You Can Drive - ubezpieczenia dla młodych

Aktualizacja:
You Can Drive

You Can Drive ubezpieczenia to marka Grupy Ergo Hestia skierowana do młodych osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Towarzystwo ubezpieczeniowe w swoich taryfach nie stosuje żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem ubezpieczonego. Dostosowuje się także do szybkiego trybu życia młodych osób, bo polisę samochodu można kupić przez internet - bez wychodzenia z domu. Sprawdź, czy oferta YCD jest dla Ciebie.

Historia You Can Drive

Marka You Can Drive powstała w 2010 r. Filarem Grupy ERGO Hestia jest istniejące od 1991 r. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, oferujące ubezpieczenia majątkowe i osobowe.

You Can Drive dziś

Grupa ERGO pod względem wielkości zajmuje drugą pozycję na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Obsługuje ponad 30 milionów klientów w całej Europie, na świecie jest reprezentowana w 26 krajach Azji i Europy, w tym w Polsce – przez Grupę Ergo Hestia. Kapitały własne największej polskiej spółki Grupy, Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, to prawie 700 milionów złotych. Misja pozostaje niezmienna – zapewnianie klientom poczucia bezpieczeństwa.

Głównym kanałem sprzedaży You Can Drive jest internetowa platforma www.youcandrive.pl. Dzięki niej możesz zdobyć pełną informację o ofercie ubezpieczeniowej i taryfach, płacić za polisy czy generować dokumenty w formie elektronicznej, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

Zakup polisy jest bardzo prosty. Po wypełnieniu formularza otrzymujesz ofertę ubezpieczeniową wraz z ceną. Następnie, po założeniu konta, podajsz pozostałe dane i kupujesz polisę. Na koniec otrzymujesz potwierdzenie zakupu e-mailem. Tą samą drogą dostajesz też link do serwisu eKonta Ergo Hestii, gdzie znajduje się Twoja polisa i ogólne warunki ubezpieczenia (OWU). Dzięki usłudze eKonta możesz w pełni obsługiwać swoje ubezpieczenie drogą elektroniczną.

Oferta You Can Drive ubepieczenia

You Can Drive oferuje następujące rodzaje ubezpieczeń:

  • komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe)

  • podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe)

  • mieszkaniowe (ubezpieczenie murów, wyposażenia i opcje dodatkowe)

Czym oferta You Can Drive wyróżnia się spośród innych?

  • YCD to jedyna w Polsce marka ubezpieczeniowa z ofertą skierowaną w całości do młodych ludzi przed 30. rokiem życia.

  • Warunki ubezpieczeń YCD napisane są “po ludzku” – zrozumiałym, prostym językiem.

  • Łatwość wyboru produktów, a także szybki i czytelny kalkulator na stronie You Can Drive – oferta dostępna w 2 min.

Ciekawostki o You Can Drive

  • YCD ma najlepszy w Polsce system likwidacji szkód nagrodzony godłem TERAZ POLSKA. W wielu przypadkach stosowana jest uproszczona likwidacja, przeprowadzana bez konieczności dokonywania oględzin. Model ten zapewnia wszystkim klientom jednakowe i przejrzyste standardy obsługi. Jeżeli warsztat naprawczy wyrazi zgodę, istnieje możliwość bezpośredniego rozliczenia się między nim a towarzystwem ubezpieczeniowym (bez konieczności angażowania czasu klienta).

  • Towarzystwo bierze udział w programie sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych INTERCARS, zapewniających klientom kompleksową obsługę naprawy pojazdu. Rozwiązanie to przyczynia się przede wszystkim do uproszczenia oraz przyśpieszenia czynności niezbędnych do likwidacji skutków wypadku.

  • Na facebookowym profilu YCD znajdziesz nie tylko informacje o ubezpieczeniach, ale też ciekawostki i praktyczne porady.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments