Play Ubezpieczenia: ubezpieczenie Gryzący Problem (kleszcze).

Aktualizacja:
kleszcz ubezpieczenie gryzący problem

Ugryzienie kleszcza nie jest bolesne, ale może okazać się bardzo groźne i doprowadzić do wielu chorób. Jedną z nich jest borelioza. Zdiagnozowanie jej nie jest łatwe, a wykrycie tej choroby zaraz po zakażeniu - niemożliwe. Potrzeba odpowiednich testów i specjalistycznej diagnostyki by wykryć tę podstępną chorobę. Pomocną dłoń w takich sytuacjach wyciąga Play, który wprowadził na rynek ubezpieczenie Gryzący Problem.

W grudniu 2017 roku, oferta Play rozszerzyła się o Play Ubezpieczenia. Polisę kupimy poprzez aplikację mobilną na Androida. Gryzący Problem to jedno z trzech ubezpieczeń na start, które Play oferuje swoim klientom w pakiecie Freemium. Ubezpieczenie to obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów badań, które pozwolą na zdiagnozowanie boreliozy. Partnerem ubezpieczeniowym dla polisy Gryzący Problem jest Gothaer.

Gryzący Problem w trzech odsłonach: który wariant wybrać?

Ubezpieczenie Gryzący Problem dostępne jest w trzech wariantach: Freemium, Standrad oraz Premium. Warianty te różnią się zakresem ubezpieczenia, a także jego sumą. Podstawowy wariant Freemium gwarantuje nielimitowaną telefoniczną informację medyczną oraz organizację i pokrycie kosztów badań laboratoryjnych mających na celu wykrycie lub wykluczenie boreliozy. Suma ubezpieczenia w wariancie Freemium wynosi 400 zł.

W przypadku wykrycia boreliozy, bardziej przydatny okaże się jednak wariant Standard, w którym suma ubezpieczenia wynosi 2000 zł, z gwarancją pokrycia kosztów antybiotykoterapii do 500 zł.

Te same świadczenia obejmuje ostatni dostępny wariant Premium, do którego dostajemy dodatkowo pakiet rodzinny umożliwiający skorzystanie osoby bliskiej z naszego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Gryzący Problem: jak to działa?

Ubezpieczenie Gryzący Problem możemy zamówić poprzez aplikację mobilną Play Ubezpiecznia. Jego podstawowy wariant Freemium możemy wybrać jako jedno z trzech bezpłatnie dostępnych ubezpieczeń na start. Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się od początku najbliższego okresu rozliczeniowego i potrwa 12 kolejnych miesięcy. Jeśli interesuje nas szersza ochrona, możemy wybrać wariant Standard w cenie 8,49 zł za miesiąc, albo najszerszy wariant Premium, za który zapłacimy 16,99 zł miesięcznie.

Play Ubezpieczenia to nowy pakiet usług ubezpieczeniowych oferowanych przez sieć Play. Operator oferuje łącznie 31 produktów w 73 wariantach cenowych, a wszystko to w obrębie 6 kategorii, mających odpowiadać najważniejszym potrzebom klientów.

Podsumowanie

  1. Gryzący Problem to ubezpieczenie skierowane do klientów PLAY, zapewniające pomoc w sytuacji związanej z ryzykiem zakażenia boreliozą.
  2. Ubezpieczenie Gryzący Problem jest dostępne w specjalnej sekcji Ubezpieczenia od Play. Użytkownik sieci może wybrać je spośród trzech ubezpieczeń na start dostępnych za darmo przez okres 12 miesięcy.
  3. Ochrona ubezpieczeniowa Gryzący Problem działa tylko i wyłącznie na terytorium Polski.
  4. Gothaer, jako dostawca ubezpieczenia, nie organizuje i nie pokrywa kosztów zarówno pierwszej pomocy medycznej, jak i kosztów refundowanych w ramach NFZ


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Najnowsze artykuły

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30
Najtańsze OC w sierpniu 2023 r. Comiesięczny ranking ubezpieczeń

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych. Poznaj nasz ranking ubezpieczeń OC z sierpnia 2023 roku i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC w tym okresie.

Czytaj więcej
2023.09.05  •  Samochód
Jak przeprowadzić rozliczenie kilometrówki w 2023 roku?

Jeśli używasz prywatnego samochodu do celów służbowych, prawdopodobnie przysługuje ci kilometrówka. Rozwiązanie pozwala zwrócić pracownikowi wydatki związane z użyciem w pracy swojego auta. Kilometrówkę oblicza się na podstawie stawki za kilometr. Od 17 stycznia 2023 roku doszło do jej podwyższenia. Dowiedz się, jak przebiega rozliczenie kilometrówki samochodu prywatnego w 2023 roku.

Czytaj więcej
2023.09.05  •  Samochód
Formalności po zakupie samochodu – o czym nie możesz zapomnieć?

Zakup samochodu to powód do radości. Po sfinalizowaniu transakcji nie można jednak zapomnieć o formalnościach, które czekają na nowego właściciela. Niedopełnienie obowiązków może się wiązać z przykrymi konsekwencjami. Sprawdź, jakie formalności przy kupnie samochodu są niezbędne.

Czytaj więcej
2023.09.05  •  Samochód
Parkowanie w strefie zamieszkania – co mówią na ten temat przepisy?

Strefa zamieszkania to miejsce, które z założenia ma być obszarem bezpiecznym, gdzie panuje ogólny ład i porządek umożliwiające komfortowe życie mieszkańców okolicznych budynków. Z tych względów obowiązują tam określone przepisy. Sprawdź, czy parkowanie w strefie zamieszkania jest dozwolone.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Kolizja na drodze - jak napisać oświadczenie wzór
2018.03.28  •  Podróże
Stłuczka? Pobierz oświadczenie sprawcy kolizji drogowej i nie martw się więcej! [WZÓR PDF]

Korek. Cenny czas ucieka, a samochody nie jadą. Jedni zmieniają pas ruchu, na siłę wciskając się między auta, drudzy próbują ominąć zator poboczem lub chodnikiem. W takich nerwowych sytuacjach łatwo o stłuczkę, która dodatkowo zablokuje spieszących się kierowców. Ale co dalej? Czy wystarczy spisać oświadczenie sprawcy kolizji, czy lepiej wezwać drogówkę? Odpowiadamy!

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30
Najtańsze OC w sierpniu 2023 r. Comiesięczny ranking ubezpieczeń

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych. Poznaj nasz ranking ubezpieczeń OC z sierpnia 2023 roku i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC w tym okresie.

Czytaj więcej
Kobieta na motocyklu robi prawo jazdy kat. A
2020.05.22  •  Motocykl
Prawo jazdy kategorii A na motocykl. Ile kosztuje, od ilu lat, jakie wymagania?

Myślisz o zdobyciu prawa jazdy na motocykl? Poniżej znajdziesz wszelkie informacje na temat kat. A. Krok po kroku podpowiadamy, co zrobić i ile to kosztuje, aby móc poruszać się motocyklem po drogach publicznych.

Czytaj więcej