Benefia – Zgłoszenie szkody w Benefii

Oblicz składkę OC/AC w Benefia

Zgłoszenie szkody w Benefii nie nastręcza większych trudności. Ubezpieczyciel ten uruchomił bowiem specjalne centrum zgłoszeniowe, które jest czynne przez cały tydzień. Z pomocą konsultantów Benefii rozwiążesz wszystkie problemy związane ze zgłoszeniem szkody.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Benefia

Oblicz składkę OC/AC

Benefia zgłoszenie szkody – to proste!

Kierowca posiadający polisę OC w TU Benefia uszkodził Twój pojazd? Szkodę w Benefii zgłosisz telefonicznie pod numerem 801 080 300 lub 22 212 20 30. Jest on czynny przez cały tydzień w godz. 6-22.

Dodatkowo, warto także wspomnieć o tych, którzy posiadają polisę u tego ubezpieczyciela i chcieliby zgłosić szkodę:

Kontakt dla posiadaczy polis Benefia Assistance SOS
tel (0-22) 532 85 83

dla klientów serwisu internetowego Benefia24.pl posiadających polisę Assistance
tel (0-22) 532 85 84

Ale telefon to nie jedyne źródło kontaktu. Jeżeli nie zależy Ci na pilnym kontakcie z Benefią w celu zgłoszenia szkody, możesz także napisać mailowo na adres szkody@benefia.pl. Benefia gwarantuje, że odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin. W wiadomości znajdziesz numer zgłoszenia, a także telefon kontaktowy z ubezpieczycielem.

Zgłoś szkodę w Benefii online

Benefia posiada internetowy formularz zgłoszenia szkody. Pod tym adresem możesz zgłosić szkodę w pojeździe, szkodę w mieniu lub na osobie bez wychodzenia z domu. Wystarczy wcześniej przygotować numer polisy, z której będzie zgłaszana szkoda, dane osobowe uczestników zdarzenia, a dla szkód w pojazdach dowód rejestracyjny pojazdu. Pamiętaj, że w razie problemów zawsze możesz skorzystać z pomocy konsultantów dostępnych pod numerem infolinii.Kalkulator OC/AC online
Porównaj oferty i zaoszczędź na polisie


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Benefia przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Oblicz, ile wyniesie Cię polisa w Benefia

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Benefii

Benefia ubezpieczenie
Benefia24: zakup polisy w smartfonie nowoczesne metody zakupu i obsługi polis OC, AC

Zakup polisy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Każdy posiadacz smartfona w każdych okolicznościach i w każdym miejscu z dostępem do Internetu może kupić ubezpieczenie OC i AC dla swojego pojazdu. Zajmie to mniej czasu, niż przeczytanie tego tekstu do końca. Jak działa aplikacja Benefia?

Benefia OC
Benefia OC AC oraz inne ubezpieczenia – czy warto wybrać polisę w Benefia?

Sprawdź, czy Benefia to towarzystwo ubezpieczeniowe godne zaufania i oferujące korzystne warunki swoim klientom. W porównywarce mfind.pl możesz również porównać oferty Benefii z innymi ubezpieczycielami i zakupić polisę online.

Przejdź do akademii