Warta – towarzystwo ubezpieczeń od 1920 r.

Kup ubezpieczenie w Warta

Ubezpiecz samochód, mieszkanie, podróż i rodzinę w Warcie! Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać w kryzysowych sytuacjach dzięki ubezpieczeniu w Warcie.

Kalkulator ubezpieczeń w Warta

Oblicz składkę polisy

Czy wiesz, że Warta należy do najstarszych i największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce? Działa od 1920 roku, oferując klientom indywidualnym i biznesowym korzystne pakiety ubezpieczeń. Warta chroni właścicieli samochodów, wynajmujących nieruchomości, odważnych podróżników i miliony innych osób.

Aż kilkadziesiąt nagród i wyróżnień od organizacji biznesowych i konsumenckich potwierdza, że Warta dba o satysfakcjonującą obsługę klienta. Towarzystwo ubezpieczeniowe zdobyło m.in. Gwiazdy Jakości Obsługi i Złote Laury Konsumenta. Ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia mieszkaniowe zostały wielokrotnie wyróżnione tytułem „Dobry produkt – Wybór Konsumentów”.

Ubezpieczenia komunikacyjne w Warcie

Szukasz ubezpieczenia OC samochodu w pakiecie z ubezpieczeniami dobrowolnymi w korzystnej cenie? Sprawdź propozycję Warty. Kupując wyłącznie OC komunikacyjne, otrzymasz Assistance Standard za darmo. Warta oferuje ochronę zniżek, która zapewnia ich utrzymanie po wypadku, i bezpośrednią likwidację szkody spowodowaną przez sprawcę ubezpieczonego w innym zakładzie.

Zależy Ci na szerokiej ochronie podczas podróży autem? Dzięki Warcie skonfigurujesz pakiet z optymalnym ubezpieczeniem autocasco, assistance czy NNW, gwarantujący pomoc w wielu pechowych zdarzeniach na trasie.

Ubezpieczenia podróżne w Warcie

Nawet jednodniowy wypad w góry może zakończyć się wypadkiem nadwyrężającym Twój budżet. Wystarczy, że stracisz równowagę na trudnym szlaku i popchniesz innego turystę, który złamie kończynę i rozbije aparat fotograficzny wskutek upadku.

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu w Warcie zyskasz wszechstronną ochronę podczas podroży krajowych i zagranicznych. We wspomnianej sytuacji przyda Ci się OC w życiu prywatnym. Ponadto Warta wypłaca świadczenia za trwałe uszczerbki na zdrowiu, pokrywa koszty leczenia i rekompensuje uszkodzenie, a nawet zniszczenie bagażu.

Ubezpieczenia domu i mieszkania w Warcie

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu sfinansowanym kredytem hipotecznym, czy wynajmujesz dwupokojowe mieszkanie studentom, lepiej przygotować się na katastrofalne skutki niefortunnych wydarzeń. Ubezpieczenie nieruchomości w Warcie zapewni Ci świadczenia za szkody wywołane przez zdarzenia losowe i wyrządzone przez lokatorów czy włamywaczy.

Ochrona obejmuje nie tylko mury i stałe elementy, ale także ruchomości domowe – w tym rzeczy gości, służbowe czy wypożyczone. Warta ubezpiecza również mienie poza domem, np. rower na wypadek rabunku czy przedmioty transportowane podczas przeprowadzki.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 2 miesiące temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 2 miesiące temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

zimowe wypady
6 nieoczywistych miejsc na zimowe wyjazdy

Dokąd wybrać się na ferie z rodziną lub zimowy wypad ze znajomymi? Biura podróży oferują nam przede wszystkim narciarskie wyjazdy w polskie góry lub austriackie i włoskie stoki. Popularne są też wyjazdy do europejskich stolic. Co jednak wybrać, jeśli nie chcemy jechać tam gdzie wszyscy i szukamy nieoczywistych miejsc na zimowe wypady?

elementy stale i ruchome
Czym są elementy stałe i ruchome w ubezpieczeniach?

Elementy stałe i ruchome. Czym są? Które z nich mogą być ubezpieczone bez potrzeby ich wyceny, a które trzeba skatalogować i wycenić? Sprawdziliśmy.

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

ubezpieczenie-anglika-oc
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie sprowadzają auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii