Benefia OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Benefii

Oblicz składkę OC/AC w Benefia

Ubezpieczenie OC i AC w towarzystwie Benefia wiąże się z wieloma dodatkami, które można kupić w pakiecie. Z kolei podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, charakteryzuje się niskimi składkami. Dowiedz się więcej o OC i AC w Benefii.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Benefia

Oblicz składkę OC/AC

Benefia ubezpieczenie OC

Pamiętaj, że OC komunikacyjne zakresem jest w każdym towarzystwie podobne, warto porównać, ile musisz dopłacić gdzie indziej, aby zyskać np. podstawowe assistance, albo zniżki na inne polisy. Szukaj najtańszej polisy. Jeśli akurat najtańsze OC znajdziesz w Benefii, warto zdecydować się na ofertę tego ubezpieczyciela. Polisę OC wykupioną w TU Benefia można opłacić jednorazowo, za cały rok z góry, lub też rozkładając płatność na raty.

Zgodnie z postanowieniami sygnatariuszy Porozumienia Wielostronnego, ubezpieczenie OC w Benefia działa w sytuacjach mających miejsce na terytorium Polski, jak również na terenie państw, gdzie swoje biura narodowe posiadają owi sygnatariusze.

Benefia Ubezpieczenie AC

Z kolei autocasco w Benefii cechuje prostota rozwiązań, nie podająca opcji do rozważenia. Ewentualne różnice mogą dotyczyć ubezpieczeń autocasco powstających przy współpracy z dealerami danej marki samochodów. Dlatego, jeżeli porównujesz AC w Benefii oferowane poprzez direct, ale u swojego dealera znalazłeś również ofertę z Benefii, najlepiej spytaj go wprost o ewentualne różnice i korzyści. Warto pamiętać, że ten ubezpieczyciel nie sprzedaje AC samodzielnie.

Musi być to ubezpieczenie kupione wraz z OC, a wiek pojazdu nie może przekroczyć 15 lat. Opcja utrzymania stałej wartości pojazdu przez cały okres trwania ubezpieczenia jest u tego ubezpieczyciela oddzielną polisą, i nazywa się „GAP”.

Pamiętaj, że decydując się na AC w Benefii lub jakimkolwiek innym towarzystwie ubezpieczeniowym, nie sugeruj się wyłącznie ceną, lecz weź także pod uwagę takie czynniki, jak zakres ochrony i sumę ubezpieczenia.

Benefia – Zielona Karta

Zielona Karta jest dostępna w tym towarzystwie ubezpieczeniowym dla wszystkich, którzy mają ubezpieczenie komunikacyjne w Compensie. Zieloną Kartę pobierasz bezpłatnie na żądanie. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim agentem, jeżeli jej potrzebujesz. Nie ma możliwości uzyskania tego ubezpieczenia, jeżeli korzystasz z usług innego niż Compensa ubezpieczyciela.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Benefia przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Oblicz, ile wyniesie Cię polisa w Benefia

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Benefii

Benefia ubezpieczenie
Benefia24: zakup polisy w smartfonie nowoczesne metody zakupu i obsługi polis OC, AC

Zakup polisy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Każdy posiadacz smartfona w każdych okolicznościach i w każdym miejscu z dostępem do Internetu może kupić ubezpieczenie OC i AC dla swojego pojazdu. Zajmie to mniej czasu, niż przeczytanie tego tekstu do końca. Jak działa aplikacja Benefia?

Benefia OC
Benefia OC AC oraz inne ubezpieczenia – czy warto wybrać polisę w Benefia?

Sprawdź, czy Benefia to towarzystwo ubezpieczeniowe godne zaufania i oferujące korzystne warunki swoim klientom. W porównywarce mfind.pl możesz również porównać oferty Benefii z innymi ubezpieczycielami i zakupić polisę online.

Przejdź do akademii