Assistance w Warta

Warta oferuje aż 5 wariantów ubezpieczenia assistance, w tym Assistance Podróżnik 15 dla kierowców potrzebujących ochrony wyłącznie podczas urlopu w Polsce lub za granicą. Wystarczy, że kupisz OC lub AC w Warcie, a Assistance Standard dostaniesz za darmo.

Kalkulator OC/AC z Assistance w Warta

Oblicz składkę

Ubezpieczenie Assistance Standard w Warcie

To wariant minimalny dla osób podróżujących tylko po Polsce. Klienci Warty otrzymują Assistance Standard gratis do OC komunikacyjnego.

Podstawowe ubezpieczenie assistance zapewnia pomoc po wypadkach, która polega na:

 • holowaniu ubezpieczonego pojazdu i innego uszkodzonego pojazdu do 100 km,
 • konsultacji telefonicznej, podczas której uzyskasz informacje o naprawie auta w lokalnym warsztacie, przyjeździe pomocy drogowej czy wynajęciu auta zastępczego,
 • przekazaniu pilnej wiadomości związanej z wypadkiem bliskiej Ci osobie.

Świadczenia są realizowane do sumy ubezpieczenia wynoszącej 5000 zł.

Ubezpieczenie Assistance Złoty w Warcie

Jeśli zależy Ci na szerszej ochronie w Polsce i Europie (z wykluczeniem Gruzji, ale włącznie z europejską częścią Rosji i Turcji, Marokiem, Tunezją i Izraelem), wybierz Assistance Złoty w Warcie. Co zyskasz?

 • Holowanie do 200 km w razie awarii, wypadku i zdarzeń losowych, kiedy nie powiedzie się próba naprawy pojazdu na trasie. Kierowca i pasażerowie zostaną przewiezieni do wybranej lokalizacji.
 • Wynajem samochodu zastępczego po kradzieży i wypadku do 5 dni.
 • Pomoc tłumacza przez telefon.
 • Wyższą sumę ubezpieczenia – 10 000 zł.

Uwaga – niektóre świadczenia w wariancie Assistance Złoty są objęte franszyzą kilometrową wynoszącą 25 km. To oznacza, że usługa jest realizowana, kiedy miejsce zdarzenia znajduje się w tej minimalnej odległości od Twojego miejsca zamieszkania.

Ubezpieczenie Assistance Złoty+ w Warcie

W Assistance Złoty+ suma ubezpieczenia rośnie do 20 000 zł, a Ty otrzymujesz większe limity i dodatkowe usługi:

 • nielimitowane holowanie w Polsce i do 400 km za granicą,
 • wynajem samochodu zastępczego nawet do 10 dni,
 • dwudniowe zakwaterowanie w hotelu,
 • pomoc medyczną.

Ubezpieczenie Assistance Platynowy w Warcie

Czym wyróżnia się Assistance Platynowy z sumą ubezpieczenia w wysokości 50 000 zł?

 • Zwiększonym limitem holowania pojazdu za granicą – aż do 1500 km!
 • Wydłużonym okresem wynajmu samochodu zastępczego po wypadku – aż do 30 dni. Warunkiem jest zlecenie naprawy uszkodzonego pojazdu w warsztacie należącym do sieci partnerskiej Warty. Po kradzieży samochodu możesz używać auta zastępczego przez 15 dni.
 • Zorganizowaniem i opłaceniem zakwaterowania z wyżywieniem w 4-gwiazdkowym hotelu do 5 dób.
 • Zorganizowaniem wymiany opon, mycia samochodu, rezerwacji biletu lotniczego, hotelu i taksówki, przy czym koszt tych usług ponosi osoba ubezpieczona.
 • Usługą „night driver”, czyli wynajęciem kierowcy, który odwozi samochód i osoby ubezpieczone we wskazane miejsce.

Ta oferta jest dostępna wyłącznie z ubezpieczeniem AC w Warcie.

Ubezpieczenie Assistance Podróżnik 15 w Warcie

Umowa assistance krótkoterminowego jest podpisywana na 15 dni. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie jeżdżą zbyt często samochodem w ciągu roku, ale chcą się ubezpieczyć na dwutygodniowy urlop w Polsce lub za granicą.

Assistance Podróżnik 15 z sumą ubezpieczenia w wysokości 10 000 zł zapewnia:

 • holowanie pojazdu do 400 km po awarii, wypadku i zdarzeniach losowych, kiedy nie powiedzie się próba naprawy samochodu na miejscu zdarzenia,
 • wynajem auta zastępczego po kradzieży i wypadku do 10 dni oraz po awarii do 5 dni,
 • dwudniowe zakwaterowanie w hotelu,
 • pomoc informacyjną, medyczną i tłumacza.

Jeżeli masz ubezpieczenie OC lub AC w Warcie, możesz kupić assistance krótkoterminowe w okresie trwania tych umów. Nowi klienci muszą podpisać umowę OC komunikacyjnego lub autocasco.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia i jaki pojawią się jeszcze w kolejnych miesiącach.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii