Warta – towarzystwo ubezpieczeń od 1920 r.

Kup ubezpieczenie w Warta

Ubezpiecz samochód, mieszkanie, podróż i rodzinę w Warcie! Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać w kryzysowych sytuacjach dzięki ubezpieczeniu w Warcie.

Kalkulator ubezpieczeń w Warta

Oblicz składkę polisy

Czy wiesz, że Warta należy do najstarszych i największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce? Działa od 1920 roku, oferując klientom indywidualnym i biznesowym korzystne pakiety ubezpieczeń. Warta chroni właścicieli samochodów, wynajmujących nieruchomości, odważnych podróżników i miliony innych osób.

Aż kilkadziesiąt nagród i wyróżnień od organizacji biznesowych i konsumenckich potwierdza, że Warta dba o satysfakcjonującą obsługę klienta. Towarzystwo ubezpieczeniowe zdobyło m.in. Gwiazdy Jakości Obsługi i Złote Laury Konsumenta. Ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia mieszkaniowe zostały wielokrotnie wyróżnione tytułem „Dobry produkt – Wybór Konsumentów”.

Ubezpieczenia komunikacyjne w Warcie

Szukasz ubezpieczenia OC samochodu w pakiecie z ubezpieczeniami dobrowolnymi w korzystnej cenie? Sprawdź propozycję Warty. Kupując wyłącznie OC komunikacyjne, otrzymasz Assistance Standard za darmo. Warta oferuje ochronę zniżek, która zapewnia ich utrzymanie po wypadku, i bezpośrednią likwidację szkody spowodowaną przez sprawcę ubezpieczonego w innym zakładzie.

Zależy Ci na szerokiej ochronie podczas podróży autem? Dzięki Warcie skonfigurujesz pakiet z optymalnym ubezpieczeniem autocasco, assistance czy NNW, gwarantujący pomoc w wielu pechowych zdarzeniach na trasie.

Ubezpieczenia podróżne w Warcie

Nawet jednodniowy wypad w góry może zakończyć się wypadkiem nadwyrężającym Twój budżet. Wystarczy, że stracisz równowagę na trudnym szlaku i popchniesz innego turystę, który złamie kończynę i rozbije aparat fotograficzny wskutek upadku.

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu w Warcie zyskasz wszechstronną ochronę podczas podroży krajowych i zagranicznych. We wspomnianej sytuacji przyda Ci się OC w życiu prywatnym. Ponadto Warta wypłaca świadczenia za trwałe uszczerbki na zdrowiu, pokrywa koszty leczenia i rekompensuje uszkodzenie, a nawet zniszczenie bagażu.

Ubezpieczenia domu i mieszkania w Warcie

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu sfinansowanym kredytem hipotecznym, czy wynajmujesz dwupokojowe mieszkanie studentom, lepiej przygotować się na katastrofalne skutki niefortunnych wydarzeń. Ubezpieczenie nieruchomości w Warcie zapewni Ci świadczenia za szkody wywołane przez zdarzenia losowe i wyrządzone przez lokatorów czy włamywaczy.

Ochrona obejmuje nie tylko mury i stałe elementy, ale także ruchomości domowe – w tym rzeczy gości, służbowe czy wypożyczone. Warta ubezpiecza również mienie poza domem, np. rower na wypadek rabunku czy przedmioty transportowane podczas przeprowadzki.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 9 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 9 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. Jakie mandaty za przekroczenie prędkości teraz obowiązują? W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia oraz czego możemy spodziewać się wraz z upływem roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii