Generali OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Generali

Oblicz składkę OC/AC w Generali

Choć ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, a jego zakres określa ustawa, grupy ubezpieczeniowe w jego ramach oferują różne dodatkowe korzyści. Wykupując OC Generali nie tylko zabezpieczysz się na wypadek szkód wyrządzonych innemu uczestnikowi ruchu drogowego.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Generali

Oblicz składkę OC/AC

Jeśli jesteś już kierowcą z ponad 10-letnim stażem, otrzymasz dodatkowe zniżki. Co więcej, w cenie ubezpieczenia OC w Generali otrzymujesz również Assistance Standard, a także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i zniżki na inne oferty Generali.

Warto wiedzieć, że Generali nie należy do systemu BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkód), więc jeśli szkoda zostanie spowodowana przez innego kierowcę, to szkoda będzie musiała być zgłoszona u jego ubezpieczyciela.

OC w Generali: w jakich sytuacjach pomoże?

Wykupując ubezpieczenie OC w Generali nie musisz martwić się finansowymi konsekwencjami szkód spowodowanych przez Ciebie osobom trzecim podczas kierowania pojazdem.

Ubezpieczenie OC w Generali obowiązuje nie tylko w Polsce, ale i na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Szwajcarii, Andorze, Serbii i Chorwacji.

Ubezpieczenie obowiązuje do kwot gwarancyjnych, które wynoszą:

  • 5 210 000 EUR – szkody osobowe
  • 1 050 000 EUR – szkody na mieniu

OC w Generali: dodatkowe korzyści

Dzięki wykupieniu ubezpieczenia OC w Generali uzyskasz szereg zniżek na zakup paliwa na konkretnych stacjach i korzystanie z wybranych myjni samochodowych. Wraz z ubezpieczeniem OC otrzymasz również rabat na usługi w wybranych warsztatach, a także na zakup wybranych fotelików i bagażników samochodowych.

Generali Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC (Autocasco) pozwala właścicielom samochodów spać spokojnie. W przeciwieństwie do obowiązkowego ubezpieczenia OC jest dobrowolne, ale daje właścicielowi samochodu pewność, że w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń auto będzie finansowo zabezpieczone. AC Generali obowiązuje w całej Europie. 

W przypadku Generali AC pod pojęciem „nieszczęśliwych” zdarzeń znajdują się wiele możliwych sytuacji. Ubezpieczyciel oferuje bowiem AC w formule All Risk, która chroni przed następstwami wszelkich zdarzeń. Są wśród nich wypadki, kradzieże, podpalenia, skutki ataku wandali, szkody parkingowe. Do właściciela samochodu należy decyzja, czy zdecyduje się na naprawę auta w autoryzowanej stacji obsługi (ASO), zaprzyjaźnionym warsztacie, a może biorąc pod uwagę wycenę eksperta Generali. 

Kierowcy bezszkodowi otrzymują w AC w Generali dodatkowe zniżki.

AC w Generali: dodatkowe korzyści

Jak w przypadku wykupienia Assistance i OC, także decydując się na ubezpieczenie AC w Generali zyskujesz dodatkowe korzyści – zniżki na paliwo na wybranych stacjach i korzystanie z wybranych myjni samochodowych, a także na naprawę samochodu w konkretnych warsztatach. Klienci kupujący AC w Generali mogą również korzystać ze zniżek na konkretne foteliki samochodowe i bagażniki w wybranych sklepach.Kalkulator OC/AC online
Porównaj oferty i zaoszczędź na polisie


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Generali przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Generali

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Generali

Generali OC i AC - skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń i sprawdź, czy w Generali kupisz tanie OC
Generali OC i AC – skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń i sprawdź, czy w Generali kupisz tanie OC

Generali to firma, której ofertę bardzo łatwo możesz poznać korzystając z kalkulatora OC AC mfind. W styczniu 2016 roku ubezpieczenie Generali OC było jednym z najtańszych! Sprawdź, czy teraz także otrzymasz korzystne warunki. Poznaj szczegóły ubezpieczeń w Generali.

Czy warto kupić ubezpieczenie generali z myślą o podróży
Generali ubezpieczenie turystyczne „Z myślą o podróży” – co powinieneś o tym wiedzieć?

Niezależnie od tego czy planujesz weekendowy wypad za miasto, czy też szykujesz się na większą wyprawę zagraniczną, jest jedna kwestia, o której warto pomyśleć wcześniej. Bezpieczeństwo w podróży to podstawa dla każdej niespokojnej duszy, która lubi zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dziś przyglądamy się ubezpieczeniu turystycznemu „Generali, z myślą o podróży”.

Bezpieczni.pl: ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne od Generali

Koniec sierpnia to najlepsza okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy już za chwilę wrócą do szkolnej ławy. Z myślą o nich powstał serwis bezpieczni.pl, który gwarantuje kompleksowe ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, nie zapominając także o pracownikach tych placówek czy nawet studentach. Co gwarantuje NNW od bezpieczni.pl? Prześwietlamy najnowszą ofertę Generali!

Przejdź do akademii