Jak skontaktować się z TUW?

Kup ubezpieczenie w TUW

Poznaj aktualne numery telefonów TUW – infolinii dostępnej w dni robocze i soboty oraz całodobowego centrum alarmowego, które przyjmuje zgłoszenia szkód z ubezpieczeń assistance. Sprawdź, czy placówka stacjonarna TUW znajduje się w Twojej miejscowości.

Kup ubezpieczenie w TUW

Oblicz składkę

Dane kontaktowe TUW – infolinia, centrum alarmowe, adresy e-mail

Infolinia TUW, czyli Contact Center udzielające informacji nowym i dotychczasowym klientom, jest dostępna pod numerem +48 22 545 39 50 od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 20:00. Do wyjątków należą dni ustawowo wolne od pracy.

Całodobowe Centrum Alarmowe Assistance TUW przyjmuje zgłoszenia pod kilkoma numerami:

  • +48 22 741 39 50 dla umów zawieranych od 1.04.2020,
  • + 48 22 522 66 22 lub + 48 22 563 11 31 dla umów zawartych do 31.03.2020.

Ponadto biura regionalne, oddziały i filie są dostępne pod numerami wskazanymi w zakładce z mapką placówek TUW w całej Polsce. Lista zawiera także adresy e-mail dla lokalnych klientów. TUW podaje uniwersalną skrzynkę dla osób zamierzających wypowiedzieć umowę OC komunikacyjnego lub zgłosić zmianę właściciela pojazdu – [email protected]. Ponadto eksperci odpowiadają na pytania kierowane na e-mail [email protected].

Centrala TUW znajduje się w stolicy. Adres korespondencyjny to:

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”

ul. H. Raabego 13

02-793 Warszawa

Jak zgłosić szkodę z ubezpieczenia w TUW?

Chcesz powiadomić TUW o zdarzeniu objętym ochroną ubezpieczeniową i wysłać od razu dokumenty do likwidacji szkody? Możesz skorzystać z internetowych formularzy, za pomocą których zgłosisz szkodę dotyczącą pojazdu, nieruchomości czy osobową. Wysłanie informacji zajmie Ci maksymalnie kilka lub kilkanaście minut.98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC TUW

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

„Trochę online” - nowoczesne kanały komunikacji wciąż są wyzwaniem dla ubezpieczycieli [RAPORT]
„Trochę online” – nowoczesne kanały komunikacji wciąż są wyzwaniem dla ubezpieczycieli [RAPORT]

Nowoczesne kanały komunikacji takie jak e-mail, czaty i serwisy społecznościowe sprawiły, że oczekujemy odpowiedzi w ciągu kilku minut, jeśli nie sekund. Tego samego wymagamy również od firm - szybka i zadowalająca odpowiedź sprawia, że przedsiębiorca zyskuje w naszych oczach. Czy polscy ubezpieczyciele komunikacyjni naprawdę są dostępni online? Sprawdziliśmy to.

Sprawdź, który ubezpieczyciel oferuje najlepsze bezpłatne dodatki do OC!
Bezpłatne dodatki do OC. Sprawdź, który ubezpieczyciel oferuje najwięcej

Myślisz, że OC w każdej firmie jest takie samo? Błąd! Ubezpieczyciele walczą o klienta nie tylko ceną, ale coraz częściej dorzucają do OC bezpłatne dodatki takie jak assistance czy Zielona Karta. Akademia mfind przyjrzała się ofertom ubezpieczenia OC w 22 towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawdź, która firma da Ci najwięcej usług w cenie obowiązkowego ubezpieczenia i znajdź z nami najbardziej „wypasione” OC!

Zgłoszenie szkody z AC krok po kroku

Miałeś kolizję i zostałeś obarczony winą za zdarzenie? A może nieznany sprawca uszkodził Twój pojazd? W takich sytuacjach nie możesz liczyć na odszkodowanie z polisy OC. Jeśli nie wykupiłeś ubezpieczenia autocasco, konieczne będzie pokrycie szkód z własnej kieszeni. Jak przebiega zgłoszenie AC i ile masz na to czasu?

Przejdź do akademii