Bezpieczni.pl: ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne od Generali

Aktualizacja:
bezpieczni.pl nnw generali

Koniec sierpnia to najlepsza okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy już za chwilę wrócą do szkolnej ławy. Z myślą o nich powstał serwis bezpieczni.pl, który gwarantuje kompleksowe ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, nie zapominając także o pracownikach tych placówek czy nawet studentach. Co gwarantuje NNW od bezpieczni.pl? Prześwietlamy najnowszą ofertę Generali!

Pierwsze dni przedszkolnej kariery naszej pociechy czy wielki powrót dziecka do szkolnej ławki to ogromne przeżycie nie tylko dla samego bohatera, ale także dla jego rodzica, który nieustannie pragnie roztaczać nad nim parasol ochronny. Teraz jego rolę może pełnić ubezpieczenie NNW dla dziecka, które otoczy ochroną nasze pociechy już od 4. miesiąca życia. W ofercie serwisu bezpieczni.pl, który wystartował pod szyldem Gerenali znajdziemy jednak o wiele więcej.

Bezpieczni.pl: co to jest?

Bezpieczni.pl od Generali to serwis, który gwarantuje ubezpieczenie NNW nie tylko dla tych najmłodszych, ale także tych nieco starszych. W sekcji ubezpieczeń znajdziemy ubezpieczenie NNW żłobek/przedszkole dedykowane dzieciom już od 4. miesiąca życia do lat 7. Dla tych nieco starszych, w wieku szkolnym – znajdziemy ubezpieczenie NNW szkolne. Z kolei w zakładce ubezpieczeń dla dorosłych, czekają na nas NNW pracownika przedszkola, NNW pracownika szkoły oraz pracownika szkoły wyższej. Generali nie zapomniało także o tych nieco starszych żakach i stworzyło ubezpieczenie NNW dla studenta.

Ubezpieczeni NNW przedszkolne i szkolne: co obejmuje?

Ubezpieczenie NNW przedszkolne obejmuje szereg świadczeń, które okażą się pomocne w przypadku przykrych konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń. Świadczenia obejmują przypadki ugryzienia kleszcza, urazu wskutek nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu, czy zwrotu kosztów leczenia. Ubezpieczenie NNW to także wsparcie w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego, zawału serca czy udaru mózgu. Na pomoc może też liczyć ubezpieczony, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku straci rodzica. NNW przedszkolne obejmuje także wyczynowe uprawianie sportu, tj. koszykówka, siatkówka, sporty walki czy chociażby pływanie. Ponadto, polisa obejmuje poważne zachorowania, do których zalicza się m.in. cukrzycę, niewydolność nerek, sepsę, niewydolność wątroby czy zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych.

Czytaj także: Dlaczego warto mieć ubezpieczenie NNW?

Ubezpieczenia NNW dorosłych: co obejmuje?

Zakres ubezpieczenia NNW dla pracowników żłobków, przedszkoli czy szkół niewiele różni się od tego oferowanego dzieciom. Osoby pracujące z tymi najmłodszymi dostają w pakiecie wsparcie w przypadku ugryzienia kleszcza, które obejmuje pokrycie kosztów wizyty u lekarza, badań na boreliozę oraz atybiotykoterapii. Świadczenie to nie dotyczy już jednak pracowników szkół wyższych.

Warto na chwilę zatrzymać się także przy pomocy gwarantowanej w przypadku poważnego zachorowania. Pracownicy szkół mogą na nią liczyć, jednak tutaj ubezpieczyciel nałożył pewne obostrzenia. Prawo do świadczenia z tytułu poważnego zachorowania może zostać przyznane pod warunkiem, że zdiagnozowanie choroby nastąpiło przed ukończeniem przez ubezpieczonego 25. roku życia, a w przypadku cukrzycy – przed ukończeniem pełnoletności. To z kolei sprawia, że ubezpieczenie NNW obejmujące poważne zachorowania, w przypadku osób pracujących wydaje się trochę niezasadne. To jednak nie wszystko – aby otrzymać świadczenie, ubezpieczony musi zostać przy życiu co najmniej miesiąc od daty zdiagnozowania choroby.

https://youtu.be/6e1X9waOXuo

Ubezpieczenie NNW dla studenta: co obejmuje?

Studenci, podobnie jak pracownicy przedszkoli i szkół, mogą liczyć na wsparcie w przypadku pobytu w szpitalu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem, doznania urazu czy nawet odbudowy zębów, jeśli do ich uszkodzenia doszło w nieszczęśliwym wypadku. Ponadto, świadczenia obejmują także poważne zachorowania, jednak na takich samych warunkach jak u pracowników. Oznacza to, że jeśli student zachoruje na cukrzycę nie może liczyć na żadne świadczenie, ponieważ zdiagnozowanie choroby nastąpiło już po ukończeniu przez niego 18. roku życia.

W zamian za te obostrzenia, studenci otrzymują jednak pewien „bonus”. Po opłaceniu dodatkowej składki, zakres ich ubezpieczenia może zostać rozszerzony o ubezpieczenie OC z tytułu szkód wyrządzonych np. podczas odbywania praktyk.

Bezpieczni.pl: ile kosztuje ubezpieczenie NNW?

Wysokość rocznej składki ubezpieczenia NNW uzależniona jest od wysokości sumy ubezpiecznia. Ta z kolei ustalana jest oddzielnie na każde ze świadczeń objętych polisą. I tak decydując się na NNW szkolne, w zależności od wybranych sum ubezpieczenia, zapłacimy od 37 zł do 143 zł rocznie. Ubezpieczenie NNW szkolne wyjdzie parę złotych drożej – wybierając najniższe sumy ubezpieczenia zapłacimy od 38 zł do 155 zł. Polisy NNW dla pracowników szkół, żłobków i przedszkoli to roczny wydatek w wysokości od 37 zł do 161 zł. Z podobnym wydatkiem muszą liczyć się studenci.

Dodatkowy rabat NNW Bezpieczni.pl –  zgarnij kod rabatowy

Kupując teraz NNW na stronie bezpieczni.pl  i wpisując w podsumowaniu kod rabatowy 0007 otrzymasz dodatkowe 10 % zniżki.

Nie ryzykuj i zapewnij sobie i dziecku spokojny rok szkolny!

Aby obliczyć koszt ubezpieczenia NNW dla Twojego dziecka, przejdź na stronę bezpieczni.pl 

Podsumowanie

  1. Bezpieczni.pl działający pod szyldem Generali oferuje ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, a także polisę NNW dla pracowników placówek edukacyjnych i studentów.
  2. Ubezpieczeniem NNW bezpieczni.pl mogą zostać objęte dzieci już od 4. miesiąca życia i osoby do 67 lat.
  3. Prawo do świadczenia z tytułu poważnego zachorowania może zostać przyznane pod warunkiem, że zdiagnozowanie choroby nastąpiło przed ukończeniem przez ubezpieczonego 25. roku życia, a w przypadku cukrzycy – przed ukończeniem 18 lat.
  4. Świadczenie w przypadku NNW powstałych wskutek wyczynowego uprawiania sportu nie dotyczy zarówno studentów, pracowników placówek edukacyjnych, jak i osób, które w dniu zawarcia umowy ukończyły 20. rok życia.
  5. Ubezpieczenie NNW bezpieczni.pl można zawrzeć zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej. Zawarcie umowy ubezpieczenia grupowego następuje za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego, natomiast jeśli chcielibyśmy zawrzeć ubezpieczenie indywidualnie – zrobimy to przez stronę www.bezpieczni.pl.


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Wszystkie treści prezentowane na łamach niniejszej witryny internetowej mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, stanowiąc wyraz osobistych poglądów ich autora/ów oraz nie nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, lub podatkowych, za które to decyzje właściciel strony internetowej ani autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Najnowsze artykuły

2024.03.26  •  Zdrowie
Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na raka?

Ubezpieczenie od następstw choroby nowotworowej musi zapewniać ochronę w przypadku diagnozy tej poważnej choroby. Jednak wybór odpowiedniej polisy jest już bardziej skomplikowany, ponieważ istnieje wiele zmiennych, które należy wziąć pod uwagę. W tym artykule podpowiadamy, jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na raka, które spełni Twoje potrzeby i zapewni kompleksowe wsparcie.

Czytaj więcej
2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze OC maj 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj ceny OC w poprzednich miesiącach

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku. Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie dopełnisz tego obowiązku i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.05.06  •  Samochód
Elektryczne samochody bez prawa jazdy – czy to możliwe?

Elektryczne samochody stały się w ostatnich latach bardziej popularne. Głównym powodem, mimo wyższych kosztów zakupu, są oszczędności na późniejszym tankowaniu. Nie bez wpływu są także rządowe i unijne zachęty i benefity dla właścicieli aut z napędem proekologicznym. Czy można jednak prowadzić popularne elektryki bez posiadania prawa jazdy? Przyjrzyjmy się kwestii, która w ostatnim czasie nurtuje Internautów.

Czytaj więcej
2024.04.15
Jak ustalić wartość rynkową pojazdu?

Wartość rynkowa pojazdu jest jednym z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy sprzedaży lub zakupie samochodu. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, kupującym czy pośrednikiem, zrozumienie tego, jak ją ustalić jest niezbędne, aby przeprowadzić skuteczną transakcję.

Czytaj więcej
2024.04.07
Ile kosztuje ubezpieczenie OC bez zniżek?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC jest niezbędne, aby chronić się przed finansowym obciążeniem w przypadku spowodowania szkody. Jednak wiele osób zastanawia się, ile kosztuje ubezpieczenie OC bez zniżek. W tym artykule dowiesz się, jakie czynniki wpływają na wysokość składki oraz jak można obniżyć koszty ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze OC maj 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj ceny OC w poprzednich miesiącach

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie OC Anglika
2019.04.11
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Podróże
Czy za granicą trzeba mieć przy sobie prawo jazdy?

Na terytorium Polski nie musisz mieć przy sobie fizycznego dokumentu prawa jazdy. Obowiązek taki został zniesiony pod koniec 2020 roku. Czy takie same zasady obowiązują po przekroczeniu granicy? Dowiedz się, jakie konsekwencje wywołuje brak prawa jazdy przy kontroli za granicą.

Czytaj więcej