Bezpieczni.pl: ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne od Generali

Aktualizacja:
bezpieczni.pl nnw generali

Koniec sierpnia to najlepsza okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy już za chwilę wrócą do szkolnej ławy. Z myślą o nich powstał serwis bezpieczni.pl, który gwarantuje kompleksowe ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, nie zapominając także o pracownikach tych placówek czy nawet studentach. Co gwarantuje NNW od bezpieczni.pl? Prześwietlamy najnowszą ofertę Generali!

Pierwsze dni przedszkolnej kariery naszej pociechy czy wielki powrót dziecka do szkolnej ławki to ogromne przeżycie nie tylko dla samego bohatera, ale także dla jego rodzica, który nieustannie pragnie roztaczać nad nim parasol ochronny. Teraz jego rolę może pełnić ubezpieczenie NNW dla dziecka, które otoczy ochroną nasze pociechy już od 4. miesiąca życia. W ofercie serwisu bezpieczni.pl, który wystartował pod szyldem Gerenali znajdziemy jednak o wiele więcej.

Bezpieczni.pl: co to jest?

Bezpieczni.pl od Generali to serwis, który gwarantuje ubezpieczenie NNW nie tylko dla tych najmłodszych, ale także tych nieco starszych. W sekcji ubezpieczeń znajdziemy ubezpieczenie NNW żłobek/przedszkole dedykowane dzieciom już od 4. miesiąca życia do lat 7. Dla tych nieco starszych, w wieku szkolnym – znajdziemy ubezpieczenie NNW szkolne. Z kolei w zakładce ubezpieczeń dla dorosłych, czekają na nas NNW pracownika przedszkola, NNW pracownika szkoły oraz pracownika szkoły wyższej. Generali nie zapomniało także o tych nieco starszych żakach i stworzyło ubezpieczenie NNW dla studenta.

Ubezpieczeni NNW przedszkolne i szkolne: co obejmuje?

Ubezpieczenie NNW przedszkolne obejmuje szereg świadczeń, które okażą się pomocne w przypadku przykrych konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń. Świadczenia obejmują przypadki ugryzienia kleszcza, urazu wskutek nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu, czy zwrotu kosztów leczenia. Ubezpieczenie NNW to także wsparcie w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego, zawału serca czy udaru mózgu. Na pomoc może też liczyć ubezpieczony, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku straci rodzica. NNW przedszkolne obejmuje także wyczynowe uprawianie sportu, tj. koszykówka, siatkówka, sporty walki czy chociażby pływanie. Ponadto, polisa obejmuje poważne zachorowania, do których zalicza się m.in. cukrzycę, niewydolność nerek, sepsę, niewydolność wątroby czy zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych.

 

Ubezpieczenia NNW dorosłych: co obejmuje?

Zakres ubezpieczenia NNW dla pracowników żłobków, przedszkoli czy szkół niewiele różni się od tego oferowanego dzieciom. Osoby pracujące z tymi najmłodszymi dostają w pakiecie wsparcie w przypadku ugryzienia kleszcza, które obejmuje pokrycie kosztów wizyty u lekarza, badań na boreliozę oraz atybiotykoterapii. Świadczenie to nie dotyczy już jednak pracowników szkół wyższych.

Warto na chwilę zatrzymać się także przy pomocy gwarantowanej w przypadku poważnego zachorowania. Pracownicy szkół mogą na nią liczyć, jednak tutaj ubezpieczyciel nałożył pewne obostrzenia. Prawo do świadczenia z tytułu poważnego zachorowania może zostać przyznane pod warunkiem, że zdiagnozowanie choroby nastąpiło przed ukończeniem przez ubezpieczonego 25. roku życia, a w przypadku cukrzycy – przed ukończeniem pełnoletności. To z kolei sprawia, że ubezpieczenie NNW obejmujące poważne zachorowania, w przypadku osób pracujących wydaje się trochę niezasadne. To jednak nie wszystko – aby otrzymać świadczenie, ubezpieczony musi zostać przy życiu co najmniej miesiąc od daty zdiagnozowania choroby.

https://youtu.be/6e1X9waOXuo

Ubezpieczenie NNW dla studenta: co obejmuje?

Studenci, podobnie jak pracownicy przedszkoli i szkół, mogą liczyć na wsparcie w przypadku pobytu w szpitalu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem, doznania urazu czy nawet odbudowy zębów, jeśli do ich uszkodzenia doszło w nieszczęśliwym wypadku. Ponadto, świadczenia obejmują także poważne zachorowania, jednak na takich samych warunkach jak u pracowników. Oznacza to, że jeśli student zachoruje na cukrzycę nie może liczyć na żadne świadczenie, ponieważ zdiagnozowanie choroby nastąpiło już po ukończeniu przez niego 18. roku życia.

W zamian za te obostrzenia, studenci otrzymują jednak pewien „bonus”. Po opłaceniu dodatkowej składki, zakres ich ubezpieczenia może zostać rozszerzony o ubezpieczenie OC z tytułu szkód wyrządzonych np. podczas odbywania praktyk.

Bezpieczni.pl: ile kosztuje ubezpieczenie NNW?

Wysokość rocznej składki ubezpieczenia NNW uzależniona jest od wysokości sumy ubezpiecznia. Ta z kolei ustalana jest oddzielnie na każde ze świadczeń objętych polisą. I tak decydując się na NNW szkolne, w zależności od wybranych sum ubezpieczenia, zapłacimy od 37 zł do 143 zł rocznie. Ubezpieczenie NNW szkolne wyjdzie parę złotych drożej – wybierając najniższe sumy ubezpieczenia zapłacimy od 38 zł do 155 zł. Polisy NNW dla pracowników szkół, żłobków i przedszkoli to roczny wydatek w wysokości od 37 zł do 161 zł. Z podobnym wydatkiem muszą liczyć się studenci.

Dodatkowy rabat NNW Bezpieczni.pl –  zgarnij kod rabatowy

Kupując teraz NNW na stronie bezpieczni.pl  i wpisując w podsumowaniu kod rabatowy 0007 otrzymasz dodatkowe 10 % zniżki.

Nie ryzykuj i zapewnij sobie i dziecku spokojny rok szkolny!

Aby obliczyć koszt ubezpieczenia NNW dla Twojego dziecka, przejdź na stronę bezpieczni.pl 

 

Podsumowanie

  1. Bezpieczni.pl działający pod szyldem Generali oferuje ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, a także polisę NNW dla pracowników placówek edukacyjnych i studentów.
  2. Ubezpieczeniem NNW bezpieczni.pl mogą zostać objęte dzieci już od 4. miesiąca życia i osoby do 67 lat.
  3. Prawo do świadczenia z tytułu poważnego zachorowania może zostać przyznane pod warunkiem, że zdiagnozowanie choroby nastąpiło przed ukończeniem przez ubezpieczonego 25. roku życia, a w przypadku cukrzycy – przed ukończeniem 18 lat.
  4. Świadczenie w przypadku NNW powstałych wskutek wyczynowego uprawiania sportu nie dotyczy zarówno studentów, pracowników placówek edukacyjnych, jak i osób, które w dniu zawarcia umowy ukończyły 20. rok życia.
  5. Ubezpieczenie NNW bezpieczni.pl można zawrzeć zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej. Zawarcie umowy ubezpieczenia grupowego następuje za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego, natomiast jeśli chcielibyśmy zawrzeć ubezpieczenie indywidualnie – zrobimy to przez stronę www.bezpieczni.pl.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments