Kontakt | Warta

Zobacz, ile kosztuje OC/AC w Warcie

Infolinia Warty (502 308 308) to nie jedyna forma kontaktu. Przekonaj się, co jeszcze załatwisz w Warcie telefonicznie albo za pomocą formularzy online.  Zgłoś szkodę, wezwij pomoc assistance albo złóż wypowiedzenie OC. Wszystkie aktualne numery, adresy i linki w 1 miejscu. Zjedź niżej ↓

Poznaj ceny OC/AC w Warcie

Oblicz składkę

Infolinia Warta – telefon i godziny pracy

Konsultanci czekają na Ciebie pod numerem +48 502 308 308. Infolinia Warty jest dostępna w różnych godzinach:

  • przez całą dobę – jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy assistance,
  • pon.-pt. 7:00-21:00 i sb. 8:00-16:00 – jeśli chcesz zgłosić szkodę,
  • pon.-pt. 8:00-20:00 i sb. 8:00-16:00 – potrzebujesz pomocy w obsłudze polisy albo chcesz zgłosić świadczenie z ubezpieczenia na życie.

Warta – kontakt e-mailowy i adres

Chcesz zgłosić sprawę e-mailem? Na stronie ubezpieczyciela trudno znaleźć informację o tej formie kontaktu. Warta udostępnia natomiast adres do inspektora ochrony danych: [email protected]. Zdecydowanie łatwiej odszukać dane oficjalnej centrali Warty, która mieści się pod adresem:

Grupa Warta
rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa

Jednocześnie jest to adres korespondencyjny Warty. Mała podpowiedź: przed zaadresowaniem koperty koniecznie sprawdź w umowie ubezpieczenia, która spółka ma być odbiorcą korespondencji – TUiR Warta S.A. czy TUnŻ Warta S.A.

Jak zgłosić szkodę w Warcie?

Stłuczka, wypadek na wycieczce, a może włamanie do mieszkania? Możesz zgłosić zdarzenie na dzwoniąc na infolinię Warty, pod nr +48 502 308 308. Polecamy jednak drugi sposób, czyli wypełnienie formularza online. Za jego pomocą łatwo zgłosisz szkodę przez Internet – komunikacyjną, turystyczną, mieszkaniową czy osobistą. Formularz jest intuicyjny i maksymalnie prosty w obsłudze, dzięki czemu łatwo uzupełnić go nawet w nerwach. Czego potrzebujesz, aby zgłosić szkodę w Warcie online? Jeśli sprawa dotyczy ubezpieczenia komunikacyjnego (OC/AC), potrzebujesz danych uczestników zdarzenia i dowodu rejestracyjny uszkodzonego pojazdu. Aby zgłosić szkodę np. z tytułu ubezpieczenia na życie, przygotuj natomiast dokumentację medyczną.

Co jeszcze załatwisz dzięki formularzom Warty online?

  • powiadomisz o kupnie albo sprzedaży pojazdu,
  • wypowiesz OC,
  • otrzymasz zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia,
  • zgłosisz cesję ubezpieczenia nieruchomości albo pojazdu,
  • złożysz wniosek o zwrot składki,
  • potwierdzisz opłatę zaległych składek,
  • zaktualizujesz dane kontaktowe.

Warta – kontakt w social mediach

Dziś bez wątpienia opłaca się stawiać na nowoczesne formy docierania do odbiorców, tak jak robi to Warta. Kontakt z ubezpieczycielem można łatwo nawiązać przez Messengera, na co nie decyduje się wiele firm ubezpieczeniowych. W Warcie natomiast masz do dyspozycji intuicyjnego Chatbota, który odpowie na najważniejsze pytania albo przekieruje na odpowiednią stronę. Dowiesz się m.in. czym jest Zielona Karta i na terenie jakich państw okaże się niezbędna. Poznasz też kluczowe informacje o Assistance Standard lub Komfort i wiele wiele innych.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warcie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kup polisę w Warcie

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Czarna skrzynka w samochodzie od lipca 2022
Czarna skrzynka w aucie? Od 6 lipca 2022 nowe wyposażenie obowiązkowe!

Z czym kojarzy Ci się czarna skrzynka? Zapewne z katastrofami lotniczymi. Zazwyczaj w kontekście mówi się o nich takich wydarzeń. Jednak to wkrótce się zmieni! Niewielkie rejestratory już niedługo zagoszczą także w samochodach. Stanie się tak zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej, które wchodzi w życiu za niecały miesiąc, bo już 6 lipca 2022 r.

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

ubezpieczenie od hejtu
Ubezpieczenie od hejtu? Nowy produkt od UNIQA

Lęk, przytłaczający smutek czy niska samoocena to tylko niektóre konsekwencje doświadczania hejtu w Internecie. Codzienne jego ofiarami padają dzieci w każdym wieku, dorośli i ludzie starsi. Dziś nie jesteśmy jednak bezbronni – na rynku pojawiło się nowe ubezpieczenie od hejtu marki UNIQA. Jaką pomoc obejmuje, ile kosztuje składka i czy polisa jest warta swojej ceny? Dowiedz się!

Wejdź do Akademii