Generali OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Generali

Choć ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, a jego zakres określa ustawa, grupy ubezpieczeniowe w jego ramach oferują różne dodatkowe korzyści. Wykupując OC Generali nie tylko zabezpieczysz się na wypadek szkód wyrządzonych innemu uczestnikowi ruchu drogowego.

Generali OC AC | Kalkulator ubezpieczeń OC AC – porównaj ubezpieczenia w Generali

Jeśli jesteś już kierowcą z ponad 10-letnim stażem, otrzymasz dodatkowe zniżki. Co więcej, w cenie ubezpieczenia OC w Generali otrzymujesz również Assistance Standard, a także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i zniżki na inne oferty Generali.

Warto wiedzieć, że Generali nie należy do systemu BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkód), więc jeśli szkoda zostanie spowodowana przez innego kierowcę, to szkoda będzie musiała być zgłoszona u jego ubezpieczyciela.

 

OC w Generali: w jakich sytuacjach pomoże?

 

Wykupując ubezpieczenie OC w Generali nie musisz martwić się finansowymi konsekwencjami szkód spowodowanych przez Ciebie osobom trzecim podczas kierowania pojazdem.

 

Ubezpieczenie OC w Generali obowiązuje nie tylko w Polsce, ale i na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Szwajcarii, Andorze, Serbii i Chorwacji.

 

Ubezpieczenie obowiązuje do kwot gwarancyjnych, które wynoszą:

 

  • 5 210 000 EUR – szkody osobowe
  • 1 050 000 EUR – szkody na mieniu

 

OC w Generali: dodatkowe korzyści

 

Dzięki wykupieniu ubezpieczenia OC w Generali uzyskasz szereg zniżek na zakup paliwa na konkretnych stacjach i korzystanie z wybranych myjni samochodowych. Wraz z ubezpieczeniem OC otrzymasz również rabat na usługi w wybranych warsztatach, a także na zakup wybranych fotelików i bagażników samochodowych.

 

Generali Ubezpieczenie AC

 

Ubezpieczenie AC (Autocasco) pozwala właścicielom samochodów spać spokojnie. W przeciwieństwie do obowiązkowego ubezpieczenia OC jest dobrowolne, ale daje właścicielowi samochodu pewność, że w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń auto będzie finansowo zabezpieczone. AC w Generali obowiązuje w całej Europie. 

 

W przypadku Generali AC pod pojęciem „nieszczęśliwych” zdarzeń znajdują się wiele możliwych sytuacji. Ubezpieczyciel oferuje bowiem AC w formule All Risk, która chroni przed następstwami wszelkich zdarzeń. Są wśród nich wypadki, kradzieże, podpalenia, skutki ataku wandali, szkody parkingowe. Do właściciela samochodu należy decyzja, czy zdecyduje się na naprawę auta w autoryzowanej stacji obsługi (ASO), zaprzyjaźnionym warsztacie, a może biorąc pod uwagę wycenę eksperta Generali. 

 

Kierowcy bezszkodowi otrzymują w AC w Generali dodatkowe zniżki.

 

AC w Generali: dodatkowe korzyści

Jak w przypadku wykupienia Assistance i OC, także decydując się na ubezpieczenie AC w Generali zyskujesz dodatkowe korzyści – zniżki na paliwo na wybranych stacjach i korzystanie z wybranych myjni samochodowych, a także na naprawę samochodu w konkretnych warsztatach. Klienci kupujący AC w Generali mogą również korzystać ze zniżek na konkretne foteliki samochodowe i bagażniki w wybranych sklepach.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Generali oferuje kierowcom ubezpieczenie samochodu w podstawowym wariancie OC, a także w pakiecie z polisami AC lub NNW. Sprawdź ofertę Generali w mfind!

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Masz dość kolejek do lekarzy specjalistów? Jest na to sposób, wybierz prywatny pakiet medyczny w mfind i ciesz się zdrowiem!

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Szukasz ubezpieczenia na czas podróży? Sprawdź jak szeroką ofertę ma mfind i ciesz się urlopem.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego domu lub mieszkania? Z nami osiągniesz swój cel - wejdź i zobacz!