Ubezpieczenia w czasach pandemii - w czym Punkta może Ci pomóc?

Opublikowano: 27.04.2020
Ubezpieczenia-w-czasach-pandemii—w-czym-mfind-może-Ci-pomóc

W mfind jesteśmy wierni przekonaniu, że nikt nie powinien przepłacać za ubezpieczenie. Teraz, kiedy wiele osób i firm staje w obliczu trudności finansowych wywołanych kryzysem, przekonanie to zyskuje jeszcze mocniejszy wymiar.

Dlatego, jeśli poszukujesz najtańszego ubezpieczenia na rynku, oferowanego przez wiarygodnego ubezpieczyciela – jesteś we właściwym miejscu! Pozwól, że w trudnych czasach pandemii zatroszczymy się o Twój portfel.

Agregator ubezpieczeń Punkta pozwoli Ci znaleźć najtańsze ubezpieczenie na rynku, porównując kilkadziesiąt ofert ubezpieczycieli w jednym czasie. Ułatwiamy i zdecydowanie skracamy proces wyboru oraz zakupu ubezpieczenia dokładnie takiego, jakiego poszukujesz. Dlatego, jeśli zależy Ci na najlepszej cenie polisy, a przy tym oczekujesz dopasowanej oferty i od rzetelnego ubezpieczyciela – skorzystaj z naszej porównywarki.

Znajdziemy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie

Niezależnie od rozwiązania, jakie Cię interesuje, nasza porównywarka pozwoli Ci wybrać najtańszą opcję, jednocześnie w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Co istotne, wyświetlana przez agregator cena jest zawsze ceną rzeczywistą, a zatem tą, która zostałaby bezpośrednio zaoferowana przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Tutaj nie ma mowy o przykrych niespodziankach w zakresie ceny. Tworzymy raporty na temat cen ubezpieczeń, śledzimy aktualne ceny składek, analizujemy prognozy. Możesz przekonać się o tym, m.in. sięgając po jeden z naszych rankingów, który pojawił się w artykule Najtańsze OC kwiecień 2020.

W trudnych czasach pandemii dla naszych klientów wyszukujemy także najkorzystniejszych możliwości rozłożenia płatności składek ubezpieczenia na raty. Na bieżąco śledzimy poczynania towarzystw ubezpieczeniowych (Pomoc ubezpieczycieli w związku z pandemią – przegląd działań), dlatego u nas znajdziesz kompleksowe informacje na temat działalności poszczególnych ubezpieczycieli.

Profesjonalna obsługa online. Masz wątpliwości? Doradzimy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszej opcji ubezpieczenia, nasi doradcy rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą Ci wybrać ubezpieczenie – najtańsze i dokładnie takie, jakiego potrzebujesz. Kontakt z naszymi doradcami odbywa się telefonicznie lub online. Po prostu wybierz formę, która odpowiada Ci bardziej.

Doradzamy nie tylko w kwestii zakupu ubezpieczenia, ale także pomagamy rozwiązywać problemy w trakcie jego trwania – poprzez kontakt z naszymi doradcami, jak i poprzez naszą bazę wiedzy (np. w artykule Jak zgłosić szkodę przez internet?).

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Czy warto skorzystać z naszej porównywarki? Pozytywne opinie naszych klientów oraz fakt, że polecają nas innym (np. w serwisie Opineo.pl), mówią same za siebie.

Porównywarka ubezpieczeń Punkta to oszczędność pieniędzy i… czasu

Sprawdzanie cen ubezpieczenia i jego zakup zajmą Ci zaledwie kilka minut. Tutaj to wystarczający czas, aby uzyskać kompleksową wiedzę na temat cen oferowanych przez wiarygodnych ubezpieczycieli i dokonać wygodnego, bezpiecznego zakupu polisy online. Jeśli masz naprawdę mało czasu, a jednocześnie wątpliwości co do wyboru – możesz zamówić rozmowę z naszym konsultantem, który pomoże Ci wybrać najtańszą ofertę.

Jesteśmy wiarygodnym źródłem aktualnych informacji na temat ubezpieczeń

Prowadzimy największy portal wiedzy na temat ubezpieczeń w Polsce, odwiedzany miesięcznie przez blisko 500 tysięcy użytkowników. Znajdziesz tam wyczerpujące temat artykuły, rzetelne porady i gotowe rozwiązania, jak np. w artykule Zawiadomienie o zbyciu pojazdu, który zawiera gotowy do pobrania, aktualny wzór zawiadomienia.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments