Punkta

– Badania dowodzą, że szczęśliwi ludzie żyją dłużej i wiodą życie zdrowsze niż ich niezadowoleni rówieśnicy – mówi Chris Lamers, szef ds. Marketingu i Innowacji w Sovereign Services Limited.

Dzięki Mapie Nastroju każdy mieszkaniec Nowej Zelandii będzie mógł oznaczyć za pomocą suwaka aktualny poziom swojego zadowolenia na mapie kraju i porównać go z innymi. Dowie się także, w którym regionie spotka najwięcej uśmiechniętych krajanów. Udział w projekcie jest anonimowy, ale pozwala podzielić się wynikami na portalach społecznościowych.

Firma ubezpieczeniowa Sovereign angażuje się w różne rodzaje działalności i projekty partnerskie, które mają na celu propagowanie i budowanie zdrowego trybu życia wśród społeczeństwa Nowej Zelandii. Wierzy, że usługa Mapa Nastroju pomoże odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące tego, co wpływa na dobrobyt i zadowolenie człowieka i rozpocznie dyskusję na temat znaczenia szczęścia w codziennym życiu.

A Ty, Polaku? Jesteś szczęśliwy? Jakie regiony naszego kraju wydają się być najbardziej zadowolone, a które najbardziej skwaszone? Uważamy się za naród malkontentów, ale czy rzeczywiście na suwaku nastroju wybieralibyśmy codziennie „bywało lepiej”?

Źródło: materiały prasowe Sovereign Services Limited