Generali | Kontakt

Kup najtańsze OC na rynku tutaj

Chcesz załatwić sprawę w TU Generali? Miałeś stłuczkę, chcesz wypowiedzieć umowę OC, kupić ubezpieczenie na życie albo zgłosić szkodę? Do dyspozycji masz nie tylko ogólną infolinię: 913 913 913, ale i dedykowany numer assistance, formularze internetowe, Strefę Klienta, a nawet wirtualnego asystenta! Sprawdź wszystkie aktualne dane kontaktowe do TU Generali ↓

Darmowy kalkulator OC/AC

Oszczędź tutaj

Infolinia Generali – numer telefonu i godziny pracy

Konsultanci Generali czekają na Ciebie pod numerem 913 913 913. Automatyczny system obsługi klienta pokieruje Cię do odpowiedniego doradcy w zależności od sprawy, z którą się zwracasz. Przykładowo jeżeli potrzebujesz pomocy medycznej na terenie Polski, należy wybrać na klawiaturze numerycznej 1, a potem 4. Pomoc assistance wezwiesz natomiast dzwoniąc pod nr 22 205 50 25 (ubezpieczenie samochodu) lub 22 203 75 92 (ubezpieczenie mieszkania). Kontakt z infolinią Generali jest możliwy w godzinach:

  • 24/7 – assistance,
  • 8:00-20:00 pon-pt – konsultacje związane z ofertą,
  • 8:00-18:00 pon-pt – likwidacja szkód,
  • 8:00-17:00 pon-pt – obsługa klienta.

Generali – kontakt na czacie

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali ma dla klientów wygodny czat dostępny na oficjalnej stronie internetowej. Czat przybiera formę rozmowy z wirtualnym asystentem – Leonem, który odpowie na najczęściej zadawane pytania, m.in. o numer kontaktowy na infolinię assistance, polisę na życie, ubezpieczenie psa albo fundusze emerytalne. Co więcej, możesz napisać do Generali na Messengerze – marka aktywnie działa na Facebooku i prawie codziennie udostępnia poradniki oraz praktyczne informacje na temat swoich produktów. Odpisuje również na wiadomości prywatne.

Generali – kontakt e-mailowy i e-mail

Kolejną z form kontaktu z ubezpieczycielem Generali jest ten e-mailowy lub korespondencyjny. W zależności od sprawy, jaką chcesz załatwić, możesz napisać na jeden z 3 e-maili: [email protected] (zapytania ofertowe), [email protected] (obsługa klienta w zakresie polis) lub [email protected] (zgłoszenie szkody). Jeśli natomiast chcesz złożyć pisemne wypowiedzenie umowy OC lub przesłać do Generali dokumentację, wyślij ją na adres:

ul. Senatorska 18

00-082 Warszawa

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej

Chcesz zgłosić szkodę w Generali? Możesz zrobić to na kilka sposobów. Najprościej będzie wejść na stronę z formularzem zgłoszenia szkody online, uzupełnić wymagane pola i przesłać niezbędne dokumenty skanem – zajmie Ci to kilka minut. Możesz też zadzwonić na infolinię 913 913 913 czynną od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 albo napisać wiadomość e-mailową na adres [email protected]. Co jeszcze warto wiedzieć? Niestety w tym momencie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali nie należy do systemu BLS, czyli biura likwidacji szkody.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Generali przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Generali

Baza wiedzy o ubezpieczeniach

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Czy pijany kierowca może stracić auto? Nowe przepisy i konfiskata auta za jazdę po pijanemu
Piłeś? Nie jedź, bo stracisz auto! Rząd za zmianą przepisów. Konfiskata samochodu wkrótce możliwa!

Sejm przegłosował! Ustawa o konfiskacie auta za jazdę po pijanemu już za 3. miesiące wejdzie w życie. Oznacza to, że kierowcy, którzy decydują się na jazdę pod wpływem, narażają się nie tylko na utratę prawa jazdy, ale i samochodu oraz karę pozbawienia wolności do 16 lat! Dowiedz się więcej!

Ubezpieczenie mieszkania na zimę
Gdy za oknem szaleje mróz i śnieg, zadbaj o ubezpieczenie domu na zimę

Według danych PZU 11%* szkód zgłaszanych przez posiadaczy polis na nieruchomości dotyczyła opadów gradu. A to tylko jedno z zagrożeń, na które nasze mieszkanie jest narażone zimą. Dowiedz się, jak wybrać polisę, która będzie chronić Twój dom o każdej porze roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

ubezpieczenie KL
Ubezpieczenie KL, czyli jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży?

Wybierasz się w długo wyczekiwaną podróż. Jak na świadomego turystę przystało, wykupiłeś już ubezpieczenie podróżne. Standardowa polisa turystyczna obejmuje zwykle ubezpieczenie KL, NNW, pakiet assistance czy chociażby ubezpieczenie bagażu. Dziś sprawdzimy, co to jest ubezpieczenie KL. Powiemy sobie jak działa ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży i na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd.

Przejdź do akademii