TU Europa

Kup ubezpieczenie w TU Europa

Już 25 lat doświadczenia na polskim rynku, prawie 30 lat działalności w Niemczech, aż 140 lat sprzedaży ubezpieczeń w Japonii. Jak to możliwe? Głównymi akcjonariuszami TU Europa są Talanx – grupa ubezpieczeniowa, która przejęła także Wartę, oraz Meiji Yasuda – firma ubezpieczeniowa z główną siedzibą w Tokio.

Kalkulator ubezpieczeń w TU Europa

Oblicz koszt polisy

Zalety ubezpieczeń TU Europa

TU Europa specjalizuje się w ubezpieczeniach życiowych i majątkowych. Chroni zdrowie i życie rodzin w Polsce, podróżników za granicą i sportowców na całym świecie, oferując wszechstronną ochronę ze zróżnicowanymi limitami odpowiedzialności w różnych wariantach.

Każdy rodzaj ubezpieczenia wyróżnia się atrakcyjnymi zniżkami.

  • Tanie ubezpieczenia turystyczne w TU Europa są dostępne dla minimum 10-osobowych grup podróżników – zyskują 20% zniżki. Maksymalnie 25-letni klienci płacą 20% mniej, a rodzina może zaoszczędzić nawet 50% składki.
  • Zyskasz 10% zniżki na ubezpieczenie ruchomości domowych na wypadek kradzieży, jeśli wykażesz odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe.
  • Chcesz się ubezpieczyć na wypadek kontuzji podczas biegania? Dzięki systemowi ratalnemu w TU Europa możesz mieć ubezpieczenie NNW sportowe już od 20 zł miesięcznie.

Co ubezpieczysz w TU Europa?

  • Zdrowie i życie – bez przedstawiania badań lekarskich i dokumentów oceniających stan zdrowia w dniu podpisywania umowy. TU Europa wypłaca świadczenia do 100 000 zł po poważnym zachorowaniu.
  • Dom i mieszkanie – ze stałymi elementami, ruchomościami domowymi i obiektami na posesji. Właściciele wynajmujący nieruchomości i ich lokatorzy mogą skorzystać ze specjalnych wariantów ubezpieczeń, uwzględniających OC w życiu prywatnym.
  • Podróże – kiedy zachorujesz lub ucierpisz w wypadku, nie będziesz się martwić o pokrycie kosztów leczenia za granicą. TU Europa rozlicza się bezgotówkowo, co oznacza, że unikasz płacenia za hospitalizację i czekania na zwrot pieniędzy.
  • Aktywność sportową – TU Europa oferuje specjalne ubezpieczenie NNW dla biegaczy i NNW Sport dla osób próbujących różnych dyscyplin.

W ofercie nie brakuje również tzw. ubezpieczeń lifestyle’owych, do których zalicza się ubezpieczenie Screenity. Gwarantuje ochronę finansową na wypadek uszkodzenia wyświetlacza smartfona. Minimalna składka miesięczna wynosi tylko 15 zł, a suma ubezpieczenia – aż 1000 zł. TU Europa organizuje odbiór smartfona do naprawy i powrót telefonu z nowym ekranem pod drzwi – klient nie traci czasu na podróż do serwisu.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w TU Europa przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia TU Europa

Poczytaj o TU Europa

Najczęściej czytane

8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

Bezpieczeństwo Polaków na nartach - raport Akademii mfind
Bezpieczeństwo Polaków na nartach. Gdzie i jak jeździmy? [RAPORT]

Aż 30 procent Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach. Aktywnych narciarzy są 4 mln. Jeździmy coraz lepiej, wypadków jest nieco mniej. Nadal to jednak ponad tysiąc zdarzeń w sezonie. Pokochaliśmy też zagraniczne stoki, bo tam warunki zawsze pewne. Za granicą kwestia bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejsza. Bez ubezpieczenia lepiej nie szusować. Jak je wybrać, na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz raport!

City break a ubezpieczenie turystyczne. Czy warto kupić polisę wyjeżdżając na weekend?

Wybierasz cel swojej podróży i kupujesz bilety. W piątek po pracy wsiadasz do samolotu, a do domu wracasz w niedzielę wieczorem, bogatszy o nowe doświadczenia i z naładowanymi bateriami. To właśnie city break. Dlaczego nawet na tak krótką podróż zagraniczną warto mieć ubezpieczenie turystyczne?

Przejdź do akademii