Ubezpieczenie na życie i zdrowie – które TU mają oferty specjalne?

Aktualizacja:
zdj7_article_main_1148x426

Ubezpieczenie na życie zabezpiecza bliskich w razie śmierci płatnika składek. Które firmy ubezpieczeniowe oferują produkt łączący w sobie ochronę życia z ochroną zdrowia?

baner w treści – stały - 1

Ubezpieczenie na życie – dlaczego warto je rozszerzyć? 

Ubezpieczenie na życie zapewnia ochronę finansową dla bliskich w sytuacji, gdy nagle zabraknie płatnika składek. Warunki polis dostępnych na rynku są jednak bardzo elastyczne – ich zakres można bowiem dopasować do własnych potrzeb i przykładowo. rozszerzyć ubezpieczenie o odszkodowanie na wypadek poważnej choroby, świadczenie z tytułu nieszczęśliwego wypadku lub wsparcie finansowe w wyniku niezdolności do pracy. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także produkt 2 w 1, czyli polisę na życie i zdrowie

Polisa na życie i zdrowie w Aviva (obecnie Allianz)

W ofercie ubezpieczyciela możemy znaleźć produkt o nazwie „Twój Plan”. Jest to ubezpieczenie na życie Aviva o szerokim zakresie ochrony, które zapewnia wsparcie nie tylko na wypadek śmierci, ale też w przypadku problemów ze zdrowiem. Dodatkowo umożliwia ono gromadzenie środków w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych (UFK) w celu zapewnienia sobie i bliskim poduszki finansowej na przyszłość. 

Ubezpieczenie na życie i zdrowie w PZU 

Ubezpieczenie na życie i zdrowie dostępne w PZU zapewnia wsparcie finansowe w różnych trudnych chwilach. Chroni ono zarówno na wypadek zgonu, jak i wtedy, gdy u płatnika składek zdiagnozowano poważną chorobę, doszło do uszczerbku na zdrowiu lub konieczna jest operacja chirurgiczna. Do pakietu można dodać polisę NNW dla dzieci i młodzieży. 

Polisa na życie i zdrowie w Nationale Nederlanden 

Nationale Nederlanden oferuje swoim klientom rozbudowaną polisę z wysokim odszkodowaniem (powyżej 1 000 000 złotych w przypadku śmierci oraz do 600 000 złotych w razie wystąpienia problemów zdrowotnych). W zakres ubezpieczenia na życie i zdrowie wchodzi ponadto dostęp do lekarzy różnych specjalności, badań laboratoryjnych i rehabilitacji oraz wsparcie na wypadek wypadku. 

Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Generali 

Polisa na życie i zdrowie w Generali zapewnia wsparcie pieniężne, jeśli wystąpiły przykre okoliczności życiowe. Wspomniane bezpieczenie chroni nie tylko na wypadek zgonu, ale też w sytuacji, gdy dojdzie do nagłego zachorowania lub zostanie zdiagnozowany nowotwór. Co istotne, ochroną można objąć siebie oraz najbliższych, np. partnera życiowego, dziecko lub rodziców. Dostępne są również pakiety, które chronią czworonożnych członków rodziny.

Polisa na życie i zdrowie w Metlife 

Firma Metflife oferuje różnorodne produkty ubezpieczeniowe, które chronią zarówno życie, jak i zdrowie. Ubezpieczeniem da się objąć przede wszystkim członków rodziny, lecz także pracowników. Oprócz tego towarzystwo oferuje polisy na życie i zdrowie przeznaczone dla seniorów. Ich zadaniem jest zapewnienie finansowego zabezpieczenia rodzinie oraz wsparcie starszej osoby w razie choroby lub po wypadku. 

Ubezpieczenie na życie i zdrowie w TU Europa

Ciekawe polisy na życie i zdrowie można znaleźć również w TU Europa. Zapewniają one szeroką ochronę na wypadek poważnej choroby, np. zawału serca, udaru mózgu lub zdiagnozowania nowotworu. Do zakupu ubezpieczenia nie są konieczne żadne badania lekarskie ani dokumenty potwierdzające stan zdrowia, a suma ubezpieczenia (maksymalna wysokość odszkodowania, jakie możemy otrzymać), wynosi nawet 100 000 złotych. 

Źródła:

  1. https://www.aviva.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie/twoj-plan/
  2. https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie
  3. https://www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie.html
  4. https://www.metlife.pl/zycie_zdrowie/
  5. https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-zycia-i-zdrowia.html
  6. https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie
Aviva i Allianz razem od 2 lipca!
Ubezpieczalnie łączą się w Polsce pod jedną marką!
Masz ubezpieczenie w Aviva? Od 2 lipca 2022 r. Aviva i Allianz łączą się pod wspólną nazwą – Allianz. Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Co to oznacza dla klientów? Twoje ubezpieczenie jest nadal ważne, a wszystkie podpisane umowy obowiązują jak dotychczas!
baner w treści – stały - 2

Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

Wskaż miesiąc końca polisy – zagwarantujemy Ci ofertę z najniższą ceną.

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Telefon
E-mail
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Wszystkie treści prezentowane na łamach niniejszej witryny internetowej mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, stanowiąc wyraz osobistych poglądów ich autora/ów oraz nie nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, lub podatkowych, za które to decyzje właściciel strony internetowej ani autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Najnowsze artykuły

2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku – najbliższa podwyżka już w lipcu! Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. 1 lipca nastąpi wzrost płacy minimalnej, co wiąże się z kolejną podwyżką kar, które uzależnione są od naszych zarobków. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie masz ważnej polisy i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.07.12  •  Podróże
Sprawdź, o czym pamiętać, jeśli wybierasz się w podróż samochodem po Europie!

Samochód zapewnia nam swobodę i niezależność podczas wakacyjnych wojaży. Jednak, aby podróż była w pełni udana i bezpieczna, należy poświęcić trochę czasu na odpowiednie przygotowanie. Czy wiesz, jakie kroki podjąć, aby Twoja wymarzona wyprawa samochodem po Europie przebiegła bez żadnych niespodzianek? W tym przewodniku znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu.

Czytaj więcej
2024.07.10
Historia pojazdu podpowiadamy gdzie sprawdzić VIN (CEPiK, EasyVIN, Autobaza)

Zakup używanego samochodu to decyzja, która wymaga szczególnej ostrożności i dokładnej analizy. Jednym z najważniejszych kroków w tym procesie jest weryfikacja historii pojazdu, która może ujawnić najważniejsze informacje na temat jego przeszłości, stanu technicznego oraz potencjalnych problemów. Wartość takich danych jest nieoceniona,.

Czytaj więcej
2024.07.10
Wybierasz się do słonecznej Italii? Sprawdź, ile zapłacisz za autostradę!

Włochy są znane na całym świecie nie tylko ze swojej bogatej historii, kultury i zapierającej dech w piersiach przyrody, ale również z doskonale rozwiniętej sieci autostrad. Ten śródziemnomorski kraj może się poszczycić ponad 7 000 kilometrami dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się między najbardziej odległymi regionami.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2019.04.11
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Podróże
Czy za granicą trzeba mieć przy sobie prawo jazdy?

Na terytorium Polski nie musisz mieć przy sobie fizycznego dokumentu prawa jazdy. Obowiązek taki został zniesiony pod koniec 2020 roku. Czy takie same zasady obowiązują po przekroczeniu granicy? Dowiedz się, jakie konsekwencje wywołuje brak prawa jazdy przy kontroli za granicą.

Czytaj więcej