Ubezpieczenia Generali

Oblicz składkę OC/AC w Generali

Generali to grupa ubezpieczeniowa z długą historią – powstała w 1831 roku we Włoszech, a pierwsze oddziały na ziemiach polskich otworzyła w roku 1837. Dziś jest obecna w 50 krajach na całym świecie, utrzymując szczególnie mocną pozycję w Europie Zachodniej, a także w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz w Azji.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Generali

Oblicz składkę OC/AC

W ofercie Generali znajdują się różne rodzaje ubezpieczeń. Do wyboru masz m.in. ubezpieczenia na życie, zdrowotne, podróżne, domu i mieszkania, samochodu oraz emerytalne. Co więcej, jako klient Generali możesz powiększać swój kapitał dzięki inwestycjom! Dowiedz się jeszcze więcej ↓

Generali – jak kupić ubezpieczenie?

Marka proponuje różnorodne drogi zakupu ubezpieczenia: od strony internetowej, przez placówki stacjonarne, aż po infolinię (913 913 913). Która z nich będzie najlepsza? Z pewnością ta, dzięki której znajdziesz najtańsze ubezpieczenie na rynku! Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup, skorzystaj darmowego kalkulatora ubezpieczeń na stronie punkta.pl. Dzięki porównywarce szybko przekonasz się, jak oferta Generali wypada przy konkurencji i czy na pewno będzie ona dla Ciebie korzystna!

Przejdź do kalkulatora już teraz

Generali – najważniejsze wydarzenia z historii

1831 – powstanie Assicurazioni Generali S.p.A. we włoskim Trieście.

1837 – otwarcie pierwszych oddziałów na ziemiach polskich.

1948 – Generali, jak wszystkim ubezpieczycielom prywatnym i zagranicznym, zostaje odebrane prawo do działalności w Polsce.

1998 – Generali, jako Risk Consulting Sp. z o. o. powraca do Polski i zostaje wpisane do rejestru handlowego.

2004 – dochodzi do fuzji Generali i Zurich.

2006 – od tego roku w skład Grupy Generali Polska wchodzą: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Generali Finance Sp. z o. o., Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Generali AutoProgram S.A.

2013 – częścią Grupy Generali staje się Proama.

Grupa Generali to nie tylko ubezpieczenia

Ubezpieczenia – jeden z podstawowych produktów marki. W ofercie znajdziesz m.in. ubezpieczenia komunikacyjne wraz z rozszerzeniami oraz nieruchomości (także tych w budowie). Generali proponuje także polisy turystyczne, w tym ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.

Zdrowie – grupa oferuje ubezpieczenia indywidualne, rodzinne, a także NNW szkolne chroniące przed następstwami nieszczęśliwych wypadków.

Inwestycje – marka ma w swojej ofercie możliwość ulokowania oszczędności i pomnażania kapitału przy różnym stopniu ryzyka inwestycyjnego.

Emerytury – w Generali masz możliwość przystąpienia do OFE (Otwartego Funduszu Emerytalnego), stworzenia IKE (Indywidualnego Konta Emerytalnego) lub IKZE (Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego).


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Generali przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Generali

Akademia Punkty

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Czy pijany kierowca może stracić auto? Nowe przepisy i konfiskata auta za jazdę po pijanemu
Piłeś? Nie jedź, bo stracisz auto! Rząd za zmianą przepisów. Konfiskata samochodu wkrótce możliwa!

Sejm przegłosował! Ustawa o konfiskacie auta za jazdę po pijanemu już za 3. miesiące wejdzie w życie. Oznacza to, że kierowcy, którzy decydują się na jazdę pod wpływem, narażają się nie tylko na utratę prawa jazdy, ale i samochodu oraz karę pozbawienia wolności do 16 lat! Dowiedz się więcej!

Ubezpieczenie mieszkania na zimę
Gdy za oknem szaleje mróz i śnieg, zadbaj o ubezpieczenie domu na zimę

Według danych PZU 11%* szkód zgłaszanych przez posiadaczy polis na nieruchomości dotyczyła opadów gradu. A to tylko jedno z zagrożeń, na które nasze mieszkanie jest narażone zimą. Dowiedz się, jak wybrać polisę, która będzie chronić Twój dom o każdej porze roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

ubezpieczenie KL
Ubezpieczenie KL, czyli jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży?

Wybierasz się w długo wyczekiwaną podróż. Jak na świadomego turystę przystało, wykupiłeś już ubezpieczenie podróżne. Standardowa polisa turystyczna obejmuje zwykle ubezpieczenie KL, NNW, pakiet assistance czy chociażby ubezpieczenie bagażu. Dziś sprawdzimy, co to jest ubezpieczenie KL. Powiemy sobie jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży i na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd.

Przejdź do akademii