Assistance w Ergo Hestia

Kup assistance w Ergo Hestia

Pomoc Assistance okaże się nieoceniona nie tylko podczas zagranicznych podróży, ale także na co dzień. Gwarantuje ona wsparcie w przypadku niespodziewanych wydarzeń na drodze.

Kalkulator assistance w Ergo Hestia

Kup assistance w Ergo Hestia

Jakie pakiety assistance oferuje Ergo Hestia?

W trosce o komfort kierowców i możliwość wyboru optymalnego ubezpieczenia do swoich potrzeb, ERGO Hestia przygotowała cztery warianty tego produktu. Do wyboru są cztery pakiety Car Assistance w ERGO Hestia:

  • Mini – ochrona ubezpieczeniowa obejmuje jedynie zdarzenia powstałe na terenie Polski, a pomoc może zostać udzielona jedynie w razie wypadku; maksymalny zakres holowania pojazdu to 150 km od miejsca zderzenia pod warunkiem, że zdarzenie miało miejsce z winy kierowcy ubezpieczonego w ERGO Hestii, a suma ubezpieczenia wynosi 5 000 zł,
  • Standard – zapewnia pomoc w razie wypadku, jak i również w sytuacji awarii pojazdu; decydując się na ten pakiet możesz liczyć m.in. na holowanie pojazdu na odległość maks. 100 km, naprawę na miejscu zdarzenia (maks. 2 razy w roku), pojazd zastępczy na 2 dni w przypadku kradzieży, dostarczenie paliwa, pomoc tłumacza w pięciu językach (usługa tłumacza w języku angielskim dostępna jest przez całą dobę); polisa obejmuje zdarzenia powstałe na terytorium Europy, Algierii, Izraela, Iranu, Maroko i Tunezji, a suma ubezpieczenia wynosi 15 000 zł,
  • Premium – czym różni się od poprzedniego pakietu? W pakiecie Premium dodatkowo zyskasz większy limit holowania pojazdu – do 250 km, pomoc w razie awarii lub unieruchomienia pojazdu (maks. 2 razy), organizację samochodu zastępczego do 5 dni, zakwaterowanie w hotelu 2 lub 3-gwiazdkowym w sytuacji kradzieży pojazdu, organizacja transportu zastępczego, ubezpieczenie pomoże Ci w sytuacji wypadku, awarii oraz kradzieży pojazdu. Zakres terytorialny polisy oraz suma ubezpieczenia są takie same jak w pakiecie Standard. Zakup pakietu Premium możliwy jest tylko dla klientów, którzy posiadają umowę AC,
  • Prestiż – najbardziej rozbudowana opcja ubezpieczenia assistance, która obejmuje zdarzenia powstałe w Europie, Algierii, Izraelu, Iranie, Maroko i Tunezji; ubezpieczyciel gwarantuje brak limitów holowania pojazdu w Polsce i do 500 km za granicą, dowóz paliwa, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, wypożyczenia auta zastępczego na 5 (po awarii), 10 (po wypadku) lub 15 dni (w razie kradzieży), zakwaterowanie na maks. 3 doby w hotelu 2 lub 3-gwiazdkowym w sytuacji wypadku lub kradzieży pojazdu, zapewnienie kierowcy zastępczego oraz kontynuację podróży (np. pokrycie kosztów biletów lotniczych czy PKP do miejsca docelowego); dodatkowo możesz również skorzystać z pokrycia kosztów parkingu strzeżonego czy dostarczenie pojazdu z warsztatu; suma ubezpieczenia wynosi 15 000 zł.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Ergo Hestia przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Ergo Hestia

Poczytaj o Ergo Hestia

O Ergo Hestii

AC Mini od ERGO Hestii: co ma do zaoferowania You Can Drive i mtu24.pl

You Can Drive oraz mtu24.pl to marki Grupy ERGO Hestia. W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziemy nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych- ochronę możemy rozszerzyć o ubezpieczenia dobrowolne min. AC, Assistance czy Szyby. Wśród nich AC Mini - Autocasco w ograniczonym zakresie, za niższą cenę. Jakie korzyści daje AC Mini? W jakich sytuacjach się sprawdzi?

wypowiedzenie OC
Wypowiedzenie OC w Ergo Hestii – zastanów się, czy warto przedłużać!

Po co kontynuować ubezpieczenie, które nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań? Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej umowy, nie wahaj się skorzystać z nowej oferty. Dowiedz się, kiedy i jak działa wypowiedzenie OC w Ergo Hestii.

Przejdź do akademii