Jak skontaktować się z TU Warta?

Jaki jest numer infolinii dla klientów Warty, którzy chcą zgłosić szkodę z polisy, wezwać pomoc w ramach assistance lub mających wątpliwości przy zakupie ubezpieczenia? Poznaj aktualne dane kontaktowe Warty – numery infolinii i adres korespondencyjny.

Kup ubezpiecznie w Warta

Oblicz składkę

Infolinia Warta – numer telefonu dla klientów

Aktualne numery infolinii Warty to +48 502 308 308 (dla klientów używających telefonów komórkowych lub przebywających za granicą) i +48 801 308 308 (dla klientów używających telefonów stacjonarnych lub przebywających w Polsce).

  • Całodobowa infolinia jest dostępna dla osób zgłaszających szkody z ubezpieczenia assistance.
  • Zgłoszenia szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, NNW, turystycznych i pozostałych są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00. Infolinia jest nieczynna w niedziele.
  • W tych samych terminach konsultanci odpowiadają na pytania związane z aktualną ofertą i bieżącymi umowami. Dzwoniąc na infolinię Warty, uzyskasz informacje o procesie likwidacji szkody.

Adres korespondencyjny Warty

Grupa Warta

ul. Rondo Daszyńskiego 1

00-843 Warszawa

Sprawdź w umowie ubezpieczenia, która spółka powinna być odbiorcą korespondencji – TUiR Warta S.A. czy TUnŻ Warta S.A.

Zgłoszenie szkody w Warcie

Możesz zgłosić szkodę online, wypełniając formularz. Warta przyjmuje zgłoszenia szkód komunikacyjnych, mieszkaniowych, turystycznych i osobowych przez internet.

Aby wypełnić wymagane pola, przygotuj dane uczestników zdarzenia (np. wypadku samochodowego), dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu lub informacje o innym mieniu, dokumentację medyczną w przypadku szkód osobowych.

Ponadto internetowe formularze Warty pozwalają na:

  • powiadomienie o kupnie lub sprzedaży pojazdu,
  • złożenie wniosku o zwrot składki,
  • zdobycie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia,
  • wypowiedzenie umowy OC komunikacyjnego,
  • zgłoszenie cesji polisy pojazdu lub nieruchomości,
  • przesłanie potwierdzenia opłacenia zaległych składek,
  • zaktualizowanie danych kontaktowych.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 2 miesiące temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 2 miesiące temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

zimowe wypady
6 nieoczywistych miejsc na zimowe wyjazdy

Dokąd wybrać się na ferie z rodziną lub zimowy wypad ze znajomymi? Biura podróży oferują nam przede wszystkim narciarskie wyjazdy w polskie góry lub austriackie i włoskie stoki. Popularne są też wyjazdy do europejskich stolic. Co jednak wybrać, jeśli nie chcemy jechać tam gdzie wszyscy i szukamy nieoczywistych miejsc na zimowe wypady?

elementy stale i ruchome
Czym są elementy stałe i ruchome w ubezpieczeniach?

Elementy stałe i ruchome. Czym są? Które z nich mogą być ubezpieczone bez potrzeby ich wyceny, a które trzeba skatalogować i wycenić? Sprawdziliśmy.

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

ubezpieczenie-anglika-oc
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie sprowadzają auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii