Generali – Assistance samochodu w Generali

Właściciele samochodów, aby zapewnić sobie jak największe poczucie bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń podczas użytkowania auta, decydują się na wykupienie ubezpieczenia. Sprawdź, jakie wsparcie uzyskasz, wybierając Generali Assistance.

Generali – Assistance samochodu w Generali

Generali Assistance: w jakich sytuacjach pomoże?

 

Wybierając Generali Assistance, możesz liczyć na całodobową pomoc 7 dni w tygodniu – w kraju i za granicą – w przypadku awarii samochodu, udziału w kolizji bądź kradzieży auta. OW ramagc ubezpieczenia otrzymasz pomoc na miejscu zdarzenia, polegającą na naprawie pojazdu, może też być ono holowane nawet do wybranego przez ciebie punktu. Jeśli przykre sytuacja zdarzy się poza Polską – zarówno ty – jako kierowca – jak i pozostali pasażerowie pojazdu będziecie mieć w ramach Generali Assistance zagwarantowane zakwaterowanie do 5 dni.

Warto wiedzieć, że Assitance możesz wykupić na 1 rok lub skorzystać z opcji ubezpieczenia wyłącznie na czas urlopu. Wraz z Generali Assistance otrzymujesz wysokie limity holowania i samochód zastępczy – nawet do 10 dni.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Generali oferuje kierowcom ubezpieczenie samochodu w podstawowym wariancie OC, a także w pakiecie z polisami AC lub NNW. Sprawdź ofertę Generali w mfind!

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Masz dość kolejek do lekarzy specjalistów? Jest na to sposób, wybierz prywatny pakiet medyczny w mfind i ciesz się zdrowiem!

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Szukasz ubezpieczenia na czas podróży? Sprawdź jak szeroką ofertę ma mfind i ciesz się urlopem.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego domu lub mieszkania? Z nami osiągniesz swój cel - wejdź i zobacz!