InterRisk | Kontakt

Chcę porównać cenę OC/AC

Telefon na infolinię TU InterRisk (+48 22 575 25 25) to nie jedyna droga kontaktu z ubezpieczycielem. Chcesz zapytać o polisę osobiście, zgłosić szkodę, przesłać formularz wypowiedzenia OC, napisać e-maila albo załatwić sprawę online? Sprawdź aktualne dane kontaktowe InterRisk ↓

Bezpłatny kalkulator OC/AC

Policz składkę

InterRisk – infolinia

Jedną z popularniejszych form kontaktu z InterRisk jest infolinia. Konsultanci czekają na Twój telefon pod numerem +48 22 575 25 25. Po uzyskaniu połączenia zostaniesz poproszony o wybranie numeru odpowiadającego danej sprawie – tak aby system automatycznie przekierował Cię do odpowiedniego doradcy. Możesz w ten sposób nie tylko zgłosić szkodę czy reklamację, lecz także uzyskać informację o statusie Twojej sprawy albo na temat oddziałów.

Zastanawiasz się nad zmianą ubezpieczyciela? Skorzystaj z darmowej porównywarki OC/AC dostępnej na stronie Punkty! Wykonaj kalkulację, dowiedz się, które TU ma obecnie najkorzystniejszą ofertę i kup najtańsze ubezpieczenie na rynku bez wychodzenia z domu!

Kontakt mailowy i adres korespondencyjny z InterRisk

Planujesz złożyć wypowiedzenie OC TU InterRisk, przesłać wymaganą dokumentację albo formularz? Skontaktuj się z ubezpieczycielem za pomocą e-maila: [email protected] lub wyślij dokumenty na adres:

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

Vienna Insurance Group

Noakowskiego 22

00-668 Warszawa.

InterRisk – kontakt w mediach społecznościowych

Dziś coraz więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych decyduje się na kontakt z klientami za pomocą mediów społecznościowych. InterRisk aktywnie prowadzi profile na platformach takich jak Facebook oraz Linkedin. Marka udostępnia klientom czat na Messengerze, za pomocą którego można otrzymać ogólne informacje na temat oferty. Zaznacza jednak, że nie udziela informacji o statusach indywidualnych spraw.

Zgłoszenie szkody InterRisk

Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję drogową i chcesz zgłosić szkodę? InterRisk udostępnia klientom m.in. formularz online, dzięki któremu zgłosisz szkodę komunikacyjną, majątkową czy osobową – kiedykolwiek chcesz, bez wychodzenia z domu. Możesz też skorzystać z pomocy doradcy i zadzwonić na infolinię, a także przesłać zgłoszenie e-mailem lub pocztą.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator OC/AC

Akademia Punkty

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach!

Co składa się na cenę paliwa?
Co składa się na cenę paliwa? Dlaczego płacimy tak dużo w 2022 roku?

Kiedy tankujemy na stacji benzynowej, mogą irytować kolejne podwyżki cen paliw. Winę za wyższe ceny zrzucamy wówczas na koncerny paliwowe albo rząd. Na cenę paliwa wpływa jednak znacznie więcej czynników, niż tylko decyzje szefów Orlenu czy Shella.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Przechodzę do Akademii