ceny w kalkulatorze OC/AC

ERGO Hestia to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym.  Zaufało jej już ponad 3 miliony klientów indywidualnych i kilkaset firm. Do grupy należą również marki mtu24.pl oraz You Can Drive. Od początku działalności grupy prezesem jest Piotr Maria Śliwicki. Zjedź niżej i dowiedz się więcej o ERGO Hestii!

Zobacz, gdzie zapłacisz najmniej za OC!

Porównaj ceny OC/AC

ERGO Hestia – historia ubezpieczeniowego giganta

  • 1991 – powstanie firmy i wystawienie pierwszej polisy,
  • 1997 – utworzenie spółki Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Leipziger Hestia SA.,
    1998 – powołanie spółki Hestia Kontakt,
  • 2000 – dołączenie do grupy ERGO i zmiana nazwy dwóch spółek: na Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA,
  • 2002 – utworzenie spółki MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA,
  • 2009 – utworzenie Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym
  • 2011 – powstanie marki ubezpieczeniowej You Can Drive (dla młodych kierowców),
  • 2016 – rozpoczęcie współpracy z Bankiem Millenium: oferta ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC przez aplikację mobilną,
  • 2017 – start marki ubezpieczeniowej YU ! (współpraca ERGO Hestii z Yanosikiem i utworzenia oferty OCz ceną uzależnioną od stylu jazdy).

ERGO Hestia – ubezpieczenia OC/AC i nie tylko

ERGO Hestia to renomowana marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Obecna na rynku ubezpieczeniowym od ponad 30 lat, cieszy się zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Zobacz, jakie ubezpieczenia przygotowali dla Ciebie eksperci z ERGO Hestii:

Ubezpieczenie komunikacyjne – ogromna oferta polis OC/AC w mniej lub bardziej rozbudowanej wersji. Bez wątpienia znajdziesz tu coś dla siebie również jeśli szukasz taniego ubezpieczenia OC/AC. Możesz zdecydować się na podstawowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i autocasco, albo rozszerzyć polisę np. o pakiet Assistance czy ochronę bagażu.

Ubezpieczenie na życie – obejmuje indywidualne lub grupowe polisy na życie. Chroni finanse w trudnych i niemożliwych do przewidzenia sytuacjach życiowych, np. gdy dotknie Cię nagła, poważna choroba albo zdarzy się wypadek.

Ubezpieczenia nieruchomości – w ofercie ERGO Hestii znajduje się cały przekrój polis związanych z posiadaniem i użytkowaniem nieruchomości, np. Home Assistance, OC najemcy czy ubezpieczenie domku letniskowego.

Ubezpieczenia turystyczne – oferta ubezpieczenia dla osób podróżujących za granicę. Niezbędne podczas wyjazdów poza granice UE, ale nie tylko. Ubezpieczenie turystyczne obejmuje znacznie więcej świadczeń, niż karta EKUZ, dlatego warto wykupić je również podróżując po krajach UE i EFTA.

Ubezpieczenia dla firm – oferta stworzona z myślą o przedsiębiorcach (małych i dużych). Znajdziesz tu szeroki wybór polis chroniących zdrowie pracowników oraz mienie firmy.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w ERGO Hestii przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC ERGO Hestia

Baza wiedzy

Poznaj lepiej ERGO Hestię

czy potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego
Czy trzeba tłumaczyć dokumenty do rejestracji w 2023 roku?

Sprowadziłeś samochód z zagranicy i zastanawiasz się, czy zgodnie z obowiązującymi przepisami potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego oraz innych dokumentów pojazdu? W tym artykule przedstawiamy aktualny stan prawny w tym zakresie i wyjaśniamy, czy i z jakimi dokumentami trzeba udać się do tłumacza przysięgłego w 2023 roku.

Ranking kradzionych elementów. Nie uwierzysz, co mogą ukraść!

Kreatywność złodziei nie zna granic, o czym rok do roku przekonuje się tysiące mieszkańców Polski. Kradzież elementów samochodów to istna plaga, która towarzyszy nam od lat. Co ciekawe nie są to już jak dawniej radia, a znacznie bardziej zaskakujące części. Sprawdź nasz ranking!

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Stuprocentowo bezpieczne zapięcie do roweru nie istnieje. Jeśli złodziej uprze się, by ukraść akurat Twój rower, zrobi to. Możesz jednak utrudnić mu zadanie, zmniejszyć prawdopodobieństwo kradzieży oraz sprawić, że Twój rower łatwiej będzie Ci odnaleźć.

Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Właściciel nowego BMW X1 i nabywca używanego Volvo XC60 stają przed tym samym dylematem – gdzie najtaniej i najlepiej ubezpieczyć samochód? Zdarza się, że najwygodniejsze opcje, wcale nie są najkorzystniejsze pod względem finansowym. Sprawdź, jak najlepiej ubezpieczyć samochód, oszczędzając co najmniej kilkaset złotych tylko na OC.

Wejdź do świata Akademii