Warta ubezpiecza już od 1920 roku!

Oblicz składkę OC/AC w Warcie

Warta ubezpieczenia to renomowane towarzystwo ubezpieczeniowe, które od lat cieszy się zaufaniem klientów. Dzięki wypracowanej solidnej pozycji na rynku i szerokiej gamie produktów Warta zapewnia kompleksową ochronę nie tylko jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe, ale również ochronę nieruchomości, zdrowia, życia czy też zabezpieczenie w trakcie podróży. Oferuje konkurencyjne ceny, elastyczne warunki umów oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC

Sprawdź cenę tutaj

TUiR WARTA to renomowane towarzystwo ubezpieczeniowe, którego korzenie sięgają 1920 roku. Ubezpieczyciel rozpoczął wówczas swoją działalność w Poznaniu, a obecnie jest jednym z największych graczy na polskim rynku, który przez te wszystkie lata wypracował sobie zaufanie klientów. Wystarczy wspomnieć, że WARTA ma w ofercie ponad 120 różnych polis ubezpieczeniowych! To również firma, która przyczyniła się do rozwoju sektora ubezpieczeń w Polsce. Jako pierwsza udostępniła klientom polisy turystyczne, opracowała zakres pomocy assistance (dodatku do polis komunikacyjnych), a także wprowadziła do powszechnego użytku mobilną aplikację na smartfony, umożliwiającą wygodne zgłaszanie szkód.

Silną pozycję WARTA zawdzięcza również bogatej ofercie ubezpieczeń mieszkaniowych, które zapewniają kompleksową ochronę dla nieruchomości. Dzięki elastycznym warunkom umów, konkurencyjnym cenom i profesjonalnej obsłudze, to dziś solidny partner, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów. WARTA ma wszelkie predyspozycje, aby przejąć pozycję lidera na rynku, ponieważ oferuje bardzo dobre jakościowo ubezpieczenia.

Rodzaje ubezpieczeń w WARCIE

WARTA to dynamicznie rozwijające się towarzystwo ubezpieczeniowe, które ambitnie dąży do zdobycia pozycji lidera na rynku. Oferta firmy skupia się na wysokiej jakości ubezpieczeniach komunikacyjnych, szczególnie docenianych przez osoby korzystające z leasingu. To jednak nie wszystko, WARTA oferuje szeroki zakres polis obejmujących ubezpieczenia nieruchomości, firm, zdrowia i życia.

Ubezpieczyciela wyróżnia wśród konkurencji to, że jest przywiązany do tradycji i kieruje się wyznaczonymi przed laty wartościami. Firma konsekwentnie rozwija swoje produkty, dążąc do zapewnienia optymalnej ochrony swoim klientom, co procentuje kolejnymi zadowolonymi odbiorcami oferty.

Szukasz ubezpieczenia OC samochodu w pakiecie z ubezpieczeniami dobrowolnymi w korzystnej cenie? Sprawdź propozycję Warty. Kupując wyłącznie OC komunikacyjne, otrzymasz Assistance Standard za darmo. Warta oferuje ochronę zniżek, która zapewnia ich utrzymanie po wypadku, i bezpośrednią likwidację szkody spowodowaną przez sprawcę ubezpieczonego w innym zakładzie. A może zależy Ci na szerokiej ochronie podczas podróży autem? W Warcie bez problemu kupisz pakiet z optymalnym ubezpieczeniem autocasco, assistance czy NNW, gwarantujący pomoc w wielu pechowych zdarzeniach na trasie.

Ubezpieczenie samochodu

Pamiętaj, że w Polsce ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu. Wybierając polisę, warto sprawdzić ofertę doświadczonych graczy na rynku, ponieważ zyskujesz pewność, że ubezpieczenie spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu osobowego, motocykla czy innego pojazdu, warto postawić na kompleksową ochronę. Musisz mieć świadomość, że decydując się na ubezpieczenie, wybierasz tak naprawdę partnera na nieprzewidziane sytuacje na drodze i poza nią. Dlatego sprawdź kalkulator ubezpieczenia samochodu Punkty i wybierz polisę OC w atrakcyjnym pakiecie. Jeśli chcesz mieć pewność, że również Twój pojazd, a także Ty i wszyscy pasażerowie będziecie objęci pełną ochroną, wybierz ubezpieczenie OC z AC w WARCIE a także pakiet assistance. W ten sposób masz pewność, że w każdej sytuacji otrzymasz pomoc, której właśnie potrzebujesz.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda podróż niesie ze sobą ryzyko. Porównywarka ubezpieczeń podróżnych Punkty szybko pomaga znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli planujesz wyjazd sprawdź ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL. Zyskujesz, wybierając nawet podstawowy pakiet, który obejmuje koszty leczenia nagłych zachorowań, w tym również na COVID-19, a także następstwa chorób przewlekłych i nieszczęśliwych wypadków. Polisa zawiera również rozszerzenie assistance WARTA. Zyskujesz pewność, że w razie wypadku Ty lub inna ubezpieczona osoba może liczyć na transport i odpowiednią pomoc, w tym ratownictwo w górach, na lądzie i na wodzie. Ponadto polisa zawiera tzw. pakiet pandemia, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku sytuacji związanych z pandemią. WARTA TRAVEL to kompleksowe ubezpieczenie turystyczne, które pozwala podróżować spokojnie i nie martwić się brakiem ochrony, nawet w niespodziewanych sytuacjach.

Ubezpieczenie nieruchomości

WARTA ma w ofercie również możliwość ubezpieczenia nieruchomości. Jeśli szukasz ochrony dla swojego domu lub mieszkania, ubezpieczyciel udostępnia konkurencyjne polisy, dlatego przed podjęciem decyzji warto porównać ubezpieczenia nieruchomości, korzystając z kalkulatora Punkty. Pamiętaj, że najważniejsze jest znalezienie polisy, która zapewni kompleksową ochronę i spokój w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. 

Zastanawiasz się, co obejmuje ubezpieczenie mieszkania WARTA? Musisz wziąć pod uwagę, że zakres podstawowego ubezpieczenia domu jest dość wąski. Podstawowa polisa chroni jedynie mury i stałe elementy nieruchomości, np. okna, drzwi, podłogi czy zabudowane sprzęty AGD. Podstawowe ubezpieczenie domu nie obejmuje zwykle wyposażenia, czyli tzw. „mienia ruchomego”, jak rowery czy inny sprzęt sportowy. Dlatego przed podjęciem decyzji, koniecznie sprawdź możliwości rozszerzenia ochrony.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu sfinansowanym kredytem hipotecznym, czy wynajmujesz dwupokojowe mieszkanie studentom, lepiej przygotować się na katastrofalne skutki niefortunnych wydarzeń. Ubezpieczenie nieruchomości w Warcie zapewni Ci świadczenia za szkody wywołane przez zdarzenia losowe i wyrządzone przez lokatorów czy włamywaczy. Ochrona obejmuje nie tylko mury i stałe elementy, ale także ruchomości domowe – w tym rzeczy gości, służbowe czy wypożyczone. Warta ubezpiecza również mienie poza domem, np. rower na wypadek rabunku czy przedmioty transportowane podczas przeprowadzki.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie oferowane przez WARTĘ zapewnia szeroką ochronę w przypadku różnych sytuacji życiowych, m.in. chorób, wypadków, a nawet śmierci. Dodatkowo w ramach polisy możesz skorzystać również z pakietu assistance. To opcja opracowana tak, aby spełniała oczekiwania osób w różnym wieku – od 18 do 69 lat. Pamiętaj, że decydując się na polisę, zapewniasz ochronę nie tylko sobie, ale również współmałżonkowi i dzieciom. WARTA oferuje również pakiety dodatkowe. Możesz rozszerzyć zakres ochrony lub skoncentrować się na konkretnych obszarach, które są dla Ciebie istotne.

Przed podjęciem decyzji o ubezpieczeniu na życie warto skorzystać z kalkulatora Punkty, a jeśli dokonasz wyboru, należy zapoznać się z warunkami polisy, zakresem ochrony oraz dostępnymi opcjami dodatkowymi. WARTA jest solidnym i renomowanym towarzystwem ubezpieczeniowym, które oferuje kompleksowe wsparcie dla Ciebie i najbliższych.

Jak zgłosić szkodzę w WARCIE?

Jeśli musisz zgłosić szkodę w WARCIE, masz do dyspozycji kilka wygodnych opcji. Możesz skontaktować się z infolinią pod numerem 502 308 308 lub wybrać zgłoszenie online, wchodząc na stronę internetową ubezpieczyciela, na której znajdziesz właściwy formularz. Wystarczy go wypełnić, aby ubezpieczyciel mógł podjąć niezbędne działania. 

WARTA udostępnia również użytkownikom aplikację mobilną, dzięki której możesz szybko zgłosić szkodę, korzystając z telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Bardzo intuicyjny interfejs oznacza szybką możliwość zarejestrowania zgłoszenia w systemie. Pamiętaj, aby podać jak najwięcej szczegółów zdarzenia. Oczywiście każdą szkodę możesz zgłosić bezpośrednio u agenta, ponieważ WARTA posiada swoje stacjonarne placówki na terenie całego kraju. 

Wybierając zgłoszenie szkody online:

  • wejdź na stronę internetową ubezpieczyciela,
  • wybierz rodzaj ubezpieczenia, którego dotyczy szkoda,
  • Podaj wymagane dane, a także przedstaw okoliczności zdarzenia, w wyniku którego zaistniała szkoda.

Pamiętaj, aby podać również swój numer kontaktowy oraz dane potrzebne do wykonania przelewu przez ubezpieczyciela. WARTA ocenia zaistniałą stratę na podstawie dostarczonej dokumentacji. Jeśli szkoda jest wynikiem zdarzenia komunikacyjnego, musisz liczyć się z tym, że będziesz musiał się skontaktować z Tobą rzeczoznawca. Bardzo wygodną opcją jest aplikacja WARTY, która umożliwia wideorozmowę z likwidatorem szkód oraz łatwe załączenie zdjęć.

Wypłata świadczenia następuje w terminie do 30 dni. Warto pamiętać, że w sytuacji, która jest łatwa do wyjaśnienia, ubezpieczyciel może przekazać pieniądze na podane konto nawet w ciągu tygodnia! Dlatego nie zwlekaj i sprawdź dostępne polisy z pomocą kalkulatora Punkty.

Pytania i odpowiedzi

Co obejmuje ubezpieczenie w WARCIE?
Jak sprawdzić historię OC w WARCIE?
Ile jest czasu na zgłoszenie szkody w WARCIE?
Jak zgłosić szkodę do WARTY bez aplikacji?

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warcie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Sprawdź cenę OC/AC

Akademia Punkta

Bądź ekspertem od ubezpieczeń

zgloszenie malzonka do ubezpieczenia zdrowotnego
Ubezpieczenie zdrowotne małżonka – co warto wiedzieć?

Chcesz dopisać do ubezpieczenia zdrowotnego żonę lub męża? ZUS umożliwia to każdemu, kto odprowadza składki zdrowotne. Zrobisz to bezpłatnie u pracodawcy albo w oddziale ZUS, dzięki czemu małżonek będzie mieć pełne prawo do korzystania z publicznej służby zdrowia. Jak załatwić formalności i do kiedy zgłosić małżonka? Dowiedz się, co mówią przepisy!

czy potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego
Czy trzeba tłumaczyć dokumenty do rejestracji w 2023 roku?

Sprowadziłeś samochód z zagranicy i zastanawiasz się, czy zgodnie z obowiązującymi przepisami potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego oraz innych dokumentów pojazdu? W tym artykule przedstawiamy aktualny stan prawny w tym zakresie i wyjaśniamy, czy i z jakimi dokumentami trzeba udać się do tłumacza przysięgłego w 2023 roku.

Assistance komunikacyjne
Assistance komunikacyjne na pierwszym miejscu: rośnie popularność usług pomocowo-ratunkowych

Popularność assistance rośnie z roku na rok. Polacy coraz bardziej doceniają tego rodzaju usługi i coraz chętniej się na nie decydują. Najpopularniejsze pozostaje assistance komunikacyjne, ale rośnie także zainteresowanie usługami medycznymi czy assistance domowym. Z raportu „Rynek usług assistance widziany oczami klientów” wynika, że w 2018 roku z assistance skorzystało ponad 2,3 mln Polaków.

co obejmuje OC
Ubezpieczenie OC – co obejmuje, kogo chroni i dlaczego trzeba je mieć

Ubezpieczenie OC to obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które należy mieć. Niektórzy traktują je jako formę przymusowego podatku i złorzeczą na ten obowiązek, ale wynika to głównie z nieznajomości faktów. Co obejmuje OC, kogo chroni i dlaczego ustawodawca wymusza na nas jego posiadanie?

Przechodzę do akademii