Generali – Assistance samochodu w Generali

Oblicz składkę OC/AC w Generali

Właściciele samochodów, aby zapewnić sobie jak największe poczucie bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń podczas użytkowania auta, decydują się na wykupienie ubezpieczenia. Sprawdź, jakie wsparcie uzyskasz, wybierając Generali Assistance.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Generali

Oblicz składkę OC/AC

Generali Assistance: w jakich sytuacjach pomoże?

Wybierając Generali Assistance, możesz liczyć na całodobową pomoc 7 dni w tygodniu – w kraju i za granicą – w przypadku awarii samochodu, udziału w kolizji bądź kradzieży auta. OW ramagc ubezpieczenia otrzymasz pomoc na miejscu zdarzenia, polegającą na naprawie pojazdu, może też być ono holowane nawet do wybranego przez ciebie punktu. Jeśli przykre sytuacja zdarzy się poza Polską – zarówno ty – jako kierowca – jak i pozostali pasażerowie pojazdu będziecie mieć w ramach Generali Assistance zagwarantowane zakwaterowanie do 5 dni.

Warto wiedzieć, że Assitance możesz wykupić na 1 rok lub skorzystać z opcji ubezpieczenia wyłącznie na czas urlopu. Wraz z Generali Assistance otrzymujesz wysokie limity holowania i samochód zastępczy – nawet do 10 dni.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Generali przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Generali

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Generali

Generali OC i AC - skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń i sprawdź, czy w Generali kupisz tanie OC
Generali OC i AC – skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń i sprawdź, czy w Generali kupisz tanie OC

Generali to firma, której ofertę bardzo łatwo możesz poznać korzystając z kalkulatora OC AC mfind. W styczniu 2016 roku ubezpieczenie Generali OC było jednym z najtańszych! Sprawdź, czy teraz także otrzymasz korzystne warunki. Poznaj szczegóły ubezpieczeń w Generali.

Czy warto kupić ubezpieczenie generali z myślą o podróży
Generali ubezpieczenie turystyczne „Z myślą o podróży” – co powinieneś o tym wiedzieć?

Niezależnie od tego czy planujesz weekendowy wypad za miasto, czy też szykujesz się na większą wyprawę zagraniczną, jest jedna kwestia, o której warto pomyśleć wcześniej. Bezpieczeństwo w podróży to podstawa dla każdej niespokojnej duszy, która lubi zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dziś przyglądamy się ubezpieczeniu turystycznemu „Generali, z myślą o podróży”.

Bezpieczni.pl: ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne od Generali

Koniec sierpnia to najlepsza okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy już za chwilę wrócą do szkolnej ławy. Z myślą o nich powstał serwis bezpieczni.pl, który gwarantuje kompleksowe ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne, nie zapominając także o pracownikach tych placówek czy nawet studentach. Co gwarantuje NNW od bezpieczni.pl? Prześwietlamy najnowszą ofertę Generali!

Przejdź do akademii