InterRisk – Assistance samochodu w InterRisk

Assistance w InterRisk możesz wykupić w jednym z trzech wariantów: Start, Standard i Premium. Jako że do niespodziewanych zdarzeń na drodze czasem niestety dochodzić, warto wiedzieć, jaką formę pomocy oferuje ubezpieczyciel w każdej z tych trzech opcji.

InterRisk – Assistance samochodu w InterRisk

InterRisk Assistance: warianty

 

 

 

 

Jeśli wykupisz OC w InterRisk, pakiet InterRisk Assistance Start otrzymasz wraz z nim bezpłatnie. To ubezpieczenie obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, w sytuacji, gdy twój pojazd będzie brał udział w wypadku.

 

Co otrzymujesz w tym pakiecie Assistance InterRisk? Usprawnienie samochodu na miejscu zdarzenia (również poszkodowanego pojazdu) oraz holowanie – w przypadku osoby ubezpieczonej do najbliższego warsztatu, a w przypadku poszkodowanego – bez limitu. Jeśli pojazd osoby poszkodowanej – odholowany do warsztatu – nie może być uruchomiony tego samego dnia, zostanie zorganizowana dla tej osoby usługa organizacyjna.

 

 

  • InterRisk Assistance Standard

 

 

Pakiet InterRisk Assistance Standard jest darmowy do AC wykupionego u tego ubezpieczyciela, ale tylko dla pojazdów do 10 lat. W przypadku OC i AC dla pojazdów od 11 do 15 lat usługa Assistance Standard jest dodatkowo płatna. Ubezpieczenie ważne jest w Polsce i – za dodatkową opłatą – zagranicą. W jego zakresie mieści się usprawnienie auta i pokrycie kosztów drobnych części o wartości do 100 zł. 

 

W ramach usługi InterRisk Assistance Standard możesz liczyć na holowanie pojazdu do 100 km od miejsca zdarzenia lub – za dodatkową opłatą – do 250 km. W przypadku wykupionej opcji zagranica holowanie jest bezpłatne do 100 km, a za dodatkową opłatą – do 1200 km. 

 

W przypadku awarii pojazd zastępczy udostępniany jest na 3 dni, w razie wypadku lub kradzieży – do 7 dni. Zakwaterowanie w hotelu oferowane jest dla maksymalnie 3 osób – do 2 dni po awarii i do 5 dni w przypadku kradzieży.

 

 

  • InterRisk Assistance Premium

 

 

Najbardziej rozszerzona opcja Assistance w InterRisk, dostępna dla pojazdów do 13 lat, płatna przy OC i AC, obowiązuje w kraju i za granicą. Zawiera usprawnienie samochodu na miejscu i pokrycie kosztów części drobnych do maksymalnie 100 zł. Holowanie pojazdu w Polsce bez limitu, a za granicą – do 100 km, po wykupieniu dodatkowej składki – do 1200 km.

 

W przypadku awarii pojazd zastępczy jest udostępniany do 7 dni, a w razie kradzieży lub wypadku – do 14 dni dla maksymalnie 4 osób. Zakwaterowanie po awarii wynosi do 4 dni, a po wypadku i kradzieży – do 7 dni.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Interrisk ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń samochodowych zarówno w postaci podstawowego OC, jak również dodatków jak NNW czy Autocasco. Sprawdź ofertę Interrisk w mfind!

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Masz dość kolejek do lekarzy specjalistów? Jest na to sposób, wybierz prywatny pakiet medyczny w mfind i ciesz się zdrowiem!

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Szukasz ubezpieczenia na czas podróży? Sprawdź jak szeroką ofertę ma mfind i ciesz się urlopem.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego domu lub mieszkania? Z nami osiągniesz swój cel - wejdź i zobacz!