Generali – Autocasco

Generali Autocasco to kompleksowe ubezpieczenie samochodu, które zapewni Ci pełną ochronę na drodze i poza nią. Sprawdź elastyczne pakiety ubezpieczenia i dostosuj polisę do swoich potrzeb. Skorzystaj z kalkulatora AC punkty, aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu oferty i wysokości składki. Pamiętaj, że warto wybrać polisę łączoną OC/AC. Ubezpiecz swoje auto z Generali już dziś!

Kalkulator ubezpieczenia AC Generali

Oblicz składkę AC

Generali Autocasco to kompleksowe ubezpieczenie samochodu, które zapewni Ci pełną ochronę na drodze. Ubezpieczyciel oferuje różne pakiety ubezpieczenia, elastyczne opcje dostosowane do Twoich potrzeb oraz profesjonalną obsługę klienta. Skorzystaj z kalkulatora AC, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i składki i zabezpiecz swoje auto już dziś!

Ubezpieczenie Autocasco (AC) to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które daje właścicielom pojazdów pewność i ochronę w przypadku zdarzeń losowych. Polisa AC chroni majątek właściciela pojazdu, zapewniając odszkodowanie za szkody wynikające z kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia samochodu, motocykla czy innego pojazdu. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu AC w Generali i wybierz najlepszą ofertę z Punktą!

Co to jest ubezpieczenie AC (autocasco)?

Polisa AC pokrywa szkody wyrządzone pojazdom zarówno przez właściciela, jak i osoby trzecie. Zakres ochrony oraz proces likwidacji szkody są zawsze ustalane indywidualnie przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Korzystając z ubezpieczenia AC w Generali, możesz ustalić sumę ubezpieczenia, udziały własne oraz sposób naprawy pojazdu. Warto dokładnie zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), aby poznać szczegóły oferty i zasady działania ubezpieczenia.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Autocasco od Generali?

Kompleksowa ochrona

Ubezpieczenie Autocasco od Generali to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia szeroki zakres ochrony dla Twojego pojazdu. Niezależnie od tego, czy chodzi o szkody spowodowane wypadkiem, kradzież samochodu czy uszkodzenia mechaniczne, możesz być pewien, że polisa Autocasco zabezpieczy Cię finansowo.

Różne pakiety ubezpieczenia

Generali oferuje trzy pakiety ubezpieczenia Autocasco, dopasowane do różnych potrzeb i preferencji klientów.

Pakiet Komfort

Podstawowy pakiet zapewnia ochronę na terenie Polski samochodów osobowych, motocykli, motorowerów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych do 3,5 t. Warto zaznaczyć, że w tym pakiecie nie ma ograniczeń wiekowych pojazdów. Polisa gwarantuje ponadto holowanie pojazdu po wypadku (do 100 km) oraz zakwaterowanie w hotelu (do 3 dni).

Pakiet Komfort Plus

Ten pakiet obejmuje wszystkie usługi dostępne w pakiecie Komfort, ale dodatkowo Generali zapewnia pojazd zastępczy na czas do 5 dni oraz holowanie pojazdu po wypadku na terenie Europy (do 500 km). Całkowita suma ubezpieczenia wynosi 5 000 zł dla pojedynczego zdarzenia.

Pakiet Lux

Najbardziej rozbudowany pakiet, dostępny tylko dla samochodów osobowych, motocykli i motorowerów. Pojazd objęty tym pakietem nie może być starszy niż 13 lat. W ramach pakietu Lux zapewniamy nielimitowane holowanie po wypadku (w Polsce i Europie), pojazd zastępczy na czas do 10 dni oraz zakwaterowanie w hotelu na okres do 5 dni. Całkowita suma ubezpieczenia wynosi 20 000 zł.

Ubezpieczyciel ma w ofercie elastyczne opcje ubezpieczenia Autocasco. Możesz wykupić polisę na rok lub skorzystać z opcji ubezpieczenia tylko na czas urlopu.

Pamiętaj, że Generali to nie tylko ubezpieczenia, to także profesjonalna obsługa klienta. Infolinia assistance Generali jest dostępna 24/7 pod numerem 913 913 913.

Przeczytaj także: Czy warto mieć Autocasco? 4 powody by odpowiedzieć TAK!

Ile kosztuje ubezpieczenie Autocasco od Generali?

Cena ubezpieczenia Autocasco zależy od wielu czynników, takich jak historia szkodowości, miejsce zamieszkania, marka i model pojazdu oraz jego wartość. Wpływ na koszt polisy mają również wybrane opcje, takie jak suma ubezpieczenia, wielkość udziałów własnych czy sposób naprawy pojazdu. Ofertę Generali sprawdzisz, korzystając z kalkulatora OC/AC Punkty.

Dlaczego warto wybrać AC Generali?

Generali Autocasco to kompleksowe ubezpieczenie samochodu, które zapewni Ci pełną ochronę i spokój na drodze. Oferta zawiera różne pakiety ubezpieczenia dopasowane do Twoich potrzeb, elastyczne opcje dopasowania polisy, a dodatkową wartością jest profesjonalna obsługa klienta. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu osobowego, motocykla czy innego pojazdu, Generali Autocasco to rozwiązanie, na którym możesz polegać, dlatego sprawdź wysokość składki i zabezpiecz swoje auto już dziś!

Pytania i odpowiedzi

Jakie dokumenty są potrzebne do zakupu ubezpieczenia Autocasco od Generali?
Jak zgłosić szkodę w przypadku ubezpieczenia Autocasco od Generali?
Czy mogę zmienić pakiet ubezpieczenia Autocasco po jego zakupie?
Czy ubezpieczenie Autocasco obejmuje również uszkodzenia spowodowane przez siły przyrody?
Czy mogę wykupić ubezpieczenie Autocasco tylko na czas urlopu?
Czy mogę skorzystać z assistance Generali w przypadku awarii samochodu za granicą?
Czy ubezpieczenie Autocasco obejmuje naprawę w autoryzowanym warsztacie?
Czy w przypadku kradzieży samochodu otrzymam odszkodowanie?
Czy ubezpieczenie Autocasco obejmuje również akty wandalizmu?
Czy mogę wykupić ubezpieczenie Autocasco w pakiecie z obowiązkowym OC?

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Generali przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Generali

Akademia Punkty

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Czy pijany kierowca może stracić auto? Nowe przepisy i konfiskata auta za jazdę po pijanemu
Piłeś? Nie jedź, bo stracisz auto! Rząd za zmianą przepisów. Konfiskata samochodu wkrótce możliwa!

Sejm przegłosował! Ustawa o konfiskacie auta za jazdę po pijanemu już za 3. miesiące wejdzie w życie. Oznacza to, że kierowcy, którzy decydują się na jazdę pod wpływem, narażają się nie tylko na utratę prawa jazdy, ale i samochodu oraz karę pozbawienia wolności do 16 lat! Dowiedz się więcej!

Ubezpieczenie mieszkania na zimę
Gdy za oknem szaleje mróz i śnieg, zadbaj o ubezpieczenie domu na zimę

Według danych PZU 11%* szkód zgłaszanych przez posiadaczy polis na nieruchomości dotyczyła opadów gradu. A to tylko jedno z zagrożeń, na które nasze mieszkanie jest narażone zimą. Dowiedz się, jak wybrać polisę, która będzie chronić Twój dom o każdej porze roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

ubezpieczenie KL
Ubezpieczenie KL, czyli jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży?

Wybierasz się w długo wyczekiwaną podróż. Jak na świadomego turystę przystało, wykupiłeś już ubezpieczenie podróżne. Standardowa polisa turystyczna obejmuje zwykle ubezpieczenie KL, NNW, pakiet assistance czy chociażby ubezpieczenie bagażu. Dziś sprawdzimy, co to jest ubezpieczenie KL. Powiemy sobie jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży i na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd.

Przejdź do akademii