Benefia – Assistance samochodu w Benefii

Oblicz składkę OC/AC w Benefia

Ubezpieczenie Assistance kojarzy nam się najczęściej z awarią na drodze lub innym zdarzeniem, które uniemożliwia dalszą podróż. Wówczas, nasz samochód jest naprawiany na miejscu lub odholowywany do najbliższego warsztatu. Ale Benefia Assistance to nie tylko usługi związane z polisą OC i AC.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Benefia

Oblicz składkę OC/AC

Co warto wiedzieć o Assistance w Benefii?

Assistance komunikacyjne w Benefii jest elastyczne i zarazem przewidywalne. W tym towarzystwie ubezpieczeniowym nie ma z góry określonych wariantów. Każda polisa posiada pełen zakres usług, które mogą różnić się w liczbie ale nie rodzaju. Oto usługi, które możesz dopasować:

– Samochód zastępczy – 3, 7, 14, 21 dni
– Holowanie – do najbliższego ASO, do 150 km, do 300 km, do 500 km, do 1000 km.

Poza tym, zakres świadczeń jest taki sam i obejmuje swoim zasięgiem Polskę oraz kraje Europy, a ponadto Izrael i europejską część Turcji. W wachlarzu usług, oprócz wcześniej wspomnianych, znajdziesz także:

Naprawę na miejscu zdarzenia
Przewóz ubezpieczonych
Zakwaterowanie dla podróżnych
Odbiór albo doprowadzenie naprawionego pojazdu
Dostawę części zamiennych (w przypadku pobytu za granicą)

Co to jest Medical Assistance w Benefii?

Jest to dodatek do ubezpieczenia komunikacyjnego. Nie występuje jako samodzielne ubezpieczenie, gdy nie posiadasz np. OC w Benefii. Dzięki niemu, w razie wypadku komunikacyjnego (zauważ, że nie musisz być kierowcą, ani nawet przebywać we własnym aucie, które ubezpieczyłeś), zyskujesz dostęp do świadczeń takich jak:

  • wizyta lekarza,
  • wizyta pielęgniarki,
  • transport medyczny, na komisję lekarską,
  • dostarczenie leków,
  • rehabilitacja lub pomoc psychologa,
  • opieka nad dzieckiem lub osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji, a pozostającą pod naszą opieką,
  • opieka nad zwierzętami domowymi,
  • korepetycje, gdy na skutek pobytu w szpitalu, narobisz sobie zaległości w nauce.

Assistance prawny Benefia – jak działa?

Odmiennie od spotykanych na polskim rynku ubezpieczeń polegających na finansowaniu pomocy adwokata, bądź radcy prawnego, ta szczególna polisa oferowana przez Benefię ma węższą specjalizację. Polega ona na objęciu ochroną ubezpieczeniową przypadków związanych z pojazdem. Będą to na przykład sprawy karne, a nawet koszty postępowania, które musiała ponieść strona przeciwna, a które chciałaby przenieść na nas.

Na czym polega assistance SOS w Benefii

Samochód zastępczy w Benefii dostaniesz, jeżeli zawrzesz polisę Assistance SOS. W zależności od jej wariantu różniącego się wysokością składki, możliwe jest korzystanie z samochodu zastępczego od 3 do nawet 21 dni. Długość czasu wypożyczenia samochodu zastępczego jest jednakowa dla przypadków awarii, kolizji i kradzieży.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Benefia przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Oblicz, ile wyniesie Cię polisa w Benefia

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Benefii

Benefia ubezpieczenie
Benefia24: zakup polisy w smartfonie nowoczesne metody zakupu i obsługi polis OC, AC

Zakup polisy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Każdy posiadacz smartfona w każdych okolicznościach i w każdym miejscu z dostępem do Internetu może kupić ubezpieczenie OC i AC dla swojego pojazdu. Zajmie to mniej czasu, niż przeczytanie tego tekstu do końca. Jak działa aplikacja Benefia?

Benefia OC
Benefia OC AC oraz inne ubezpieczenia – czy warto wybrać polisę w Benefia?

Sprawdź, czy Benefia to towarzystwo ubezpieczeniowe godne zaufania i oferujące korzystne warunki swoim klientom. W porównywarce mfind.pl możesz również porównać oferty Benefii z innymi ubezpieczycielami i zakupić polisę online.

Przejdź do akademii