Warta ubezpiecza już od 1920 r.

Oblicz składkę OC/AC w Warcie

Marka z ponad 100-letnią tradycją, dziś jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Poznaj bliżej ofertę ubezpieczeń Warty i przekonaj się, jak wiele zyskasz w sytuacjach kryzysowych. Koniecznie porównaj też ofertę Warty z innymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku. Zrobisz to zupełnie za darmo w kalkulatorze Punkty. Sprawdź!

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC

Sprawdź cenę tutaj

Czy wiesz, że Warta należy do najstarszych i największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce? Działa na rynku już od 1920 roku, oferując polisy skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dziś obejmuje ochroną właścicieli samochodów, wynajmujących nieruchomości, odważnych podróżników i miliony innych osób. Dba jednocześnie o satysfakcjonującą obsługę klienta, co potwierdza aż kilkadziesiąt zdobytych nagród i wyróżnień od organizacji biznesowych i konsumenckich. Marka ma na swoim koncie m.in. Gwiazdy Jakości Obsługi i Złote Laury Konsumenta. Co więcej, ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia mieszkaniowe Warty zostały wielokrotnie wyróżnione tytułem „Dobry produkt – Wybór Konsumentów”.

Ubezpieczenia komunikacyjne w Warcie

Szukasz ubezpieczenia OC samochodu w pakiecie z ubezpieczeniami dobrowolnymi w korzystnej cenie? Sprawdź propozycję Warty. Kupując wyłącznie OC komunikacyjne, otrzymasz Assistance Standard za darmo. Warta oferuje ochronę zniżek, która zapewnia ich utrzymanie po wypadku, i bezpośrednią likwidację szkody spowodowaną przez sprawcę ubezpieczonego w innym zakładzie. A może zależy Ci na szerokiej ochronie podczas podróży autem? W Warcie bez problemu kupisz pakiet z optymalnym ubezpieczeniem autocasco, assistance czy NNW, gwarantujący pomoc w wielu pechowych zdarzeniach na trasie.

Ubezpieczenia podróżne w Warcie

Nawet jednodniowy wypad w góry może zakończyć się wypadkiem nadwyrężającym Twój budżet. Wystarczy, że stracisz równowagę na trudnym szlaku i popchniesz innego turystę, który złamie kończynę i rozbije aparat fotograficzny wskutek upadku. Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu w Warcie zyskasz wszechstronną ochronę podczas podroży krajowych i zagranicznych. We wspomnianej sytuacji przyda Ci się OC w życiu prywatnym. Ponadto Warta wypłaca świadczenia za trwałe uszczerbki na zdrowiu, pokrywa koszty leczenia i rekompensuje uszkodzenie, a nawet zniszczenie bagażu.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu sfinansowanym kredytem hipotecznym, czy wynajmujesz dwupokojowe mieszkanie studentom, lepiej przygotować się na katastrofalne skutki niefortunnych wydarzeń. Ubezpieczenie nieruchomości w Warcie zapewni Ci świadczenia za szkody wywołane przez zdarzenia losowe i wyrządzone przez lokatorów czy włamywaczy. Ochrona obejmuje nie tylko mury i stałe elementy, ale także ruchomości domowe – w tym rzeczy gości, służbowe czy wypożyczone. Warta ubezpiecza również mienie poza domem, np. rower na wypadek rabunku czy przedmioty transportowane podczas przeprowadzki.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warcie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Sprawdź cenę OC/AC

Akademia Punkta

Bądź ekspertem od ubezpieczeń

zgloszenie malzonka do ubezpieczenia zdrowotnego
Ubezpieczenie zdrowotne małżonka – co warto wiedzieć?

Chcesz dopisać do ubezpieczenia zdrowotnego żonę lub męża? ZUS umożliwia to każdemu, kto odprowadza składki zdrowotne. Zrobisz to bezpłatnie u pracodawcy albo w oddziale ZUS, dzięki czemu małżonek będzie mieć pełne prawo do korzystania z publicznej służby zdrowia. Jak załatwić formalności i do kiedy zgłosić małżonka? Dowiedz się, co mówią przepisy!

czy potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego
Czy trzeba tłumaczyć dokumenty do rejestracji w 2023 roku?

Sprowadziłeś samochód z zagranicy i zastanawiasz się, czy zgodnie z obowiązującymi przepisami potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego oraz innych dokumentów pojazdu? W tym artykule przedstawiamy aktualny stan prawny w tym zakresie i wyjaśniamy, czy i z jakimi dokumentami trzeba udać się do tłumacza przysięgłego w 2023 roku.

Assistance komunikacyjne
Assistance komunikacyjne na pierwszym miejscu: rośnie popularność usług pomocowo-ratunkowych

Popularność assistance rośnie z roku na rok. Polacy coraz bardziej doceniają tego rodzaju usługi i coraz chętniej się na nie decydują. Najpopularniejsze pozostaje assistance komunikacyjne, ale rośnie także zainteresowanie usługami medycznymi czy assistance domowym. Z raportu „Rynek usług assistance widziany oczami klientów” wynika, że w 2018 roku z assistance skorzystało ponad 2,3 mln Polaków.

co obejmuje OC
Ubezpieczenie OC – co obejmuje, kogo chroni i dlaczego trzeba je mieć

Ubezpieczenie OC to obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które należy mieć. Niektórzy traktują je jako formę przymusowego podatku i złorzeczą na ten obowiązek, ale wynika to głównie z nieznajomości faktów. Co obejmuje OC, kogo chroni i dlaczego ustawodawca wymusza na nas jego posiadanie?

Przechodzę do akademii