NNW w Warta

Oblicz koszt NNW w Warta

Jeżeli kierowca i pasażerowie Twojego samochodu zostaną poszkodowani w wypadku komunikacyjnym, ubezpieczenie NNW w Warcie zapewni im świadczenie za trwałe uszczerbki na zdrowiu i pokryje koszty leczenia. Dzięki specjalnej ofercie rodzina zmarłego kierowcy otrzyma do 300 000 zł więcej.

Kalkulator OC/AC z NNW w Warta

Oblicz składkę

Co obejmuje ubezpieczenie NNW komunikacyjne w Warcie?

Ubezpieczenie NNW w Warcie zapewnia ochronę finansową kierowcy i pasażerów poszkodowanych wskutek wydarzeń związanych z ubezpieczonym pojazdem. Do takich sytuacji zalicza się m.in.:

 • zderzenia z innym samochodem, rowerzystą, zwierzęciem,
 • przytrzaśnięcie dłoni drzwiami podczas wsiadania do auta lub wysiadania z niego,
 • złamanie stopy w wyniku upuszczenia ciężaru podczas bezpośredniego rozładowywania lub załadowywania samochodu,
 • potrącenie przez auto, które zboczyło z trasy i wjechało w samochód naprawiany podczas postoju,
 • wybuchy i pożary.

Warta wypłaca świadczenia za uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia i śmierć osób ubezpieczonych. Wysokość rekompensaty zależy od stopnia trwałego uszczerbku na zdrowiu. Kwota jest obliczana na podstawie tabeli oceny procentowej i sumy ubezpieczenia wynoszącej od 5000 zł do 100 000 zł na każdą osobę.

Ochrona jest aktywna w Polsce i innych krajach europejskich (w tym na europejskich terytoriach Turcji i Rosji) oraz w Izraelu, Maroku i Tunezji.

Jakie koszty zwraca Warta w ramach ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów?

Dzięki ubezpieczeniu NNW osoby poszkodowane mogą liczyć na wsparcie finansowe w zakresie:

 • transportu do miejsca zamieszkania lub placówki medycznej w Polsce,
 • zwrotu kosztów leczenia do 2000 zł w Polsce, o ile nie pokrywa ich inne ubezpieczenie.

Warta zalicza do kosztów leczenia wydatki na:

 • pomoc ambulatoryjną i lekarską,
 • przewóz z miejsca zdarzenia do szpitala,
 • pobyt w szpitalu,
 • badania, zabiegi, operacje (z wykluczeniem plastycznych),
 • lekarstwa,
 • środki opatrunkowe i pomocnicze,
 • środki ortopedyczne.

Z kolei bliscy osób zmarłych wskutek nieszczęśliwego wypadku mogą otrzymać zwrot kosztów sprowadzenia zwłok lub prochów do Polski.

Ubezpieczenie NNW Bezpieczna Rodzina w Warcie

Warta rekomenduje rozszerzenie ubezpieczenia NNW jako zabezpieczenie finansowe dla rodziny kierowcy na wypadek jego śmierci w wypadku komunikacyjnym.

Najtańszy pakiet kosztuje 29 zł i powiększa świadczenie o 100 000 zł. Składka w wysokości 49 zł zapewnia dodatkowe 150 000 zł. Po wniesieniu 99 zł bliscy zmarłego kierowcy dostaną aż 300 000 zł więcej.

Uwaga – klauzula jest dostępna tylko dla właścicieli samochodów osobowych i ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia i jaki pojawią się jeszcze w kolejnych miesiącach.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii