InterRisk – Assistance samochodu w InterRisk

Oblicz składkę OC/AC w InterRisk

Assistance w InterRisk możesz wykupić w jednym z trzech wariantów: Start, Standard i Premium. Jako że do niespodziewanych zdarzeń na drodze czasem niestety dochodzić, warto wiedzieć, jaką formę pomocy oferuje ubezpieczyciel w każdej z tych trzech opcji.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w InterRisk

Oblicz składkę OC/AC

InterRisk Assistance: warianty

Jeśli wykupisz OC w InterRisk, pakiet InterRisk Assistance Start otrzymasz wraz z nim bezpłatnie. To ubezpieczenie obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, w sytuacji, gdy twój pojazd będzie brał udział w wypadku.

Co otrzymujesz w tym pakiecie Assistance InterRisk? Usprawnienie samochodu na miejscu zdarzenia (również poszkodowanego pojazdu) oraz holowanie – w przypadku osoby ubezpieczonej do najbliższego warsztatu, a w przypadku poszkodowanego – bez limitu. Jeśli pojazd osoby poszkodowanej – odholowany do warsztatu – nie może być uruchomiony tego samego dnia, zostanie zorganizowana dla tej osoby usługa organizacyjna.

  • InterRisk Assistance Standard

Pakiet InterRisk Assistance Standard jest darmowy do AC wykupionego u tego ubezpieczyciela, ale tylko dla pojazdów do 10 lat. W przypadku OC i AC dla pojazdów od 11 do 15 lat usługa Assistance Standard jest dodatkowo płatna. Ubezpieczenie ważne jest w Polsce i – za dodatkową opłatą – zagranicą. W jego zakresie mieści się usprawnienie auta i pokrycie kosztów drobnych części o wartości do 100 zł. 

W ramach usługi InterRisk Assistance Standard możesz liczyć na holowanie pojazdu do 100 km od miejsca zdarzenia lub – za dodatkową opłatą – do 250 km. W przypadku wykupionej opcji zagranica holowanie jest bezpłatne do 100 km, a za dodatkową opłatą – do 1200 km. 

W przypadku awarii pojazd zastępczy udostępniany jest na 3 dni, w razie wypadku lub kradzieży – do 7 dni. Zakwaterowanie w hotelu oferowane jest dla maksymalnie 3 osób – do 2 dni po awarii i do 5 dni w przypadku kradzieży.

  • InterRisk Assistance Premium

Najbardziej rozszerzona opcja Assistance w InterRisk, dostępna dla pojazdów do 13 lat, płatna przy OC i AC, obowiązuje w kraju i za granicą. Zawiera usprawnienie samochodu na miejscu i pokrycie kosztów części drobnych do maksymalnie 100 zł. Holowanie pojazdu w Polsce bez limitu, a za granicą – do 100 km, po wykupieniu dodatkowej składki – do 1200 km.

W przypadku awarii pojazd zastępczy jest udostępniany do 7 dni, a w razie kradzieży lub wypadku – do 14 dni dla maksymalnie 4 osób. Zakwaterowanie po awarii wynosi do 4 dni, a po wypadku i kradzieży – do 7 dni.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC InterRisk

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o InterRisk

InterRisk ubezpieczenia – chroni wszystko, co najważniejsze
InterRisk ubezpieczenia – chroni wszystko, co najważniejsze

InterRisk wraz z m. in. Compensą i Benefią wchodzi w skład austriackiej grupy Vienna Insurance Group. Ubezpieczyciel ten reklamuje się hasłem „Twój świat pod naszą ochroną”.

Przejdź do akademii