Szukasz najtańszego ubezpieczenia OC dla Volkswagena Transportera? Znajdziesz je tutaj!

Aktualizacja:
Ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter

W czasach, kiedy mało kto w Europie mówił o vanach czy SUV-ach, Niemcy nazywali ten rodzaj pojazdu „Großraumlimousine” – limuzyna o dużej przestrzeni. Użytkownicy mówią, że to pancerne auto, niezawodne choć leciwe, kiedy trafi się na zadbany egzemplarz. Wymarzone auto rodzinne, szczególnie, gdy lubi się wycieczki. Ile kosztuje tanie ubezpieczenie OC Volkswagena Transportera?

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe, zatem musimy je opłacać, dopóki nie wyrejestrujemy samochodu. Zaniedbanie tego obowiązku wiąże się z wysokimi karami: w 2018 roku wynosi ona do 4200 zł dla kierowców samochodów osobowych i aż 6300 zł dla właścicieli ciężarówek. Kary może naliczyć zarówno policja w czasie kontroli drogowej, jak i Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, monitorujący ciągłość polis OC online. Co więcej, jeśli spowodujemy wypadek, poniesiemy wszystkie jego koszty, a te mogą nas wpędzić w długi do końca życia, gdyby przyszło do wypłacania dożywotniej renty poszkodowanym osobom. Nie warto ryzykować.

Tanie ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku można wyliczyć online za pomocą kalkulatora OC+AC na stronie Punkta.pl i kupić przez Internet, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Poniższe przykładowe kalkulacje powstały w ciągu kilku minut – wystarczy wpisać w pola naszego formularza odpowiednie dane i dostaniemy kilkanaście ofert, z których możemy wybrać odpowiednią dla siebie.

Ile kosztuje tanie ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku?

Stawka ubezpieczenia OC jest zależna od kilku czynników, kluczowa jest osoba kierowcy.  Doświadczony kierowca, który może pochwalić się wysokimi zniżkami, zapłaci na pewno mniej niż młody człowiek w pierwszym samochodzie. Stawki dla młodych kierowców są wyższe, ponieważ według policyjnych statystyk to właśnie młodzi kierowcy najczęściej powodują wypadki na polskich drogach. Popularnym sposobem na tanie OC dla młodego kierowcy jest wpisanie do dowodu rejestracyjnego jako współwłaściciela doświadczonego kierowcy z kompletem zniżek.

 

Ile za ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku zapłaci doświadczony kierowca?

Nasz doświadczony kierowca ma 37 lat, żonę i dwoje dzieci, które podwozi do szkoły w drodze do pracy, z rodziną wyjeżdża na weekendy i wakacje. Ma prawo jazdy od 17 lat, 60% zniżki, przejeżdża około 4000 km rocznie.

Najtańsze OC w naszym zestawieniu wykupi mieszkaniec Tarnowa, który zapłaci 606 zł. Doświadczony kierowca z Zakopanego za ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku zapłaci 790 zł, z Białegostoku 838 zł, a mieszkaniec Szczecina 916 zł.

MiastoKwotaU kogo najtaniej
Białystok838 złUniqa
Szczecin916 złUniqa
Tarnów606 złUniqa
Zakopane790 złUniqa

Inne propozycje ubezpieczenia OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla doświadczonego kierowcy z Białegostoku:

Oferty ubezpieczenia OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla doświadczonego kierowcy ze Szczecina:

Różne oferty ubezpieczenia OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla doświadczonego kierowcy z Tarnowa:

Inne stawki ubezpieczenia OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla doświadczonego kierowcy z Zakopanego:

Ile za ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku zapłaci młody kierowca?

Nasz młody kierowca ma 25 lat, prawo jazdy posiada od lat 4, dysponuje zniżką 20%. Przejeżdża około 6500 km rocznie. Wraz z przyjaciółmi chodzą po górach, samochód jest mu potrzebny, by wygodnie przewozić uczestników wyprawy i potrzebny sprzęt.

Z poniższej tabelki widać, że ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla młodego kierowcy to nie jest mały wydatek. Na pewno ucieszyłby się, gdyby jego towarzysze górskich wypraw dorzucili się do polisy.

Najtańsze ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku można wykupić w Tarnowie – za 1551 zł. 1995 zł kosztuje ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku młodego kierowcę ze stolicy polskich Tatr, 2111 młodego kierowcę z Białegostoku, a 2298 zł zapłaci młody posiadacz samochodu marki Volkswagen Transporter z 2005 roku mieszkający w Szczecinie.

MiastoKwotaU kogo najtaniej
Białystok2111 złUniqa
Szczecin2298 złUniqa
Tarnów1551 złUniqa
Zakopane1995 złUniqa

Inne oferty na ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla młodego kierowcy z Tarnowa:

Oferty na ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku dla młodego kierowcy z Zakopanego:

 

 

Podsumowanie

 

  1. Volkswagen Transporter to niezawodny samochód, kiedy trafi się na zadbany egzemplarz. Przestronne i wygodne auto dla rodzin i pasjonatów wyjazdów i wycieczek.
  2. Tanie ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku znajdziesz i wykupisz online, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl.
  3. Za ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku doświadczony kierowca z Tarnowa zapłaci 606 zł, z Zakopanego zapłaci 790 zł, z Białegostoku 838 zł, a mieszkaniec Szczecina 916 zł.
  4. Młody kierowca najtańsze ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku może wykupić w Tarnowie – za 1551 zł. 1995 zł kosztuje ubezpieczenie OC Volkswagen Transporter z 2005 roku młodego kierowcę ze stolicy polskich Tatr, 2111 młodego kierowcę z Białegostoku, a 2298 zł zapłaci młody posiadacz samochodu marki Volkswagen Transporter z 2005 roku mieszkający w Szczecinie.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)
Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments