Assistance Pojazdu | ERGO Hestia

Porównaj ceny Assistance

Nagłe zdarzenie na drodze to już nie problem. Wystarczy jeden telefon, a pakiet Assistance ERGO Hestia błyskawicznie zatroszczy się o Ciebie i bliskich. Poznaj wszystkie 4 warianty i już dziś rozszerz ubezpieczenie o pomoc Assistance!

Kalkulator Assistance. Zobacz, gdzie jest najtaniej!

Porównaj składki tutaj

ERGO Hestia assistance: jakie pakiety masz do wyboru?

W trosce o komfort kierowców i możliwość wyboru najlepiej dopasowanego ubezpieczenia, marka przygotowała cztery warianty tego produktu. W ofercie znajdziesz aż cztery warianty Car Assistance w ERGO Hestii. Poznaj całą ofertę i wybierz pakiet, który wpisze się w Twoje oczekiwania i budżet!

Car Assistance Minimalny

Zacznijmy od najbardziej podstawowego wariatu. ERGO Hestia Assistance Minimalny obejmuje tylko zdarzenia powstałe na terenie Polski. Pomoc może zostać udzielona jedynie w razie zderzenia się pojazdów. Maksymalny zakres holowania pojazdu to 150 km od miejsca zderzenia, ale pod warunkiem, że zdarzenie miało miejsce z winy kierowcy ubezpieczonego w ERGO Hestii. Całkowita suma ubezpieczenia wynosi 5 000 zł.

Car Assistance Standardowy

Zapewnia pomoc zarówno po wypadku, jak i awarii, kradzieży czy unieruchomienia samochodu. W tym pakiecie masz zagwarantowane holowanie pojazdu na odległość maks. 300 km, naprawę na miejscu zdarzenia (maks. 2 razy w roku) czy dostarczenie paliwa. Dodatkowo otrzymasz pomoc tłumacza w pięciu językach (usługa tłumacza w języku angielskim dostępna jest przez całą dobę). ERGO Hestia Assistance Standardowy obejmuje zdarzenia powstałe na terytorium Europy, Algierii, Izraela, Iranu, Maroko i Tunezji. Suma ubezpieczenia wynosi 20 000 zł.

Car Assistance Komfortowy

Czym różni się od poprzedniego pakietu? W pakiecie komfortowym zyskasz większy limit holowania pojazdu – do 500 km na terenie Polski oraz do 250 km za granicą. Warto tu dodać, że limity sumują się. Co więcej, otrzymasz samochód zastępczy na czas do 7 dni, a także zmiennika. Jeśli pojazd zostanie skradziony, masz zagwarantowany dwudniowy nocleg w 2- lub 3-gwiazdkowym hotelu, a także organizację transportu zastępczego. Pakiet ERGO Hestia Assistance Komfortowy pomoże Ci w sytuacji wypadku, awarii oraz kradzieży pojazdu. Zakres terytorialny polisy oraz suma ubezpieczenia są analogiczne do pakietu standardowego.

Car Assistance Maksymalny

Najbardziej rozbudowana opcja ubezpieczenia ERGO Hestia Assistance. Czym się wyróżnia? Ubezpieczyciel oferuje tu nielimitowane holowanie pojazdu na terenie Polski i limit do 1500 km na holowanie za granicą. Co więcej, zapewnia samochód zastępczy po awarii lub unieruchomieniu pojazdu, a także odbiór i dowóz pojazdu po naprawie. Jeśli samochód miał wypadek, awarię, został unieruchomiony lub skradziony, Ty masz zapewniony 3-dniowy nocleg w hotelu o średnim standardzie. Pakiet ERGO Hestia Assistance Maksymalny gwarantuje Ci też samochód zastępczy na czas do 5 (po awarii), 10 (po wypadku) lub 15 dni (po kradzieży). Poza tym ubezpieczyciel zapewni Ci kontynuację podróży (opłaci bilety lotnicze lub PKP do miejsca docelowego). A to jeszcze nie wszystko. W ramach pakietu ERGO Hestia assistance skorzystasz również parkingu strzeżonego, opieki psychologa (do 5 wizyt) czy legalnego zezłomowania. Tak jak w poprzednich wariantach, pakiet maksymalny zapewnia Ci dowóz paliwa i naprawę samochodu na miejscu zdarzenia.

ERGO Hestia assistance – kontakt

Potrzebujesz pomocy assistance? Żaden problem. Niezależnie od tego, czy do zdarzenia doszło na ternie Polski, czy za granicą, jak najszybciej skontaktuj się z ERGO Hestią. Najlepiej zadzwonić na infolinię, dostępną pod numerem 48 58 558 70 00 albo 801 114 114. Bez obaw: infolinia assistance ERGO Hestii działa 24 godziny na dobę!


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w ERGO Hestii przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC ERGO Hestia

Baza wiedzy

Więcej o assistance znajdziesz tutaj:

Ubezpieczenie assistance a holowanie pojazdu
Ubezpieczenie assistance: całodobowa pomoc na drodze

Jest ciemna noc, jedziesz z rodziną na wakacje i nagle w Twoim aucie dochodzi do problemów z silnikiem. Nie możesz jechać dalej, a wokół las. Ubezpieczenie assistance zapewnia pomoc techniczną w razie takich problemów. Jeżeli często wyjeżdżasz albo masz awaryjny samochód, assistance może Ci bardzo ułatwić życie.

Samochód zastępczy w ramach likwidacji szkody. Kiedy się należy i o jakie formalności trzeba zadbać?
Samochód zastępczy w ramach likwidacji szkody. Kiedy się należy i o jakie formalności trzeba zadbać?

Samochód zastępczy to nie luksus dla wybranych. Jeśli zdarzył Ci się wypadek, kolizja lub gdy Twoje auto uległo awarii takie ułatwienie właściwie Ci się należy (choć są wyjątki). Musisz jednak wiedzieć, jak rozmawiać z ubezpieczycielem. Jak możesz się domyślić, wykorzystują oni niewiedzę klientów i szukają powodów, żeby nie refundować wynajmu takiego samochodu, bo zwyczajnie chcą zaoszczędzić.

Czy warto dopłacać za naprawę pojazdu z użyciem części oryginalnych?
Naprawa samochodu po szkodzie – części oryginalne i zamienniki

Zawierając umowę AC często masz do wyboru opcje naprawy z użyciem części oryginalnych lub zamienników. Zobacz, co tak naprawdę kryje się pod tymi określeniami, bo sprawa wcale nie jest tak oczywista.

Wejdź do świata Akademii