Benefia OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Benefii

Ubezpieczenie OC i AC w towarzystwie Benefia wiąże się z wieloma dodatkami, które można kupić w pakiecie. Z kolei podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, charakteryzuje się niskimi składkami. Dowiedz się więcej o OC i AC w Benefii.

Benefia OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Benefii

 

Benefia ubezpieczenie OC

 

Pamiętaj, że OC komunikacyjne zakresem jest w każdym towarzystwie podobne, warto porównać, ile musisz dopłacić gdzie indziej, aby zyskać np. podstawowe assistance, albo zniżki na inne polisy. Szukaj najtańszej polisy. Jeśli akurat najtańsze OC znajdziesz w Benefii, warto zdecydować się na ofertę tego ubezpieczyciela. Polisę OC wykupioną w TU Benefia można opłacić jednorazowo, za cały rok z góry, lub też rozkładając płatność na raty.

Zgodnie z postanowieniami sygnatariuszy Porozumienia Wielostronnego, ubezpieczenie OC w Benefia działa w sytuacjach mających miejsce na terytorium Polski, jak również na terenie państw, gdzie swoje biura narodowe posiadają owi sygnatariusze.

Benefia Ubezpieczenie AC

 

Z kolei autocasco w Benefii cechuje prostota rozwiązań, nie podająca opcji do rozważenia. Ewentualne różnice mogą dotyczyć ubezpieczeń autocasco powstających przy współpracy z dealerami danej marki samochodów. Dlatego, jeżeli porównujesz AC w Benefii oferowane poprzez direct, ale u swojego dealera znalazłeś również ofertę z Benefii, najlepiej spytaj go wprost o ewentualne różnice i korzyści. Warto pamiętać, że ten ubezpieczyciel nie sprzedaje AC samodzielnie.

Musi być to ubezpieczenie kupione wraz z OC, a wiek pojazdu nie może przekroczyć 15 lat. Opcja utrzymania stałej wartości pojazdu przez cały okres trwania ubezpieczenia jest u tego ubezpieczyciela oddzielną polisą, i nazywa się „GAP”.

Pamiętaj, że decydując się na AC w Benefii lub jakimkolwiek innym towarzystwie ubezpieczeniowym, nie sugeruj się wyłącznie ceną, lecz weź także pod uwagę takie czynniki, jak zakres ochrony i sumę ubezpieczenia.

Benefia – Zielona Karta

 

Zielona Karta jest dostępna w tym towarzystwie ubezpieczeniowym dla wszystkich, którzy mają ubezpieczenie komunikacyjne w Compensie. Zieloną Kartę pobierasz bezpłatnie na żądanie. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim agentem, jeżeli jej potrzebujesz. Nie ma możliwości uzyskania tego ubezpieczenia, jeżeli korzystasz z usług innego niż Compensa ubezpieczyciela.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Benefia posiada szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych - OC, AC oraz szereg dodatkowych produktów 

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Od 2014 roku Benefia oferuje ubezpieczenia na życie pod szyldem marki Compensa Vienna Insurance Group. 

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Benefia oferuje ubezpieczenie VOYAGE, skierowane do osób wyjeżdżających za granicę.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

W Benefii ubezpieczysz dom, także w trakcie budowy, mieszkanie, wyposażenie oraz dodatkowe elementy.