Ubezpieczenie zdrowotne Medicover - opinie, pakiety, czy warto?

Aktualizacja:
ubezpieczenie medicover

Potrzebujesz pilnej konsultacji medycznej? Chcesz wykonać profilaktyczne badania lekarskie? Standardowo, możesz skorzystać z NFZ. Musisz jednak liczyć się z tym, że czas oczekiwania na realizację wizyty lekarskiej może wynosić kilka miesięcy... Antidotum na publiczną służbę zdrowia stanowi prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dziś sprawdzamy ubezpieczenie zdrowotne Medicover. Jakie są opinie, pakiety i czy warto?

Medicover oferuje zarówno ubezpieczenie indywidualne, jak i ubezpieczenie grupowe dla firm. Do wyboru mamy kilkanaście wariantów różniących się zakresem ubezpieczenia, dodatkowymi świadczeniami i ceną. W zależności od potrzeb i oczekiwań związanych z prywatną opieką lekarską, możemy wybrać wariant, który będzie szyty na naszą miarę.

Opieka medyczna Medicover dla dzieci, dorosłych i seniorów: zakres polisy

Wariant Ty i Rodzina to 15 różnych pakietów oferujących m.in. opiekę ambulatoryjną, wizyty domowe i leczenie szpitalne. W zależności od wybranego pakietu, zakres tych usług będzie się znacząco różnił. Jeśli poszukujesz podstawowej opieki medycznej bez dodatkowych świadczeń, możesz wybrać jeden z podstawowych pakietów: Basic, Basic+ lub Expert. Warto wiedzieć, że pierwszy z nich obejmuje jedynie 8 wizyt lekarskich w roku.

Jeśli jesteś zainteresowany prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym obejmującym opiekę lekarzy specjalistów oraz podstawową diagnostykę, możesz wybrać gwarantujący takie świadczenia pakiet Standard lub Standard+.

Medicover oferuje także klasyczny pakiet w wersji podstawowej lub w wersji z „+”, który obejmuje lekarzy specjalistów najbardziej popularnych specjalności. Dodatkowo opcja ta obejmuje rozszerzoną profilaktykę.

Dla osób poszukujących nieco bardziej zaawansowanej ochrony zdrowia, która zagwarantuje zaawansowaną diagnostykę oraz rozszerzoną opiekę specjalistów, Medicover przygotował pakiet Medium.

Pacjenci, którym zależy na możliwości korzystania z wizyt domowych czy osoby poszukujące ubezpieczenia medycznego za granicą, mogą rozważyć pakiet Complex, Complex +, Elite, a także nieco bardziej rozbudowany – Elite+.

Medicover nie zapomniał także o najbardziej wymagających pacjentach potrzebujących kompleksowej opieki medycznej oraz szerokiego pakietu świadczeń dodatkowych. Osoby, które zdecydują się na najbogatszy pakiet Platinum, z wieloma usługami i świadczeniami dodatkowymi, mają zapewnionego także Indywidualnego Opiekuna Pacjenta VIP.

Wśród licznych opcji ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na pakiet Opieka w Szpitalu. Jest to oferta specjalna dla klientów Medicover i ich rodzin, pozwalająca na rozszerzenie wybranego zakresu opieki medycznej, o leczenie szpitalne. Co ważne, pakiet obejmuje także planowe zabiegi i operacje z wybranych dziedzin.

UWAGA:

Wybierając ubezpieczenie zdrowotne zwróć uwagę na okres karencji u danego ubezpieczyciela. W przypadku Medicover okres karencji na usługi szpitalne i procedury specjalistyczne wynosi 90 dni od momentu rozpoczęcia ochrony. W przypadku leczenia schorzeń występujących u ubezpieczonego przed podpisaniem polisy, okres karencji wynosi aż 12 miesięcy.

Opieka medyczna Medicover Dla Maluszka: zakres polisy

Pakiety ubezpieczeniowe dotyczące noworodków i dzieci do ukończenia drugiego roku życia, to propozycja dla osób, które poszukują nie tylko podstawowej opieki medycznej dla swoich pociech, ale także dostępu do lekarzy specjalistów, podstawowej diagnostyki czy nawet szczepionek. Do wyboru mamy 4 różne pakiety.

Wybierając jeden z pakietów Maluszek lub Maluszek+, otrzymujemy gwarancję opieki lekarzy pediatrów i wybranych specjalistów, limitowane wizyty domowe oraz szczepienia obowiązkowe. Dla osób zainteresowanych rozszerzoną ochroną obejmującą kompleksową opiekę medyczną wraz z leczeniem szpitalnym, a także bezpłatne szczepienia obowiązkowe i wybrane szczepienia rekomendowane, stworzono pakiet Elite Dla Maluszka +.

Zastanawiasz się, czy warto?  Koszty szczepień to nawet około 3 tysięcy złotych: więcej informacji o kalendarzu i kosztach znajdziesz tutaj. 

Opieka medyczna dla firm Medicover

Oprócz pakietów indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego, Medicover oferuje także ubezpieczenie grupowe dla małych i dużym firm. Tutaj z kolei, oprócz profilaktyki, konsultacji specjalistycznych i kompleksowych świadczeń z zakresu medycyny, ubezpieczyciel oferuje liczne programy profilaktyczne, wyjazdowe akcje szczepień ochronnych i bogatą ofertę szkoleń z zakresu medycyny pracy.  Wśród świadczeń dodatkowych znajdziemy także m.in. opiekę stomatologiczną czy ratownictwo medyczne.

Pakiety medyczne Medicover –  cena polisy

Cena pakietu medycznego kalkulowana jest indywidualnie i może wynosić w zależności od wariantu kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych rocznie. W najtańszych pakietach otrzymujemy podstawową opiekę lekarską, a w najdroższych leczenie szpitalne, zabiegi operacyjne czy dodatkowe, skomplikowane procedury medyczne.

Jeśli potrzebujesz skalkulować pakiet dla siebie lub swojej rodziny, sprawdź ofertę TUTAJ.

Pakiety medyczne Medicover –  zalety i wady

Medicover dysponuje dużą siecią stale modernizowanych placówek, zlokalizowanych we wszystkich największych miastach oraz spora siecią placówek współpracujących. Klienci maja możliwość korzystania z systemu on line nie tylko w celu umawiania wizyt czy sprawdzania wyników badań, ale także konsultacji on line z lekarzem, pielęgniarką czy położną –  na czacie czy w formie konsultacji telefonicznej.

Medicover oferuje także szeroki zakres udogodnień: umawianie wizyt w formule ekspresowej  –  hot line, które pomaga w przypadku nagłego zachorowania, oraz pomoc szpitala –  uznawanego za największą i najnowocześniejszą prywatną placówkę w Polsce.

Wady? Relatywnie dość wysokie ceny pakietów, obostrzenia i stosowanie kryteriów oceny ryzyka medycznego w przypadku pacjentów potencjalnie bardziej narażonych na zachorowania.

Medicover Opinie

Jesteś klientem tej firmy? A może jej pracownikiem? Zbieramy opinie zarówno klientów jak i pracowników Medicover. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej – każde zdanie jest dla nas cenne.

Podsumowanie

  1. W ramach indywidualnego ubezpieczenia Medicover Ty i Rodzina, do wyboru mamy 15 pakietów medycznych dla dzieci, dorosłych i seniorów oraz 4 pakiety Dla Maluszka - przeznaczone dla dzieci od urodzenia do drugiego roku życia.
  2. Oferta ubezpieczeniowa Medicover, oprócz pakietów indywidualnych, zapewnia także opiekę medyczną dla małych, średnich i dużych firm.
  3. Ubezpieczenie zdrowotne Medicover gwarantuje całodobową Hot Line Medicover - porady informacyjne w nagłych wypadkach oraz całodobowe usługi prywatnego pogotowia ratunkowego.
  4. Okres karencji na usługi szpitalne i procedury specjalistyczne wynosi 90 dni od momentu rozpoczęcia ochrony, a w przypadku leczenia schorzeń występujących przed podpisaniem polisy, aż 12 miesięcy.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
33 Comments
Starsze
Nowsze
Inline Feedbacks
View all comments
AndreAS
AndreAS
4 lat temu

Nie tylko do specjalistów. Często z dzieckiem do pediatry, czy samemu do internisty trzeba czekać 3 dni. To jakiś ŻART – w NFZecie przyjmą mnie tego samego dnia. Ja osobiście rezygnuje z medicoveru.

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  AndreAS

Dermataolog miesiac czekania . Rozmawiam z mama mowie poszedlbym do dermatologa ale terminy na za.miesiac i to w MEDICOVEr daj spokoj.

A ona mowi do.mnie jak to? Tu na NFZ 3 dni? :)))

Cala rodzina mnie wysmiala, ja place za pakiety 1300zl miesiecznie – a oni nie placa ale sie lecza.

Juz nie place.. I odradzam. Medicover

Mirosław
Mirosław
4 lat temu

Genralnie wyglądem sie rozni od państwowego łajna tym, ze sciany nieodrapane, nie ma staruchów 24/7 którzy przyłażą z nudów, no ale mentalnie polackie chamstwo nawet złotej komacie bedzie polackim chamstwem i żadne świecidełka i 60 calowe telewizory na kazdej ścianie tego nie zmienią. Generalnie nie polecam. Byłem dwa razy (przeziebienie) i 1. raz przeszkodziłem jakieś k..rwie w zalotach do innego lekarza, odfajkowała mnie na szybkosci, cała wizyta nie trwała dłuzej niż minute, widac było, ze lachociąg tylko przebiera kuśpyrami kiedy wyjde bo kapsko swedzi i chce iść kończyć zaloty. Drugi raz byłem niedawno i bardzo podobna sytuacja, pyk pyk i sajonara, 2..3 minuty i odfajkowany. nie wczuwał sie zaden, co, gdzie, kiedy, jakies empatii, serdecznosci tylko masz tu spis leków i sp..dalaj. To juz w NFZcie lekarze u ktorych byłem byli o niebo bardziej ucywilizowani.

gość
gość
4 lat temu
Reply to  Mirosław

Empatia dla kogoś kto tak pisze o innych? Się Mirek zastanów nad sobą!

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  Mirosław

Zgadzam.sie Nie widzialem zadnej roznicy oprocz tego ze sciany nie byly odrapane.i miales tv zeby obejrzec w poczekalni.

slawek
slawek
4 lat temu

Jeżeli macie np zdiagnozowanego hemoroida lub skrzywienie kręgosłupa jeszcze przed podpisaniem umowy z Med….
to UWAGA!! Leczenie/zabieg/operacja zostanie podjęta dopiero po roku od dnia podpisania umowy. Uważam że jest to bandytyzm!!!!

Gggh
Gggh
4 lat temu
Reply to  slawek

Faktycznie, bandytyzm. Zrealizuje Pan opieracje za kilka tysięcy i przestanie placic po miesiącu.

ddd2
ddd2
4 lat temu
Reply to  slawek

Trzeba było czytać umowę przed podpisaniem. To normalne.

Nina
Nina
4 lat temu
Reply to  ddd2

Nie, to nie jest normalne. W końcu zapisuję się, wybieram odpowiedni pakiet, opłacam go po to aby się leczyć. Jesli mam nadciśnienie i dostanę zawału, to też do szpitala lub na rehabilatacje przyjma mnie po roku? Rozważałam zakup pakietu, ale wybiorę kogos innego

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  slawek

Mielismy dla calej rodziny pakiety premium najwyzsze wykupione. Lekaze boja sie dawac skierowan na badania, diagnostyke, tomografy etc. Z tego powodu przy jakimkolwiek wiekszym problemie bedziesz zwodzony i kierowany do do domu otrzymujac jedynie te najtansze / najprostsze rozwiazania. Nadaje sie wylacznie na konsultacje lekarskie. 4 wizyty 3 lekazy i nadal bylem zle diagnozowany, nikt mnie nie chcial wyslac na badania obrazowe. Dla porownania gdy poszedlem poza medicover do neurochirurga, zostalem natychniastowo skierowany na rezonans, serie zabiegow w szpiatalu jak i na zabieg implantacji dysku. Pakiety medicover nie lecza, nie wazne jak wysoki masz pakiet i ile placisz otrzymasz jedynie dostep do podstawowych konsultacji lekarskich

karol
karol
4 lat temu

Korzystam z ich usług od roku 2009. To co było w 2009 i to co dzieje się w chwili obecnej to po prostu porażka nie do opisania. Mnóstwo otoczki internetowej, mało usługi a jakość usług poniżej krytyki. Niejednokrotnie pozostawiono mnie w sytuacji, w której po wizycie u dwóch specjalistów, od których otrzymałem dwie osobne diagnozy – oczywiście o wyborze leczenia musiałem zadecydować sam – bo jakby mogło by być inaczej – absurd.

Z najwyższego pakietu w firmie zrezygnowałem bo mija się to z celem – wolę iść do publicznej opieki choć najniższy pakiet wciąż mam bo i tak mnie nic to nie kosztuje a firma nie może z niego zrezygnować.

Szczerze nie polecam i wręcz odradzam. Instytucja wali pacjentów na sztukę odhaczając w systemie i spamuje przy okazji ilością maili.

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  karol

Dokaldnie tak jak mowisz..

Mielismy dla calej rodziny pakiety premium najwyzsze wykupione. Lekaze boja sie dawac skierowan na badania, diagnostyke, tomografy etc. Z tego powodu przy jakimkolwiek wiekszym problemie bedziesz zwodzony i kierowany do do domu otrzymujac jedynie te najtansze / najprostsze rozwiazania. Nadaje sie wylacznie na konsultacje lekarskie. 4 wizyty 3 lekazy i nadal bylem zle diagnozowany, nikt mnie nie chcial wyslac na badania obrazowe. Dla porownania gdy poszedlem poza medicover do neurochirurga, zostalem natychniastowo skierowany na rezonans, serie zabiegow w szpiatalu jak i na zabieg implantacji dysku. Pakiety medicover nie lecza, nie wazne jak wysoki masz pakiet i ile placisz otrzymasz jedynie dostep do podstawowych konsultacji lekarskich

kkkkk
kkkkk
4 lat temu

Najgorsze placówki medyczne z jakimi się…
…kiedykolwiek spotkałam. Brak kompetencji pracowników infolinii i recepcji . Do niczego nie maja dostępu, nic nie wiedzą i nie mogą pomóc. Czyli siedzą i nic nie robią. 90% lekarzy kupiło chyba dyplomy na targu , bo po wejściu pacjenta do gabinetu zamiast zbadać to od razu wypisują recepty. Żenada!

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  kkkkk

Dokaldnie bardzo powierzchowna opieka medyczna , nie badaja tylko dzien dobry companu dolega …. I do widzenia.

A ja sie zmagam od pol roku z problemem dyskopatycznym. Nikt nawet nie chcial mnienobejrzec, nikt nie chcial wyslac na badania obrazowe mimo iz nalegalem ze sie mecze i boli.

Diagnozowali mnie w slepo nikt mnie nawet nie dotknal zeby sprawdzic gdzie jest bol? To jest niewyobrazalne. To taki.mcdonald medycyny.

Poszedlem wiec prywatnie do lekaza z 30 letnim doswiadczeniem operacyjnym – co sie stalo?

Natychmiastowo skierowanie na rezonans
Nartchniastowa diagnoza – potwierdzilo dwoch doktorow habilitowanych
Natychmiastowe zabiegi w szpitalu
Skierowanie na zelowa implantacje dysku.

Dziekuje… Tak wyglada.leczenie.

Zofia
Zofia
4 lat temu

Nie polecam!!! Dzwonisz 10 razy, nie ma grafiku, dzwonisz 11. raz to grafik juz cały zajęty! Wybierasz sobie prowadzącego ciąże a pozniej każda wizyta u innego specjalisty. Wszędzie opóźnienia, nie pamietam, kiedy weszłam zgodnie z umówiona wizyta. Porażka!!!!

Damian
Damian
4 lat temu

Sory ale to jest coraz większe g… kiedyś (rok temu, dwa) można było się umówić w miarę sensownie w ciągu tygodnia. Teraz wizyty są raz na miesiąc. Robi się z tego dziadostwo ^2. Nie polecam. Mam znajomych którzy na przestrzeni ostatnich miesięcy mają podobne wrażenie. Co się dzieje? Zatrudnijcie w końcu dodatkowych lekarzy bo Wasz koniec będzie bliski.

aaa
aaa
4 lat temu

Odpowiedź – nie warto.
Medicover to taka straż miejska i organizacyjnie i kadrowo.

Zawiedziona
Zawiedziona
4 lat temu

Jeszcze kilka lat temu posiadanie abonamentu w Medicover miało sens, ze względu na w miarę szybki do lekarzy i specjalistów, obecnie to zwykła fabryka. Po pierwsze długi czas oczekiwania – każda próba zapisania to powoływanie sie na zapis w umówię korporacyjnej, w którym to Medicover zobowiązuje się do zaproponowania terminu konsultacji specjalistycznej w określonym czasie – wtedy łaskawie termin sie znajduję, ale u przypadkowego lekarza. Poskutkowało to tym, że ciąże i tak musiałam prowadzić prywatnie poza Medicover, a moje dziecko ze schorzeniem przewlekłym wciąż trafia do przypadkowych lekarzy, którzy nie go nie znają, wiec możemy pomarzyć o ciągłości leczeni… Druga sprawa to kompetencje lekarzy – mam wrażenie, że co lepsi, szanujący się lekarze z doświadczeniem już od dłuższego czasu rezygnują ze współpracy z Medicover… Konkluzja? Medicover w szale podpisywania umów korporacyjnych (abnamentów) zapomniał, że warunki umów powinny być należycie realizowane a Pacjent centrum medycznego jest specyficznym Klientem, ma większe potrzeby niż klient kioski ruchu.
Jestem bardzo zawiedziona usługami Medicover i jako posiadaczka najwyższego pakietu z hspotalizacją czuję się zwyczajnie oszukana…

Marco
Marco
4 lat temu

Okres oczekiwania na dermatologa 3 tyg! Omijać z daleka.2 lata temu było ok teraz jest za dużo ludzi a mało lekarzy

Ania
Ania
4 lat temu

Prywatna opieka, która zdecydowane stawia na ilość sprzedanych pakietów a nie na jakość i profesjonalizm swoich usług. Baaaardzo długi czas oczekiwania na specjalistów, ciężko w krótkim terminie umówić się nawet do internisty. Nie polecam

Rozczarowana
Rozczarowana
4 lat temu

Odradzam , jakość usług fatalna. Lekarze w szponach korporacji jak nie chcą mieć kłopotów nie mają szans na diagnostykę. Prowadzenie ciąży w tkzw” pakiecie DRAMAT. Badania na życzenie bo inaczej obciąża konto lekarza, absolutne minimum zlecane przez lekarza. Namawianie na bardzo drogie badania typu Panorama, które są badaniami statystycznymi… namawia każdy i straszy każdy.. od położnej, przez recepcję aż do każdego lekarza.. i nie ważne w którym miesiącu ciąży jesteś… Rób, sprzęt musi się zwrócić.. Testy podstawowe wyszły w normie.. ale rób bo to tylko 90% wiarygodne.. Panorama nadal jeste testem statystycznym.. ale 99%… jak urodzisz chore dziecko.. cóż zdarza się. Jak nie zrobisz to nie ponowią usg, nie porozmawiają normalnie, za to śmiało używają słowa amniopunkcja i terminowanie ciąży.. zwrot „ po wszystkim” też norma. Dodam, że nikt kompletnie nikt nie zauważył najmniejszego uchybienia w zdrowiu dziecka.. od takie „ normalne” uwagi lekarzy do kobiety w ciąży.
Mój mąż był z bólem barku.. „ pakietowiec” dostał żel przeciwzapalny, nikt się nie wyślił, żeby chciaż bark obejrzeć, a co dopiero skierować na prześwietlenie, czy usg..
Dwa lata temu u córki podczas bilansu „ zdiagnozowano” podejrzenie nowotworu tarczycy!!! Mega strach, wydawanie kolejnych złotówek na dokładną diagnostykę i co ? I nic…
Ok ok.. strzeżonego Pan Bóg strzeże… miliardy niepotrzebnych nerwów. Naciąganie na dodatkową kasę, chore terminy do specjalistów. Odradzam
Szkoda mi lekarzy, którzy tam prcaują, bo jeśli jeszcze chcą pracować jak im sumienie i wiedza podpowiadają to Korporacja Medicaver skutecznie im to uniemoźliwia.

olla
olla
4 lat temu

potwierdzam poniższe opinie – obecnie zdecydowanie NIE WARTO! Brak terminów wizyt do internisty, a bez tego nie ruszysz dalej, szybciej i taniej w NFZ, odechciewa się. Na wizytę do lekarza prowadzącego poluję (tak dokładnie poluję!) od początku listopada, a za chwilę skończy się styczeń. Najbliższy termin do jakiegokolwiek internisty za 3 tygodnie – mało śmieszny żart. Zdecydowanie odradzam – wyrzucone pieniądze!

Kama
Kama
3 lat temu

Ja mam z pracy za darmo, więc korzystam często. Jednak nie kupiłabym pakietu NIGDY za pieniądze. Dostanie się do dermatologa, endokrynologa to tragedia. Nigdy nie chodziłam do tego samego, bo nie było terminów. Każdy mówi co innego, zmienia dawki, a później ten drugi twierdzi, że zmiana. Jeden twierdzi, że wystarczy tylko TSH, a kolejny, że FT3 i FT4 jest także konieczne. Gdzie się uczyli Ci endokrynolodzy?!
Kolejny minus- w pakiecie mam morfologię i mocz, a na wszystko inne trzeba skierowanie. Ok, rozumiem, że skierowanie potrzebne, ale wkurza mnie, że idę do lekarza po skierowanie i jest problem, żeby je wypisać, bo po co mi wyniki wapnia, czy żelaza? Gdybym chciała sobie dla własnego chciejstwa zrobić wszystkie wyniki, to nikt nie wypisze mi skierowania na to wszystko! Prowadziłam też ciążę u ginekologa SPOZA Medicover i kazał mi, co miesiąc wykonywać badanie progesteronu z powodu plamień. Musiałam się wiele razy prosić ginekologów i endokrynologów z Medicover o takie skierowania, a po 20tyg ciąży nikt nie chciał mi go wypisać i musiałam robić płatnie w placówkach NFZ. Super! Mi mój ginekolog SPOZA Medicover kazał takie badania zrobić, więc sama sobie tego nie wymyśliłam, ale lekarze z Medicover mają mega problem z wypisaniem głupiego skierowania, bo to kasa, kasa! NIE POLECAM! Bo idąc po coś czuję się nie jak klient, a jak żebrak.
O prowadzeniu ciąży w Medicover szkoda mówić, bo jak nie daj Boże zejdzie więcej niż 15min to jest już sraczka lekarza- aż strach zadawać pytania. Jak nic się nie dzieje, kobieta po wielu porodach i się zna na wszystkim to spoko, ale jak byłam pierworódką i miałam bardzo dużo komplikacji ciążowych to była katastrofa. Na wizycie lekarz mi raz powiedział, że już czas wyjść, bo jestem 40min- co miałam zrobić, jak podczas badania zalałam się krwią, bo okazało się, że miałam krwiaka, a wstawki z ograniczonym czasem tylko mnie bardziej zestresowały. W drugiej ciąży zrobiłabym awanturę za takie traktowanie ciężarnej, ale postanowiłam nie popełniać błędu prowadzenia ciąży w Medicover.

Rozczarowana również
Rozczarowana również
3 lat temu

Okres oczekiwania na USG dziecka 1,5 miesiąca!!!

Aniskax33
Aniskax33
3 lat temu

Tragedia. Mąż mi wykupil pakiet ciazowy, oplaca go co miesiąc mi i co? Notorycznie przelewy nie dochodzą, musze sie meczyc z windykacja dawać potwierdzenia im a pakiet dalej nie włączony, praktycznie pół miesiaca spedzam na odwolywaniu wizyt i załatwianiu z infolinia opłacenia więc zdecydowanie odradzam!

Danapol
Danapol
3 lat temu

Beznadziejny -w zyciu byn tam sana żadnego palietu nie wykupiła… tak podstawowa rzecz jak termin do internisty czy medycyny rodzinnej-terminy ok. 3 tygodni! Do ginekologa, w najblizszej Tobie placówce-terminow nie ma w ogole!!! Na kazdym kroku trzeba się prosić gorzej niż w NFZ. Chcesz się leczyć u konkretnego lekarza? Zapomnij! Jak uda Ci się dostać termin to tylko do losowo wybranego lekarza. Medicover jest ofiarą własnej zachlanności-sprzedaje na potęgę nie mając mocy przerobowych,by obsłużyć należycie swoich Klientów

Aga
Aga
2 lat temu

Zdecydowanie odradzam korzystanie z tej instytucji która tylko w teorii troszczy się o zdrowie pacjenta, bo troszczy się jedynie o swój portfel. Ludzie mają płacić A oni mają robić wszystko żeby tylko nie dac żadnych skierowań na badania. Chcesz cytologie zrobić to Ci machną kartą gdzie zalecenia EU sa na wykonywanie tego badania raz na 3 lata. Chcesz zbadać wzrok porządnie to ogranicza się czy czytania literek na ekranie i zajrza do dna oka. Masz problem z zajsciem w ciążę to otrzymasz informacje że proszę wspolzyc reguralnie 2razy na tydzień i zapraszam za rok i to jest ich metoda leczenia niepłodności
To jest jakaś żenada ta niby instytucja

Daria
Daria
2 lat temu

Medicover – zdecydowanie nie polecam. Szczególnie w tym roku, gdy pacjentom z pakietów nie zapewnili szczepienia na grypę.

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

Lekarze na poziomie najgorszych konowalow. Terminy…
…jak na NFZ, nawet gorzej bo na NFZ można się umówić na termin za 2 miesiące a tu grafik jest rozpisany na 4 tygodnie I cały pełny. Na infolinii nie mają pojęcia o niczym. Umówiłam się przez aplikacje do placówki współpracującej POLMED, na infolinii twierdzą że nie ma takiej placówki. Dramat za każdym razem.

Pawel
Pawel
9 miesięcy temu

TE PAKIETY W MEDICOVER TO FIKCJA
WYKUPIŁEM NAJDROŻSZY PAKIET Z DOSTĘPEM DO WSZYSTKIEGO PLUS HOSPITALIZACJI 
TAK MYŚLAŁEM DO CZASU AŻ NIE ZACZĄŁEM DOSTAWAĆ FAKTURY DO ZAPĄŁCENIA
ONI NAWET NIE INFORMUJĘ, ŻE DANA USŁUGA JEST PŁATNA
TO KOMERCJA A NIE OPIEKA 
CZUJĘ SIĘ OSZUKANY PRZEZ NICH

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu

Mielismy dla calej rodziny pakiety premium najwyzsze wykupione. Lekaze boja sie dawac skierowan na badania, diagnostyke, tomografy etc. Z tego powodu przy jakimkolwiek wiekszym problemie bedziesz zwodzony i kierowany do do domu otrzymujac jedynie te najtansze / najprostsze rozwiazania. Nadaje sie wylacznie na konsultacje lekarskie. 4 wizyty 3 lekazy i nadal bylem zle diagnozowany, nikt mnie nie chcial wyslac na badania obrazowe. Dla porownania gdy poszedlem poza medicover do neurochirurga, zostalem natychniastowo skierowany na rezonans, serie zabiegow w szpiatalu jak i na zabieg implantacji dysku. Pakiety medicover nie lecza, nie wazne jak wysoki masz pakiet i ile placisz otrzymasz jedynie dostep do podstawowych konsultacji lekarskich i to tez wcale nie szybciej. Dermatolog medicower w szczecinie to miesiac czekania. Prywatnie to 3 dni!!! Jaki sens maja te pakiety? Skonczysz niedoleczony, bo lekaze boja sie szerszej diagnostyki.

Serhii
Serhii
4 miesięcy temu
Nie polecam. Zgłosił się z bólem pleców i kręgosłupa. Po trzech tygodniach leczenia zrobiło się tak źle, że ledwo mogłem chodzić. Po mojej reklamacji MEDICOVER jednostronnie rozwiązał ze mną umowę w dniu 31 sierpnia 2022 r. i nawet mnie nie powiadomił. Pieniądze za wrzesień 2022, które zapłaciłem za pakiet usług, nie zostaną zwrócone. Skontaktuję się z policją.
Grzegorz
Grzegorz
3 miesięcy temu

Medicover to najgorsza prywatna opieka medyczna z jakiej korzystałem. Brak terminów; do dermatologa nie mogłem się dostać przez miesiąc, choć w standardzie opieki zapisane jest, że wizyta ma się odbyć w ciągu 3 dni od zgłoszenia… Koszmarny call center, kłamią i zwodzą pacjenta lub w ogóle nie można się dodzwonić.