Świeże spojrzenie na ubezpieczenie na życie Aviva - złap Nową Perspektywę

Aktualizacja:
Aviva nowa perspektywa

Rodzina, własne mieszkanie (albo dom z ogródkiem), wyjazdy na wakacje i na narty. W sumie fajne życie, na które ciężko pracujesz. Chcesz, aby nic nie zaburzyło pomyślności Twojej rodziny. Nadszedł więc czas, żeby zatroszczyć się o spokojną przyszłość Twoją i Twoich bliskich. Aviva pomaga Ci spojrzeć na ubezpieczenie na życie z nowej, szerszej perspektywy. Sprawdzamy ofertę!

Kilka słów o Nowej Perspektywie

Pakiet ubezpieczeń Nowa Perspektywa stwarza możliwość wypłaty pieniędzy Tobie lub Twoim bliskim w razie śmierci, nagłego wypadku lub kłopotów ze zdrowiem. Elementem podstawowym umowy ubezpieczenia  jest polisa na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, która zabezpiecza konkretną kwotę pieniędzy dla najbliższych w razie śmierci.

Do tej polisy możesz dodać na starcie lub w trakcie dodatkową ochronę dla siebie lub członków rodziny. W zależności od potrzeb, masz do wyboru dodatki, które zapewniają wypłatę pieniędzy w takich sytuacjach jak: śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku, kalectwo wskutek nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowania (w tym m. in. razie nowotworu, zawału, udaru oraz innych poważnych chorób), niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu.

Poza wypłatą pieniędzy możesz liczyć na usługi assistance: medyczny i domowy, które oznaczają realną pomoc w postaci wizyty lekarza, transportu medycznego, naprawy sprzętu domowego.

W ramach tej samej umowy ubezpieczenia możesz też otworzyć dedykowany rachunek, który pozwoli Ci odkładać pieniądze na przyszłość.

Niżej znajdziesz omówienie niektórych elementów dodatkowych umowy Nowa Perspektywa, które wydały nam się interesujące.

Pakiet medyczny „Bądź zdrów”

Przeciętny Polak czeka w kolejce do lekarza specjalisty średnio 2,9 miesiąca. Nic więc dziwnego, że towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące pakiety medyczne w pierwszej kolejności podkreślają szybki i łatwy dostęp do świadczeń zdrowotnych. Nie inaczej jest z pakietem „Bądź zdrów”, który można kupić w Avivie (obecnie Allianz) jako element dodatkowy do ubezpieczenia Nowa Perspektywa.

Dzięki „Bądź zdrów” możesz mieć dostęp do prywatnej służby zdrowia dla siebie lub rodziny. Do wyboru będziesz miał trzy warianty: podstawowy, rozszerzony i platynowy, zróżnicowane pod względem ceny i zakresu świadczeń, dzięki czemu dopasujesz opcję do swoich potrzeb zdrowotnych i możliwości swojego portfela. Warto zwrócić uwagę na to, że cena pakietu rodzinnego jest stała niezależnie od liczby osób w rodzinie.

Aviva (obecnie Allianz) współpracuje z grupą Lux Med, dzięki czemu zyskujesz dostęp do rozległej sieci placówek i możliwość rezerwacji wizyty przez internet. Dodatkowo, jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny i wykupujesz rodzinną wersję pakietu „Bądź zdrów”, otrzymujesz 20% zniżki.

Ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania

Poważna choroba wiąże się nie tylko z kosztami leczenia, ale także z ogromnym stresem i lękiem o jutro. Aviva (obecnie Allianz), oferując ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania proponuje Ci remedium na stres związany z wydatkami na leczenie. Jeśli zostanie u Ciebie zdiagnozowana jedna z 40 poważnych chorób (m.in. nowotwór złośliwy, zawał serca, udar mózgu, gruźlica, stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona itd.), otrzymasz wsparcie finansowe do 800 000 zł, które możesz przeznaczyć na leczenie, utrzymanie rodziny lub spłatę kredytu.

Pomocnik domowy i Mediservice – warto pomyśleć o codziennej pomocy

W ramach usług dodatkowych oferowanych wraz z Nową Perspektywą znajdziesz:

 1. Domowe i medyczne usługi assistance, obsługiwane są przez Mondial Assistance – jedną z największych firm pomocowych w Polsce.
 2. Mediservice pozwoli Ci między innymi na konsultacje medyczne ze specjalistami z całego świata bez wychodzenia z domu – wystarczy, że zadzwonisz na infolinię lub aktywujesz usługę Best Doctors online.
 3. Pomocnik domowy natomiast daje Ci dostęp do infolinii oraz do 5 wybranych usług realizowanych w ciągu roku ubezpieczeniowego. Należą do nich:
 • pomoc fachowca (ślusarz, hydraulik, elektryk, szklarz itd.)
 • pomoc ślusarza w miejscu zamieszkania (na wypadek zgubienia kluczy)
 • naprawa sprzętu komputerowego oraz AGD i RTV
 • pomoc w naprawie urządzenia mobilnego
 • naprawa roweru po wypadku
 • usunięcie gniazd os lub szerszeni, tępienie szkodników
 • wizyta weterynarza lub transport zwierzęcia do lecznicy
 • dozór mienia (w razie włamania lub aktu wandalizmu) i transport ocalałego mienia
 • transport do hotelu/wynajętego mieszkania oraz zakwaterowanie

Formuła Start – na dobry początek współpracy z Aviva

Aviva (obecnie Allianz) proponuje zniżki na start w myśl prostej zasady – im więcej kupisz, tym więcej zaoszczędzisz. I tak, kupując trzy umowy dodatkowe, otrzymujesz 50% zniżki na najtańszą z nich, cztery umowy – 75% zniżki, pięć lub więcej umów – najtańszą otrzymujesz za darmo.

Chcesz kupić ubezpieczenie na życie i zdrowie w AVIVA (obecnie Allianz)? Przejdź TUTAJ

Aviva i Allianz razem od 2 lipca!
Ubezpieczalnie łączą się w Polsce pod jedną marką!
Masz ubezpieczenie w Aviva? Od 2 lipca 2022 r. Aviva i Allianz łączą się pod wspólną nazwą – Allianz. Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Co to oznacza dla klientów? Twoje ubezpieczenie jest nadal ważne, a wszystkie podpisane umowy obowiązują jak dotychczas!

Podsumowanie

 1. Aviva Nowa Perspektywa pozwala dość elastyczne dobranie oferty do indywidualnych potrzeb. Co więcej, z biegiem czasu możesz zmieniać kształt ubezpieczenia i na nowo dopasowywać do bieżących potrzeb.
 2. W ramach ubezpieczenia zdrowotnego, które możesz mieć z ubezpieczeniem na życie, leczysz się w placówkach Lux Medu.
 3. Nowa Perspektywa to też dobre zabezpieczenie w razie poważnej choroby. Nie musisz się martwić np. niespłaconymi ratami.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments