Play Ubezpieczenia: ubezpieczenie Gryzący Problem (kleszcze).

Aktualizacja:
kleszcz ubezpieczenie gryzący problem

Ugryzienie kleszcza nie jest bolesne, ale może okazać się bardzo groźne i doprowadzić do wielu chorób. Jedną z nich jest borelioza. Zdiagnozowanie jej nie jest łatwe, a wykrycie tej choroby zaraz po zakażeniu - niemożliwe. Potrzeba odpowiednich testów i specjalistycznej diagnostyki by wykryć tę podstępną chorobę. Pomocną dłoń w takich sytuacjach wyciąga Play, który wprowadził na rynek ubezpieczenie Gryzący Problem.

W grudniu 2017 roku, oferta Play rozszerzyła się o Play Ubezpieczenia. Polisę kupimy poprzez aplikację mobilną na Androida. Gryzący Problem to jedno z trzech ubezpieczeń na start, które Play oferuje swoim klientom w pakiecie Freemium. Ubezpieczenie to obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów badań, które pozwolą na zdiagnozowanie boreliozy. Partnerem ubezpieczeniowym dla polisy Gryzący Problem jest Gothaer.

Gryzący Problem w trzech odsłonach: który wariant wybrać?

Ubezpieczenie Gryzący Problem dostępne jest w trzech wariantach: Freemium, Standrad oraz Premium. Warianty te różnią się zakresem ubezpieczenia, a także jego sumą. Podstawowy wariant Freemium gwarantuje nielimitowaną telefoniczną informację medyczną oraz organizację i pokrycie kosztów badań laboratoryjnych mających na celu wykrycie lub wykluczenie boreliozy. Suma ubezpieczenia w wariancie Freemium wynosi 400 zł.

W przypadku wykrycia boreliozy, bardziej przydatny okaże się jednak wariant Standard, w którym suma ubezpieczenia wynosi 2000 zł, z gwarancją pokrycia kosztów antybiotykoterapii do 500 zł.

Te same świadczenia obejmuje ostatni dostępny wariant Premium, do którego dostajemy dodatkowo pakiet rodzinny umożliwiający skorzystanie osoby bliskiej z naszego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Gryzący Problem: jak to działa?

Ubezpieczenie Gryzący Problem możemy zamówić poprzez aplikację mobilną Play Ubezpiecznia. Jego podstawowy wariant Freemium możemy wybrać jako jedno z trzech bezpłatnie dostępnych ubezpieczeń na start. Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się od początku najbliższego okresu rozliczeniowego i potrwa 12 kolejnych miesięcy. Jeśli interesuje nas szersza ochrona, możemy wybrać wariant Standard w cenie 8,49 zł za miesiąc, albo najszerszy wariant Premium, za który zapłacimy 16,99 zł miesięcznie.

Play Ubezpieczenia to nowy pakiet usług ubezpieczeniowych oferowanych przez sieć Play. Operator oferuje łącznie 31 produktów w 73 wariantach cenowych, a wszystko to w obrębie 6 kategorii, mających odpowiadać najważniejszym potrzebom klientów.

Podsumowanie

  1. Gryzący Problem to ubezpieczenie skierowane do klientów PLAY, zapewniające pomoc w sytuacji związanej z ryzykiem zakażenia boreliozą.
  2. Ubezpieczenie Gryzący Problem jest dostępne w specjalnej sekcji Ubezpieczenia od Play. Użytkownik sieci może wybrać je spośród trzech ubezpieczeń na start dostępnych za darmo przez okres 12 miesięcy.
  3. Ochrona ubezpieczeniowa Gryzący Problem działa tylko i wyłącznie na terytorium Polski.
  4. Gothaer, jako dostawca ubezpieczenia, nie organizuje i nie pokrywa kosztów zarówno pierwszej pomocy medycznej, jak i kosztów refundowanych w ramach NFZ


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

Wskaż miesiąc końca polisy – zagwarantujemy Ci ofertę z najniższą ceną.

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Telefon
E-mail
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Wszystkie treści prezentowane na łamach niniejszej witryny internetowej mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, stanowiąc wyraz osobistych poglądów ich autora/ów oraz nie nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, lub podatkowych, za które to decyzje właściciel strony internetowej ani autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Najnowsze artykuły

2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku – najbliższa podwyżka już w lipcu! Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. 1 lipca nastąpi wzrost płacy minimalnej, co wiąże się z kolejną podwyżką kar, które uzależnione są od naszych zarobków. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie masz ważnej polisy i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.07.12  •  Podróże
Sprawdź, o czym pamiętać, jeśli wybierasz się w podróż samochodem po Europie!

Samochód zapewnia nam swobodę i niezależność podczas wakacyjnych wojaży. Jednak, aby podróż była w pełni udana i bezpieczna, należy poświęcić trochę czasu na odpowiednie przygotowanie. Czy wiesz, jakie kroki podjąć, aby Twoja wymarzona wyprawa samochodem po Europie przebiegła bez żadnych niespodzianek? W tym przewodniku znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu.

Czytaj więcej
2024.07.10
Historia pojazdu podpowiadamy gdzie sprawdzić VIN (CEPiK, EasyVIN, Autobaza)

Zakup używanego samochodu to decyzja, która wymaga szczególnej ostrożności i dokładnej analizy. Jednym z najważniejszych kroków w tym procesie jest weryfikacja historii pojazdu, która może ujawnić najważniejsze informacje na temat jego przeszłości, stanu technicznego oraz potencjalnych problemów. Wartość takich danych jest nieoceniona,.

Czytaj więcej
2024.07.10
Wybierasz się do słonecznej Italii? Sprawdź, ile zapłacisz za autostradę!

Włochy są znane na całym świecie nie tylko ze swojej bogatej historii, kultury i zapierającej dech w piersiach przyrody, ale również z doskonale rozwiniętej sieci autostrad. Ten śródziemnomorski kraj może się poszczycić ponad 7 000 kilometrami dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się między najbardziej odległymi regionami.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2019.04.11
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Podróże
Czy za granicą trzeba mieć przy sobie prawo jazdy?

Na terytorium Polski nie musisz mieć przy sobie fizycznego dokumentu prawa jazdy. Obowiązek taki został zniesiony pod koniec 2020 roku. Czy takie same zasady obowiązują po przekroczeniu granicy? Dowiedz się, jakie konsekwencje wywołuje brak prawa jazdy przy kontroli za granicą.

Czytaj więcej