Play Ubezpieczenia: ubezpieczenie Gryzący Problem (kleszcze).

Aktualizacja:
kleszcz ubezpieczenie gryzący problem

Ugryzienie kleszcza nie jest bolesne, ale może okazać się bardzo groźne i doprowadzić do wielu chorób. Jedną z nich jest borelioza. Zdiagnozowanie jej nie jest łatwe, a wykrycie tej choroby zaraz po zakażeniu - niemożliwe. Potrzeba odpowiednich testów i specjalistycznej diagnostyki by wykryć tę podstępną chorobę. Pomocną dłoń w takich sytuacjach wyciąga Play, który wprowadził na rynek ubezpieczenie Gryzący Problem.

W grudniu 2017 roku, oferta Play rozszerzyła się o Play Ubezpieczenia. Polisę kupimy poprzez aplikację mobilną na Androida. Gryzący Problem to jedno z trzech ubezpieczeń na start, które Play oferuje swoim klientom w pakiecie Freemium. Ubezpieczenie to obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów badań, które pozwolą na zdiagnozowanie boreliozy. Partnerem ubezpieczeniowym dla polisy Gryzący Problem jest Gothaer.

Gryzący Problem w trzech odsłonach: który wariant wybrać?

Ubezpieczenie Gryzący Problem dostępne jest w trzech wariantach: Freemium, Standrad oraz Premium. Warianty te różnią się zakresem ubezpieczenia, a także jego sumą. Podstawowy wariant Freemium gwarantuje nielimitowaną telefoniczną informację medyczną oraz organizację i pokrycie kosztów badań laboratoryjnych mających na celu wykrycie lub wykluczenie boreliozy. Suma ubezpieczenia w wariancie Freemium wynosi 400 zł.

W przypadku wykrycia boreliozy, bardziej przydatny okaże się jednak wariant Standard, w którym suma ubezpieczenia wynosi 2000 zł, z gwarancją pokrycia kosztów antybiotykoterapii do 500 zł.

Te same świadczenia obejmuje ostatni dostępny wariant Premium, do którego dostajemy dodatkowo pakiet rodzinny umożliwiający skorzystanie osoby bliskiej z naszego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Gryzący Problem: jak to działa?

Ubezpieczenie Gryzący Problem możemy zamówić poprzez aplikację mobilną Play Ubezpiecznia. Jego podstawowy wariant Freemium możemy wybrać jako jedno z trzech bezpłatnie dostępnych ubezpieczeń na start. Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się od początku najbliższego okresu rozliczeniowego i potrwa 12 kolejnych miesięcy. Jeśli interesuje nas szersza ochrona, możemy wybrać wariant Standard w cenie 8,49 zł za miesiąc, albo najszerszy wariant Premium, za który zapłacimy 16,99 zł miesięcznie.

Play Ubezpieczenia to nowy pakiet usług ubezpieczeniowych oferowanych przez sieć Play. Operator oferuje łącznie 31 produktów w 73 wariantach cenowych, a wszystko to w obrębie 6 kategorii, mających odpowiadać najważniejszym potrzebom klientów.

Podsumowanie

  1. Gryzący Problem to ubezpieczenie skierowane do klientów PLAY, zapewniające pomoc w sytuacji związanej z ryzykiem zakażenia boreliozą.
  2. Ubezpieczenie Gryzący Problem jest dostępne w specjalnej sekcji Ubezpieczenia od Play. Użytkownik sieci może wybrać je spośród trzech ubezpieczeń na start dostępnych za darmo przez okres 12 miesięcy.
  3. Ochrona ubezpieczeniowa Gryzący Problem działa tylko i wyłącznie na terytorium Polski.
  4. Gothaer, jako dostawca ubezpieczenia, nie organizuje i nie pokrywa kosztów zarówno pierwszej pomocy medycznej, jak i kosztów refundowanych w ramach NFZ


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Najnowsze artykuły

2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30
Najtańsze OC luty 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj ceny OC w poprzednich miesiącach

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku. Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie dopełnisz tego obowiązku i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.01.07
Ubezpieczenie domu i mieszkania – na jakie koszty się przygotować?

Ubezpieczenie nieruchomości to nie tylko ochrona przed zagrożeniami czy wydarzeniami losowymi, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje polisa i jakie czynniki wpływają na jej cenę. Przyjrzymy się temu zagadnieniu i postaramy odpowiedzieć na pytanie „ile kosztuje ubezpieczenie domu/mieszkania?”.

Czytaj więcej
2024.01.07  •  Samochód
Ubezpieczenie samochodu powyżej 150 tysięcy – ile kosztuje i czy może stanowić koszt firmowy?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup auta o wartości powyżej 150 tys. złotych. W przypadku samochodu o tak wysokiej wartości, poza ubezpieczeniem OC, warto pomyśleć również o polisie AC. Jednak ubezpieczenie samochodu powyżej 150 tys. złotych może być przedmiotem pewnych ograniczeń podatkowych. Spra.wdź o czym pamiętać

Czytaj więcej
2024.01.07  •  Samochód
Normy emisji spalin dla samochodów osobowych

Normy emisji spalin są kluczowymi regulacjami, które określają dopuszczalne poziomy emisji zanieczyszczeń dla pojazdów samochodowych. W Europie obowiązują normy Euro, które mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu transportu drogowego na środowisko i zdrowie publiczne.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30
Najtańsze OC luty 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj ceny OC w poprzednich miesiącach

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Samochód
Wysokie kary odstraszają przed rozmowami przez telefon w czasie jazdy

Rozmowy przez telefon to poważny problem na polskich drogach, który niejednokrotnie przyczynił się do niebezpiecznych sytuacji. Nie warto ryzykować również z tego powodu, że wykroczenie jest karane wysokim mandatem. Dowiedz się, co Ci grozi za rozmowę przez telefon w czasie jazdy.

Czytaj więcej
2023.08.02  •  Podróże
Czy za granicą trzeba mieć przy sobie prawo jazdy?

Na terytorium Polski nie musisz mieć przy sobie fizycznego dokumentu prawa jazdy. Obowiązek taki został zniesiony pod koniec 2020 roku. Czy takie same zasady obowiązują po przekroczeniu granicy? Dowiedz się, jakie konsekwencje wywołuje brak prawa jazdy przy kontroli za granicą.

Czytaj więcej