InterRisk | Assistance

Kup najtańsze assistance

InterRisk oferuje 3 warianty ubezpieczenia Assistance, dostępne w ramach OC/AC lub dodatkowo płatne. Poznaj pełny zakres Assistance Start, Standard i Premium i sprawdź w kalkulatorze, czy inne TU mają lepszą i tańszą ofertę!

Darmowy kalkulator AC i assistance

Porównaj ceny

InterRisk Assistance Start

Jeśli wykupisz OC w InterRisk, pakiet InterRisk Assistance Start otrzymasz wraz z nim bezpłatnie. Obowiązuje ono wyłącznie na terenie Polski, w sytuacji, gdy Twój pojazd będzie brał udział w wypadku. Co otrzymujesz w ramach podstawowego pakietu?

  1. Naprawę pojazdu na miejscu (zarówno Twojego, jak i osoby poszkodowanej).
  2. Holowanie na terenie Polski (Twojego samochodu – do najbliższego warsztatu, a pojazdu osoby poszkodowanej – bez limitu kilometrów).
  3. Organizację samochodu zastępczego dla osoby poszkodowanej (po wypadku lub kradzieży).
  4. Pomoc informacyjną i administracyjną.

Assistance Standard

Rozszerzony pakiet Assistance Standard możesz otrzymać zupełnie za darmo – jeśli wcześniej kupisz ubezpieczenie AC InterRisk. Oferta obejmuje jednak tylko maksymalnie 10-letnie samochody. Właściciele starszych aut (od 11 do 15 lat) mogą natomiast nabyć Assistance Standard za dodatkową opłatą. Polisa obejmuje zdarzenia na terytorium RP (dodatkowo płatne będzie rozszerzenie zakresu na zagranicę). Wariant Standard pokrywa koszty zakupu drobnych części (o wartości do 100 zł) oraz naprawy auta.

Usługa InterRisk Assistance Standard obejmuje darmowe holowanie pojazdu do 100 km, a za opłatą do 250 km. Jeśli wcześniej rozszerzyłeś zakres terytorialny o zagranicę, możesz liczyć na bezpłatne holowanie do 100 km, a za dodatkową opłatą – do 1200 km. 

W przypadku awarii otrzymasz pojazd zastępczy na 3 dnii zakwaterowanie w hotelu do 2 dni. Po kradzieży albo wypadku limity te rozszerzają się do 7 dni (samochód zastępczy) i 5 dni (nocleg).

Wariant Assistance Premium

Najbardziej rozszerzony wariant pomocy assistance to wariant Premium, płatny niezależnie od posiadanego OC lub AC InterRisk. Obowiązuje zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, ale jest dostępny wyłącznie dla pojazdów maksymalnie 13-letnich. Obejmuje usprawnienie samochodu na miejscu i pokrycie kosztów części drobnych do maksymalnie 100 zł. Holowanie pojazdu w Polsce bez limitu, a za granicą – do 100 km, po wykupieniu dodatkowej składki – do 1200 km.

W przypadku awarii pojazd zastępczy jest udostępniany na maksymalnie 7 dni, a w razie kradzieży lub wypadku – do 14 dni. Wykupując ten pakiet assistance możesz też liczyć na zorganizowanie noclegu (do 4 dni po awarii i do 7 dni po wypadku lub kradzieży).


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator OC/AC

Akademia Punkty

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach!

Co składa się na cenę paliwa?
Co składa się na cenę paliwa? Dlaczego płacimy tak dużo w 2022 roku?

Kiedy tankujemy na stacji benzynowej, mogą irytować kolejne podwyżki cen paliw. Winę za wyższe ceny zrzucamy wówczas na koncerny paliwowe albo rząd. Na cenę paliwa wpływa jednak znacznie więcej czynników, niż tylko decyzje szefów Orlenu czy Shella.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Przechodzę do Akademii