LINK4 Mama - specjalne ubezpieczenia dla mamy

Aktualizacja:
link4mama

Ubezpieczenia LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń przydatnych w każdej rodzinie, dedykowany mamom i dzieciom. Ambasadorką kampanii jest Paulina Krupińska, modelka i prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2012, która sama jest mamą i dobrze zna macierzyńskie obawy. Dowiedz się, jak oswoić lęki z ubezpieczeniem LINK4 MAMA.

Link4 Mama wychodzi naprzeciw mamom ze swoją ofertą. Macierzyństwo to przygoda życia, a jednocześnie ogromny wysiłek i największy stres, z jakim przychodzi się mierzyć każdego dnia. Gdyby spisać wszystkie matczyne lęki i obawy, zapełniłyby tysiące stron. Każda mama martwi się o swoje dzieci, o ich zdrowie i o to, co może je spotkać. Mamy martwią się o siebie – co będzie, kiedy ze względu na swoją chorobę nie będą mogły zaopiekować się dziećmi?

Link4 Mama pakiety

W ramach ubezpieczenia dla mam proponuje pakiety: Link4 Mama NNW dla mamy, Link4 Mama Zdrowie mamy, Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy, Link4 Mama Pomoc prawnika i Link4 Mama OC w życiu prywatnym.

 • Wypadki chodzą po ludziach i nie oszczędzają też matek. Link4 Mama NNW dla mamy gwarantuje wypłatę odszkodowania, jeśli mama ulegnie wypadkowi.
 • Link4 Mama Zdrowie mamy to ochrona na wypadek nagłej choroby mamy lub choroby dziecka, to także możliwość konsultacji z psychologiem – pakiet umożliwia umówienie i pokrycie kosztu dwóch wizyt u psychologa. W ramach pakietu zaniepokojona mama może porozmawiać z lekarzem, położną a nawet pediatrą o każdej porze dnia i nocy.
 • Link4 Mama Pomoc prawnika gwarantuje możliwość nielimitowanych telefonicznych konsultacji z prawnikiem na temat prawa pracy lub codziennych, domowych sytuacji, takie jak spadki, darowizny, umowy, kradzież tożsamości, kwestie związane z urlopem macierzyńskim, posiadanie lub użytkowanie nieruchomości. W ramach pakietu prawnik przygotuje opinię prawną i opracuje stosowne dokumenty (łącznie do 4 takich usług rocznie).
 • Link4 Mama OC w życiu prywatnym przyda się wówczas, gdy dziecko wybije piłką szybę sąsiadowi lub porysuje mu samochód. Działa także wtedy, gdy to mama wjedzie w kogoś na nartach i pokiereszuje go.
 • Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy gwarantuje, że jeśli mama ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, ubezpieczyciel zapewni pomoc domową (sprzątanie, gotowanie) i pokryje jej koszty do kwoty 800 zł.

Czytaj także: Ubezpieczenie „Pomoc po kradzieży”: prześwietlamy nowość w ofercie LINK4

Link4 ubezpieczenie dla dziecka

Ubezpieczenie dla dziecka to zestaw trzech pakietów: Link4 Mama NNW dziecka, Link4 Mama Zdrowie urwisa i Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka.

 • Link4 Mama NNW dziecka gwarantuje odszkodowanie, gdy dziecko ulegnie wypadkowi w domu, w żłobku, w szkole lub w przedszkolu, a także na zajęciach pozaszkolnych. Ubezpieczenie obejmuje również wstrząśnienie mózgu, sepsę oraz pneumokoki. Jeśli dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza, rodzice otrzymają zwrot za leki. Co więcej, jeśli po nieszczęśliwym wypadku dziecko trafi do szpitala, za każdy dzień pobytu tam otrzyma 100 zł.
 • Link4 Mama Zdrowie urwisa przyda się, gdy dziecko nagle zachoruje. Mama może zadzwonić do pediatry o każdej porze dnia i nocy, a jeśli będzie taka potrzeba, pediatra przyjedzie do domu, a ubezpieczenie pokryje połowę kosztów tej wizyty.
 • Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka działa wtedy, gdy dziecku potrzeba dodatkowych świadczeń w nagłych wypadkach. Oferuje np. szybkie dostarczenie leków (oraz zwrot wydatków na leki do 250 zł) i sprzętu rehabilitacyjnego oraz organizację korepetycji w domu przy dłuższej niż 7 dni chorobie. Jeśli dziecko po nieszczęśliwym wypadku trafi do szpitala, z tej polisy ubezpieczyciel gwarantuje łóżko dla mamy w tym samym szpitalu i pokrycie jego kosztu do 1000 zł.

Czytaj także: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o ubezpieczeniu dziecka

Ile kosztują ubezpieczenia Link4 Mama?

Ubezpieczenia dla mamy i dziecka w Link4 można dopasować do własnych potrzeb.

Za NNW dla mamy – suma ubezpieczenia 15.000 zł i OC w życiu prywatnym – 30 000 zł zapłacimy rocznie 93,10 zł. Jeśli rozszerzymy zakres ubezpieczenia o pakiet Zdrowie mamy – zapłacimy 228,78 rocznie + Szybka pomoc – 248,31 rocznie + Pomoc prawnika – 257,61 zł rocznie za całość ubezpieczenia. Z Kartą Dużej Rodziny -10% czyli 231,85 rocznie.

NNW dziecka – suma ubezpieczenia 15 000 zł – wynosi 42 zł rocznie. Jeśli dołożymy do NNW pakiet Zdrowie urwisa, za całość zapłacimy 191,90 rocznie, a z pakietem Szybka pomoc – 220,40 zł rocznie. Zniżka 10% z Kartą Dużej Rodziny obniża składkę do 198,37 zł rocznie.

Czytaj również: Ubezpieczenie zdrowotne dziecka – sprawdź, jak chronić swoje pociechy!

Co obejmuje ubezpieczenie szkolne dziecka? 5 najczęstszych mitów o polisie

Podsumowanie

 1. Link4 Mama to zestaw kilku pakietów ubezpieczeń przygotowanych z myślą o mamach i dzieciach.
 2. W ramach ubezpieczenia dla mam proponuje pakiety: Link4 Mama NNW dla mamy, Link4 Mama Zdrowie mamy, Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy, Link4 Mama Pomoc prawnika i Link4 Mama OC w życiu prywatnym.
 3. Ubezpieczenie dla dziecka to zestaw trzech pakietów: Link4 Mama NNW dziecka, Link4 Mama Zdrowie urwisa i Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka.


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

Wskaż miesiąc końca polisy – zagwarantujemy Ci ofertę z najniższą ceną.

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Telefon
E-mail
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Wszystkie treści prezentowane na łamach niniejszej witryny internetowej mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, stanowiąc wyraz osobistych poglądów ich autora/ów oraz nie nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, lub podatkowych, za które to decyzje właściciel strony internetowej ani autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Najnowsze artykuły

2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku – najbliższa podwyżka już w lipcu! Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. 1 lipca nastąpi wzrost płacy minimalnej, co wiąże się z kolejną podwyżką kar, które uzależnione są od naszych zarobków. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie masz ważnej polisy i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.07.12  •  Podróże
Sprawdź, o czym pamiętać, jeśli wybierasz się w podróż samochodem po Europie!

Samochód zapewnia nam swobodę i niezależność podczas wakacyjnych wojaży. Jednak, aby podróż była w pełni udana i bezpieczna, należy poświęcić trochę czasu na odpowiednie przygotowanie. Czy wiesz, jakie kroki podjąć, aby Twoja wymarzona wyprawa samochodem po Europie przebiegła bez żadnych niespodzianek? W tym przewodniku znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu.

Czytaj więcej
2024.07.10
Wybierasz się do słonecznej Italii? Sprawdź, ile zapłacisz za autostradę!

Włochy są znane na całym świecie nie tylko ze swojej bogatej historii, kultury i zapierającej dech w piersiach przyrody, ale również z doskonale rozwiniętej sieci autostrad. Ten śródziemnomorski kraj może się poszczycić ponad 7 000 kilometrami dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się między najbardziej odległymi regionami.

Czytaj więcej
2024.07.04  •  Samochód
Winiety w Bułgarii 2024 – przewodnik dla kierowców

Planowanie podróży samochodem do Bułgarii wymaga starannego przygotowania, w tym zapoznania się z systemem opłat drogowych obowiązującym w tym kraju. Od 2019 roku Bułgaria wprowadziła całkowicie zdigitalizowany system poboru opłat za przejazd, zastępując tradycyjne naklejki elektronicznymi winietami.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2019.04.11
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Podróże
Czy za granicą trzeba mieć przy sobie prawo jazdy?

Na terytorium Polski nie musisz mieć przy sobie fizycznego dokumentu prawa jazdy. Obowiązek taki został zniesiony pod koniec 2020 roku. Czy takie same zasady obowiązują po przekroczeniu granicy? Dowiedz się, jakie konsekwencje wywołuje brak prawa jazdy przy kontroli za granicą.

Czytaj więcej