Punkta

Ruszył program 50plus. Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind i partnerzy pomagają dobrze wybrać ubezpieczenie OC/AC. W ramach programu podjęliśmy współpracę z Moto Doradcą. Razem z nim wyjaśniamy, jak najlepiej kupować polisy, na co zwrócić uwagę, jak zyskać zniżki i co warto wiedzieć o OC/AC. Oglądaj wideo na kanale Moto Doradcy, skorzystaj z kuponu i zyskaj 50 zł za zakup OC/ AC.

Waldemar Florkowski, czyli popularny Moto Doradca od kilku już lat doradza kierowcom, jak dobrze jeździć, wybrać auto, dbać o nie i je ubezpieczyć. Ma ponad 100 tysięcy subskrybentów, a każdy film wyświetlany jest kilkadziesiąt tysięcy razy.

Moto Doradca opublikował pierwszy film z poradnikowej serii ubezpieczeniowej z Punkta, dawniej mfind.pl. Dowiecie się w nim, co sprawia, że niektórzy płacą więcej za OC. Na co zwracają uwagę ubezpieczyciele? Sprawdź:

W kolejnych filmach wspólnie przybliżymy Wam, jakich błędów nie popełniać przy wyborze polisy, jak ją wybierać, dlaczego warto porównywać oferty. Po każdym filmie czeka na Was niespodzianka. Oglądajcie do końca!

I pamiętajcie – kupon na 50 zł na zakup OC/ AC się nie przeterminuje, jeśli teraz zrobicie kalkulację, przypomnimy Wam o nim przed zakupem!

Co zrobić z kuponem od Moto Doradcy?

Wpisz kod od Moto Doradcy tutaj: mfind.pl/50plus

Następnie wypełnij formularz, który pozwoli Ci porównać oferty OC lub OC/AC. Zrób to dokładnie. Dostaniesz oferty kilkunastu towarzystw, wybierz i kup najkorzystniejszą dla siebie polisę. Następnie na końcu formularza odpowiedz na pytanie konkursowe (bez obaw, trochę podpowiemy!), zostaw numer konta i czekaj na swoją nagrodę – 50 zł wpłynie na Twoje konto w regulaminowym terminie. I tym prostym sposobem masz tańszą polisę i jeszcze 50 zł nagrody!

A nawet jeśli teraz nie musisz kupować polisy, po prostu zrób kalkulację. Zostaw nam adres mailowy – przypomnimy Ci o niej oraz o kuponie na 50 zł, wtedy gdy przyjdzie czas na nowe ubezpieczenie. Jeśli będzie trzeba, zrobimy wówczas nową kalkulację – nasi konsultanci cały czas służą Ci pomocą.

Więcej o akcji 50plus przeczytasz również tutaj – naszym partnerem jest także Euronet. Na potwierdzeniach z bankomatów tej sieci również znajdziesz kupony!

[Widget_reklama_porownywarki]