LINK4 Mama - specjalne ubezpieczenia dla mamy

Aktualizacja:
link4mama

Ubezpieczenia LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń przydatnych w każdej rodzinie, dedykowany mamom i dzieciom. Ambasadorką kampanii jest Paulina Krupińska, modelka i prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2012, która sama jest mamą i dobrze zna macierzyńskie obawy. Dowiedz się, jak oswoić lęki z ubezpieczeniem LINK4 MAMA.

Link4 Mama wychodzi naprzeciw mamom ze swoją ofertą. Macierzyństwo to przygoda życia, a jednocześnie ogromny wysiłek i największy stres, z jakim przychodzi się mierzyć każdego dnia. Gdyby spisać wszystkie matczyne lęki i obawy, zapełniłyby tysiące stron. Każda mama martwi się o swoje dzieci, o ich zdrowie i o to, co może je spotkać. Mamy martwią się o siebie – co będzie, kiedy ze względu na swoją chorobę nie będą mogły zaopiekować się dziećmi?

Link4 Mama pakiety

W ramach ubezpieczenia dla mam proponuje pakiety: Link4 Mama NNW dla mamy, Link4 Mama Zdrowie mamy, Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy, Link4 Mama Pomoc prawnika i Link4 Mama OC w życiu prywatnym.

 • Wypadki chodzą po ludziach i nie oszczędzają też matek. Link4 Mama NNW dla mamy gwarantuje wypłatę odszkodowania, jeśli mama ulegnie wypadkowi.
 • Link4 Mama Zdrowie mamy to ochrona na wypadek nagłej choroby mamy lub choroby dziecka, to także możliwość konsultacji z psychologiem – pakiet umożliwia umówienie i pokrycie kosztu dwóch wizyt u psychologa. W ramach pakietu zaniepokojona mama może porozmawiać z lekarzem, położną a nawet pediatrą o każdej porze dnia i nocy.
 • Link4 Mama Pomoc prawnika gwarantuje możliwość nielimitowanych telefonicznych konsultacji z prawnikiem na temat prawa pracy lub codziennych, domowych sytuacji, takie jak spadki, darowizny, umowy, kradzież tożsamości, kwestie związane z urlopem macierzyńskim, posiadanie lub użytkowanie nieruchomości. W ramach pakietu prawnik przygotuje opinię prawną i opracuje stosowne dokumenty (łącznie do 4 takich usług rocznie).
 • Link4 Mama OC w życiu prywatnym przyda się wówczas, gdy dziecko wybije piłką szybę sąsiadowi lub porysuje mu samochód. Działa także wtedy, gdy to mama wjedzie w kogoś na nartach i pokiereszuje go.
 • Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy gwarantuje, że jeśli mama ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, ubezpieczyciel zapewni pomoc domową (sprzątanie, gotowanie) i pokryje jej koszty do kwoty 800 zł.

Link4 ubezpieczenie dla dziecka

Ubezpieczenie dla dziecka to zestaw trzech pakietów: Link4 Mama NNW dziecka, Link4 Mama Zdrowie urwisa i Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka.

 • Link4 Mama NNW dziecka gwarantuje odszkodowanie, gdy dziecko ulegnie wypadkowi w domu, w żłobku, w szkole lub w przedszkolu, a także na zajęciach pozaszkolnych. Ubezpieczenie obejmuje również wstrząśnienie mózgu, sepsę oraz pneumokoki. Jeśli dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza, rodzice otrzymają zwrot za leki. Co więcej, jeśli po nieszczęśliwym wypadku dziecko trafi do szpitala, za każdy dzień pobytu tam otrzyma 100 zł.
 • Link4 Mama Zdrowie urwisa przyda się, gdy dziecko nagle zachoruje. Mama może zadzwonić do pediatry o każdej porze dnia i nocy, a jeśli będzie taka potrzeba, pediatra przyjedzie do domu, a ubezpieczenie pokryje połowę kosztów tej wizyty.
 • Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka działa wtedy, gdy dziecku potrzeba dodatkowych świadczeń w nagłych wypadkach. Oferuje np. szybkie dostarczenie leków (oraz zwrot wydatków na leki do 250 zł) i sprzętu rehabilitacyjnego oraz organizację korepetycji w domu przy dłuższej niż 7 dni chorobie. Jeśli dziecko po nieszczęśliwym wypadku trafi do szpitala, z tej polisy ubezpieczyciel gwarantuje łóżko dla mamy w tym samym szpitalu i pokrycie jego kosztu do 1000 zł.

Ile kosztują ubezpieczenia Link4 Mama?

Ubezpieczenia dla mamy i dziecka w Link4 można dopasować do własnych potrzeb.

Za NNW dla mamy – suma ubezpieczenia 15.000 zł i OC w życiu prywatnym – 30 000 zł zapłacimy rocznie 93,10 zł. Jeśli rozszerzymy zakres ubezpieczenia o pakiet Zdrowie mamy – zapłacimy 228,78 rocznie + Szybka pomoc – 248,31 rocznie + Pomoc prawnika – 257,61 zł rocznie za całość ubezpieczenia. Z Kartą Dużej Rodziny -10% czyli 231,85 rocznie.

NNW dziecka – suma ubezpieczenia 15 000 zł – wynosi 42 zł rocznie. Jeśli dołożymy do NNW pakiet Zdrowie urwisa, za całość zapłacimy 191,90 rocznie, a z pakietem Szybka pomoc – 220,40 zł rocznie. Zniżka 10% z Kartą Dużej Rodziny obniża składkę do 198,37 zł rocznie.

Czytaj również: 

https://punkta.pl/abc-zakupu/ubezpieczenie-szkolne/

Podsumowanie

 1. Link4 Mama to zestaw kilku pakietów ubezpieczeń przygotowanych z myślą o mamach i dzieciach.
 2. W ramach ubezpieczenia dla mam proponuje pakiety: Link4 Mama NNW dla mamy, Link4 Mama Zdrowie mamy, Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy, Link4 Mama Pomoc prawnika i Link4 Mama OC w życiu prywatnym.
 3. Ubezpieczenie dla dziecka to zestaw trzech pakietów: Link4 Mama NNW dziecka, Link4 Mama Zdrowie urwisa i Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)
Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments