Concordia – Assistance samochodu w Concordia

Nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą się zdarzyć nawet najbardziej wytrawnym kierowcom. Każdego też mogą wyprowadzić z równowagi. Ubezpieczenie Assistance Concordia sprawi, że o organizacją i pokryciem kosztów pomocy na drodze nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy. Jakie usługi obejmuje Auto Assistance Concordia? Na jakie wsparcie możemy liczyć?

Concordia – Assistance samochodu w Concordia

W jakich sytuacjach sprawdzi się Auto Assistance Concordia? 

 

Auto Assistance Concordia zapewnia pomoc na drodze w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Możesz nabyć tę polisę, jeśli posiadasz auto maks. 20-letnie, osobowe – które ma do 8 miejsc lub ciężarowe o DMC do 3,5t i do 8 miejsc oraz motocykli i motorowerów. Okres obowiązywania polisy to 7, 14, 21 lub 30 dni. 

 

Co obejmuje Auto Assistance Standard w Concordii?

Wybierając standardowy pakiet Assistance, zyskujemy polisę z sumą ubezpieczenia wynoszącą 5 000 lub 20 000 zł. Do tego holowanie do 100 km, a także pomoc w przypadku takich zdarzeń jak: rozładowanie akumulatora, pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej, dojazd do kierowcy zastępczego

 

Auto Assistance Premium: wariant do wyboru 

 

W przypadku wariantu Premium suma ubezpieczenia wynosi 5 000 lub 20 000 zł, zapewnia holowanie do 200 km, gdy nie masz zakupionego AC lub do 300 km, gdy posiadasz również AC, obejmuje takie zdarzenia jak: rozładowanie akumulatora, pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej, brak paliwa lub oleju, dojazd do kierowcy zastępczego, zagubienie lub kradzież kluczyków, utrata powietrza w oponie, pojazd zastępczy do 15 dni oraz możliwość zniesienia limitu kilometrów holowania na terenie Polski i poza granicami Polski (maks. 500 km).