Ubezpieczenia InterRisk

Oblicz składkę OC/AC w InterRisk

InterRisk jest towarzystwem ubezpieczeniowym obecnym na polskim rynku już od 1993 roku. Należy do Vienna Insurance Group, firmy posiadającej aż 50 spółek w 25 krajach. Marka oferuje klientom ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, nieruchomości, a także szkolne – w tym dodatek Hejt Stop, czyli ochronę dziecka od hejtu Internecie. Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Poznaj lepiej InterRisk!

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w InterRisk

Oblicz składkę OC/AC

InterRisk – jak kupić ubezpieczenie?

Ubezpieczenie w InterRisk możesz wykupić, udając się do jednego z agentów oddziałów tej grupy w Polsce. Pełną listę placówek oraz doradców InterRisk znajdziesz na stronie internetowej marki.

Najważniejsze wydarzenia z historii marki

1990 – powstanie InterRisk w Austrii jako InterRisk Versicherungs-AG.

1993 – rozpoczęcie działalności InterRisk w Polsce jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA.

2006 – dołączenie do Vienna Insurance Group.

2013 – fuzja InterRisk i Polskiego Związku Motorowego (PZM), na skutek której powstaje InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.

Model biznesowy InterRisk

  • Ubezpieczenia komunikacyjne

W InterRisk możesz ubezpieczyć swój samochód, rower, a nawet hulajnogę! Marka proponuje też szeroką ofertę polis NNW komunikacyjnych, ubezpieczających przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Wśród produktów są również pakiety Assistance, Zielona Karta, ubezpieczenie szyb czy Ochrona Prawna. Co więcej, masz do wyboru pakiety zapewniające pomoc np. po kradzieży samochodu albo drobnych stłuczkach parkingowych.

  • Zdrowie

Polisy zdrowotne to integralna część biznesu marki InterRisk. Ubezpieczyciel proponuje, w zależności od wybranej oferty, rodzinne ubezpieczenia NNW, dostęp do świadczeń medycznych w prywatnych placówkach zdrowotnych, a także ubezpieczenia szkolne dzieci. Niektóre z pakietów polis zdrowotnych obejmują także porady w ramach telemedycyny. Oznacza to, że możesz łatwo skontaktować się z lekarzem poprzez telefon, rozmowę video lub czat internetowy.

  • InterRisk dla firm

W ramach swojej oferty dla firm InterRisk proponuje różne warianty ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczenia specjalistyczne (m. in. rolne, dla strażaków) oraz gwarancje ubezpieczeniowe.

Porównaj ofertę InterRisk z konkurencją→

Ubezpieczyciel uruchomił również całodobową infolinię dla klientów z wykupioną opcją Assistance w ramach OC. Wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25, by otrzymać pomoc (np. samochód zastępczy, holowanie, nocleg w hotelu).

Oferta TU InterRisk jest rozbudowana i wpisuje się w potrzeby różnych grup klientów. Co więcej, znajdziesz w niej wiele pakietów, które nie są jeszcze tak popularne na rynku ubezpieczeniowym – m.in. Hejt Stop, dodatkowe rozszerzenie ubezpieczenia szkolnego NNW. Czy warto zainwestować właśnie w tę markę? Sprawdź! Wejdź na darmową porównywarkę Punkty, wybierz polisę, jaką chcesz porównać i wykonaj kalkulację w kilku prostych krokach. Dowiedz się, jakie Towarzystwo ma teraz najkorzystniejszą ofertę i nie przepłacaj za ubezpieczenie!


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator OC/AC

Akademia Punkty

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach!

Co składa się na cenę paliwa?
Co składa się na cenę paliwa? Dlaczego płacimy tak dużo w 2022 roku?

Kiedy tankujemy na stacji benzynowej, mogą irytować kolejne podwyżki cen paliw. Winę za wyższe ceny zrzucamy wówczas na koncerny paliwowe albo rząd. Na cenę paliwa wpływa jednak znacznie więcej czynników, niż tylko decyzje szefów Orlenu czy Shella.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Przechodzę do Akademii