Pakiety Enel-Med: prześwietlamy ofertę prywatnej opieki medycznej

Aktualizacja:
pakiety-enel-med

Każdy, kto próbował dostać się do specjalisty w ramach NFZ wie, jak to wygląda. Trzeba mieć końskie zdrowie, bo chorego czekają miesiące (jeśli nie lata) oczekiwania na wizytę. Człowiek się zastanawia, czy dożyje zaplanowanej operacji. Czy mamy jakieś wyjście? Jedną z opcji jest pakiet prywatnej opieki medycznej. Dziś prześwietlamy pakiety Enel-Med.

Prywatna służba zdrowia zadomowiła się już dobrze na polskim rynku usług medycznych. Liczne przychodnie, szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki wypełniają braki w publicznym systemie opieki zdrowotnej. Pacjenci trafiają do lekarza specjalisty w rozsądnym czasie, bez kolejek, a do tego mogą liczyć na kompleksową opiekę w ramach jednej placówki. To oczywiście kosztuje, ale mniej niż pojedyncze wizyty prywatne u specjalistów rozsianych po całym mieście. Jak na tle innych wypadają pakiety Enel-Med?

Znajdziemy tu propozycje dla całej rodziny. Pakiety dostępne online mają formę kodów-bonów, które otrzymujemy mailowo po dokonaniu zakupu i możemy zrealizować w wybranej placówce Enel-Medu. Przy zakupie należy wybrać odpowiednie miasto, bo ceny uzależnione są od lokalizacji.

Pakiety Enel-med dla dzieci i młodzieży

Rodzice nie szczędzą sił i pieniędzy na inwestowanie w dzieci. Zaczyna się już na etapie kompletowania wyprawki, po porodzie dochodzi dbałość o zdrowie potomka, delikatne kosmetyki i dobre jakościowo ubrania, świetne przedszkole i szkoła, zajęcia dodatkowe… Zobaczmy, jak rodzicielską troskę wspiera Enel-Med.

Pakiet Szczepień Rozszerzona Ochrona Malucha

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci do 24. miesiąca życia. Został opracowany z myślą o dzieciach narażonych na częsty kontakt z wirusami, które chodzą do żłobka lub będą chodziły do przedszkola, a także do dzieci, których rodzeństwo chodzi do przedszkola i szkoły. Pakiet szczepień Rozszerzona Ochrona Malucha obejmuje szczepienia przeciwko: błonicy, tężcowi, krztuścowi, HiB, polio, WZW B, odrze, śwince, różyczce, rotawirusom, pneumokokom, ospie wietrznej. Pakiet obejmuje wizyty u pediatry kwalifikujące do szczepień.
Dzieciom podaje się nowoczesne szczepionki skojarzone w wariancie 5w1 lub 6w1.

Cena: od 3900.00 PLN (zależnie od lokalizacji)

Pakiet Szczepień Podstawowa Ochrona Malucha

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci do 24. miesiąca życia. Obejmuje szczepienia przeciwko: błonicy, tężcowi, krztuścowi, HiB, polio, WZW B, odrze, śwince, różyczce. W pakiecie uwzględnione są wizyty u pediatry kwalifikujące do szczepień. Do wszystkich szczepień w pakiecie wykorzystywane są nowoczesne szczepionki skojarzone w wariancie 5w1 lub 6w1.

Cena: od 1400.00 PLN

Pakiet Zdrowa Waga Dziecka

Otyłość to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz liczniejszą grupę Polaków. Coraz więcej dzieci boryka się z tym problemem. Stąd Enel-Med oferuje program Zdrowa Waga Dziecka. Obejmuje on badania i konsultacje specjalistów oceniające stan zdrowia młodego pacjenta. Mają one odpowiedzieć na pytanie, co jest przyczyną nadmiernej wagi lub czy występuje ryzyko otyłości. Specjaliści zaplanują dalsze kroki w zależności od zdiagnozowanej przyczyny. W zakres pakietu wchodzą szczegółowe badania laboratoryjne, a także analiza składu masy ciała, konsultacja pediatry-diabetologa, konsultacja dietetyka, ułożenie indywidualnej diety na 7 dni, konsultacja specjalisty rehabilitacji z instruktażem ćwiczeń ogólnorozwojowych lub korekcyjnych oraz indywidualna opieka Specjalisty ds. Programów Profilaktycznych.

Cena: od 949.00 PLN

Mądre dziecko – pakiet badań genetycznych

Opracowane we współpracy z psychologami badanie, które diagnozuje zapisane w genach czynniki związane z nauką i rozwojem dziecka. Na podstawie badań można stwierdzić, czy dziecko ma genetyczne predyspozycje do dysleksji, czy może mieć problemy z nauką, koncentracją, czytaniem i pisaniem. Można też wskazać, w jakich dziedzinach ma szansę zrealizować się najlepiej, a także doradzić rodzicom, jak pokierować rozwojem dziecka, by uniknąć trudności i rozczarowań, a także jak zwiększyć szanse na rozwinięcie jego wyjątkowych zdolności. Diagnozę dysleksji można postawić dziecku dopiero po 10. roku życia. Jednak im wcześniej deficyty zostaną odkryte i przepracowane, tym łatwiej zniwelować przyszłe trudności w nauce.P akiet obejmuje badanie genetyczne mutacji w obrębie wybranych genów (badanie krwi), analityczny opis wyniku i konsultację psychologa w wybranych placówkach Enel-Med.

Cena: od 850.00 PLN

Pakiet Dziecko predyspozycje sportowe

Enel-med oferuje badanie genetyczne mające na celu wykrycie ewentualnych mutacji w obrębie genów: ACTN3, ACE, HIF1A i EPOR i ich wpływu na predyspozycje sportowe. Znajomość wyników badania pozwoli lepiej dobrać właściwą dyscyplinę sportu dla dziecka oraz ułożyć odpowiednie programy treningowe.

Cena: od 750.00 PLN

Rehabilitacja dzieci i młodzieży

Pakiet 5 lub 10 sesji ćwiczeń zapobiegających wadom postawy w wieku dziecięcym. Z młodymi pacjentami pracują doświadczeni fizjoterapeuci. Sesja trwa 45 minut.

Cena: od 450 PLN za 5 sesji i od 900 zł za 10 sesji.

Pakiet Enel-med dla seniorów

Z wiekiem podupadamy na zdrowiu. Enel-Med przygotował coś specjalnie dla osób w starszym wieku: pakiet kompleksowych badań oraz konsultacja z lekarzem internistą to propozycja dla każdego seniora. Ten pakiet obejmuje 9 badań oraz konsultację, na której lekarz szczegółowo omówi ich wyniki.

Zakres pakietu to szczegółowe badania laboratoryjne i konsultacja internisty.

Cena: od 250.00 PLN

Pakiety Enel-med dla kobiet

W kolejce do lekarzy kobiety zawsze ustawiają się na końcu i zabierają za swoje zdrowie dopiero wtedy, gdy już wyleczą dzieci i męża. Wiele kobiet umiera, bo nie miało czasu się przebadać. Nie idź tą drogą. Enel-Med przygotował kilka różnych pakietów dla każdej kobiety, podstawowych i bardziej rozbudowanych.

Pakiet „Kobieta 24h” – kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań powstał z myślą o kobietach, którym w codziennym pędzie życia brakuje czasu na zadbanie o swoje zdrowie. Pakiet oferuje możliwość wykonania wielu badań i konsultacji w krótkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Nad ułożeniem harmonogramu dnia badań oraz nad jego przebiegiem czuwa indywidualny dedykowany opiekun.Zakres pakietu to badania laboratoryjne, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG ginekologiczne TV, USG piersi, RTG klatki piersiowej, EKG spoczynkowe (badanie + opis), USG Echo serca, cytologia ginekologiczna, konsultacja ginekologa, konsultacja kardiologa, konsultacja okulisty, wizyta podsumowująca u internisty prowadzącego (60 minut) oraz indywidualna opieka Specjalisty ds. Programów Profilaktycznych.Pakiet przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Cena: od 2050.00 PLN

Pakiet badań – Zdrowa Kobieta

Podstawowy przegląd stanu zdrowia kobiety, pakiet badań profilaktycznych, zalecany przynajmniej raz w roku.Zakres pakietu to USG piersi, USG ginekologiczne przezpochwowe, konsultacja ginekologa z pobraniem cytologii (wymaz z szyjki macicy).
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia)

Cena: od 370.00 PLN

Pakiet Premium – kobieta – badanie genetyczne

To wyjątkowo szeroka i wszechstronna oferta badań genetycznych. Ich celem jest wykrycie mutacji odpowiedzialnych za rozwój nowotworów piersi i jajnika, czerniaka złośliwego, nowotworu trzustki, nowotworów jelita grubego, tarczycy, płuca, chorób zakrzepowo-zatorowych, chorób serca i układu krążenia, miażdżycy i choroby Alzhaimera.

Cena: od 2800.00 PLN

Bezpieczna ciąża – badanie genetyczne

Badanie genetyczne, które ma na celu wykrycie mutacji zwiększających ryzyko chorób zakrzepowo -zatorowych, mogących skutkować poronieniem oraz genetycznie uwarunkowanych chorób dziecka (mukowiscydoza, niedosłuch, fenyloketonuria). Badanie pozwala także ocenić potrzebę stosowania większych dawek kwasu foliowego w celu zapobiegania wadom wrodzonym układu nerwowego u dziecka. W przypadku potwierdzonego nosicielstwa mutacji u matki, zaleca się wykonanie badania u ojca. Odpowiednio wcześnie wykonane badania genetyczne dają przyszłym rodzicom nie tylko świadomość zagrożeń, ale czas na działania profilaktyczne i leczenie.

Cena: od 1500.00 PLN

Pakiety Enel-Med dla mężczyzn

Część mężczyzn jest przekonana, że prawdziwy mężczyzna nie chodzi do lekarza, prawdziwy mężczyzna żyje, a potem umiera. To jest właśnie ta część, która umiera szybciej niż inni. A życie jest tylko jedno i warto o nie dbać – dla siebie samego i dla swoich bliskich.

Pakiet Zdrowy Mężczyzna

Pakiet zapewnia podstawowy przegląd stanu zdrowia mężczyzny. Obejmuje badania, które powinien wykonać każdy mężczyzna po 30. roku życia.
Zakres pakietu ro badania laboratoryjne krwi i moczu, USG jąder (lub prostaty) i konsultację internisty.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Cena: od 370.00 PLN

Pakiet „Mężczyzna 24h” – kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań adresowany do mężczyzn żyjących w pędzie. Został pomyślany tak, aby pacjent mógł odbyć wiele badań i konsultacji w krótkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Zakres pakietu: to badania laboratoryjne krwi, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, RTG klatki piersiowej, USG układu moczowego z oceną prostaty, EKG spoczynkowe (badanie + opis), USG echo serca, konsultacja kardiologa, konsultacja okulisty, konsultacja urologa, wizyta podsumowująca u internisty prowadzącego (60 minut) oraz indywidualna opieka Specjalisty ds. Programów Profilaktycznych
Pakiet przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia

Cena od: 1950.00 PLN

Pakiet premium – mężczyzna – badanie genetyczne

To kompleksowy zestaw badań genetycznych, które mają na celu wykrycie mutacji odpowiedzialnych za rozwój raka prostaty i sutka, czerniaka złośliwego, nowotworów trzustki, jelita grubego, tarczycy, płuca, chorób serca i układu krążenia, chorób zakrzepowo-zatorowych, miażdżycy i choroby Alzhaimera.

Cena: od 2800.00 PLN

Pakiety Enel-Med dla wszystkich

Enel-med oferuje także pakiety uniwersalne, dla każdego pacjenta, bez względu na płeć czy wiek. Warto im się przyjrzeć, bo na pewno znajdziemy tutaj coś dla siebie.

Pakiet Zdrowa tarczyca

To propozycja dla osób, które podejrzewają u siebie nieprawidłową pracę tego narządu lub otrzymały zalecenia od lekarza na przeprowadzenie badań w tym kierunku.
Zakres pakietu to USG tarczycy, morfologia, TSH i konsultacja endokrynologa.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 r. ż.).

Cena: od 340.00 PLN

Pakiet Zdrowy kręgosłup (masaże)

Współcześnie wielu z nas cierpi na bóle kręgosłupa. Przyczynia się do tego tryb życia, który prowadzimy: dużo siedzimy, mamy mało ruchu, śpimy na miękkim. Pakiet „Zdrowy kręgosłup” uprawnia do 5 masaży kręgosłupa. W enel-med pacjent oddaje się w ręce wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Zakres pakietu to 5 masaży kręgosłupa po 30 minut każdy.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Cena: 465.00 PLN

Pakiet „Przegląd Zdrowia 24h

”Przeciętny Polak trafia do lekarza dopiero wtedy, gdy cierpi i to tak, że już nie pomagają dostępne bez recepty środki przeciwbólowe. Badania w pakiecie „Przegląd zdrowia 24h” pozwalają na kontrolę ogólnego stanu zdrowia w ciągu jednego dnia, w jednym miejscu oraz komfortowych warunkach.Zakres pakietu to wiele badań laboratoryjnych z krwi, USG jamy brzusznej, USG tarczycy , EKG spoczynkowe (badanie + opis), USG echo serca, wizyta podsumowująca u internisty prowadzącego (60 minut) oraz indywidualna opieka Specjalisty ds. Programów Profilaktycznych.
Pakiet przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Cena: od 1150.00 PLN

Pakiet badań – Zdrowe Serce

„Twoje serce bije nie tylko dla ciebie”, przypomina producent jednego z leków na serce. Zanim jednak zaczniemy zażywać leki, warto zadbać o swoje serce, szczególnie, kiedy prowadzimy stresujący tryb życia. A kto w dzisiejszych czasach jest wolny od stresu. Enel-med proponuje pakiet badań serca (EKG spoczynkowe, lipidogram, USG echo serca) oraz konsultację kardiologa.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia)

Cena: od 320.00 PLN

Pakiet „Profilaktyka zdrowia”

Pakiet badań profilaktycznych dla każdego.Zakres pakietu to USG jamy brzusznej, morfologię, badanie ogólne moczu, TSH, glukoza w surowicy, kreatynina, lipidogram, transaminaza, (ALT) oraz konsultację internistyczną.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Cena: od 360.00 PLN

Pakiet FIT

Może tak zamiast obiecywać sobie, że wreszcie weźmiemy się za swoją formę, skorzystać z propozycji Enel-Medu. Pakiet FIT obejmuje konsultację dietetyka z opracowaniem diety indywidualnej na 14 dni.
Pakiet przeznaczony jest dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Cena: od 270.00 PLN

Medycyna sportowa – badanie podstawowe

Wielu z nas biega lub uprawia amatorsko inny sport. Warto odwiedzić lekarza medycyny sportowej aby ocenił układ ruchu, układ oddechowy oraz układ sercowo-naczyniowy. Wykluczy to zagrożenia dla zdrowia wynikające z uprawiania danej dyscypliny sportowej, a przy tym zwiększy bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej.W zakres pakietu wchodzi EKG spoczynkowe wraz z opisem, badanie ogólne moczu, Odczyn Biernackiego, morfologia z rozmazem automatycznym, glukoza, a także konsultacja lekarza medycyny sportowej i konsultacja orzecznika sportowego.

Cena od: 235.00 PLN

Pakiet 3 lub 5 konsultacji lekarskich

To propozycja dla tych, którzy w najbliższym czasie planują wizyty swoje lub dziecka u kilku specjalistów. Pakiet 3 lub 5 konsultacji.
Pakiet nie obejmuje konsultacji psychologicznych-indywidualnych.

Cena od: 675.00 PLN (5 konsultacji) i od 435.00 PLN (3 konsultacje)

Podsumowanie

  1. Enel-Med oferuje pakiety dla całej rodziny, od dzieci po seniorów.
  2. Najmłodszym enel-med oferuje Pakiet Szczepień Rozszerzona Ochrona Malucha, Pakiet Szczepień Podstawowa Ochrona Malucha, Pakiet Zdrowa Waga Dziecka, Mądre dziecko - pakiet badań genetycznych, Rehabilitacja dzieci i młodzieży oraz Pakiet Dziecko predyspozycje sportowe.
  3. Dla kobiet Enel-Med poleca Pakiet "Kobieta 24h" - kompleksowy przegląd zdrowia, Pakiet badań - Zdrowa Kobieta, Pakiet Premium – kobieta – badanie genetyczne, Bezpieczna ciąża - badanie genetyczne.
  4. Współczesnym mężczyznom Enel-Med prezentuje Pakiet Zdrowy Mężczyzna, Pakiet "Mężczyzna 24h" - kompleksowy przegląd zdrowia oraz Pakiet premium - mężczyzna - badanie genetyczne.
  5. Oprócz nich Enel-Med przygotował pakiety uniwersalne, dla każdego: Pakiet Zdrowa tarczyca, Pakiet Zdrowy kręgosłup (masaże), Pakiet „Przegląd Zdrowia 24h”, Pakiet badań - Zdrowe Serce, Pakiet „Profilaktyka zdrowia”, Pakiet FIT, Medycyna sportowa - badanie podstawowe a także Pakiet 3 lub 5 konsultacji lekarskich.
 

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)
Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments