InterRisk | Ubezpieczenie mieszkania i domu

Kup najtańsze ubezpieczenie nieruchomośći

Dom Max, Bezpieczny Kredyt, Bezpieczny Dom – oto 3 warianty ubezpieczenia nieruchomości w InterRisk. Marka ma też w swojej ofercie OC w życiu prywatnym, czyli ubezpieczenie od zalania mieszkania sąsiada i innych zdarzeń losowych. Przeczytaj, co obejmuje każdy z wariantów i porównaj oferty w darmowym kalkulatorze Punkty!

Zobacz, ile zapłacisz u konkurencji

Darmowy kalkulator

Bezpieczny Dom InterRisk

Podstawowy wariant ubezpieczenia domu i mieszkania od marki InterRisk. Obejmuje ochroną m.in. budynek lub lokal mieszkalny, elementy stałe i ruchomości domowe. W zakres ubezpieczenia wchodzą zdarzenia losowe, wandalizm, akty terroru, zalania, przepięcia oraz kradzieże z włamaniem czy rabunki. Za opłatą możesz dokupić ochronę sprzętu elektronicznego lub komputerowego od wybranych ryzyk, a także szklanych elementów (na wypadek stłuczenia). Ten wariant jest skierowany zarówno do właścicieli domów, jak i mieszkań, a także lokatorów wynajmujących mieszkanie. Jeśli szukasz taniego ubezpieczenia nieruchomości o podstawowym zakresie, to ten pakiet może być właśnie dla Ciebie!

Bezpieczny Kredyt – ubezpieczenie mieszkania lub domu z cesją

Masz kredyt na mieszkanie lub dom i bank wymaga zabezpieczenia? InterRisk ma dla Ciebie wariant dedykowany kredytobiorcom, który chroni nieruchomości w trakcie budowy lub przebudowy, włącznie z elementami stałymi. Co więcej, ubezpieczyciel pokrywa koszty akcji ratowniczej oraz gaśniczej. InterRisk zapewnia na swojej stronie internetowej o wysokich sumach ubezpieczenia – mowa o szkodach powstałych wskutek przepięcia, wandalizmu i upadku drzew.

InterRisk Dom Max – kompleksowe ubezpieczenie all risk

To najszerszy z wariantów ubezpieczeń mieszkania i domu InterRisk. Oprócz ognia i zdarzeń losowych, w jego zakres wchodzi m.in. usługa Home Assistance, czyli pomoc fachowca, specjalisty ds. IT lub samochód zastępczy. Możesz też liczyć na zwrot kosztów:

  • wynajmu lokalu zastępczego,
  • rzeczy skradzionych poza terenem ubezpieczonej nieruchomości,
  • poszukiwania i naprawy awarii/przyczyny szkody,
  • produktów spożywczych rozmrożonych na skutek awarii prądu, zamrażarki, lodówki.

W pakiecie masz też zagwarantowane ubezpieczenie fotowoltaiki i innych przedmiotów szklanych znajdujących się na terenie posesji.

Darmowa porównywarka ubezpieczenia fotowoltaiki

InterRisk – OC w życiu prywatnym

W ofercie InterRisk znajdziesz też ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Przed czym chroni ten rodzaj polisy? Obejmuje przypadkowe, losowe zdarzenia, których nie da się przewidzieć, a które narażają Cię na koszty i straty majątkowe. Mowa tu np. o ubezpieczeniu mieszkania od zalania sąsiada po pęknięciu rury, wężyka albo awarii zmywarki. Jeśli wykupisz taką polisę w InterRisk, to ochroną są również objęci Twoi bliscy – dzieci, domownicy, zwierzęta domowe. Ubezpieczyciel pokryje więc koszty zniszczeń, które wyrządziło Twoje dziecko np. w sklepie albo na placu zabaw. Wypłaci też odszkodowanie albo pokryje koszty leczenia w sytuacji, kiedy Twój pies (również rasy agresywnej) ugryzie przechodnia lub sąsiada.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenia nieruchomości pod lupą

O tym czytacie najchętniej

Ubezpieczenie mieszkania na zimę
Gdy za oknem szaleje mróz i śnieg, zadbaj o ubezpieczenie domu na zimę

Według danych PZU 11%* szkód zgłaszanych przez posiadaczy polis na nieruchomości dotyczyła opadów gradu. A to tylko jedno z zagrożeń, na które nasze mieszkanie jest narażone zimą. Dowiedz się, jak wybrać polisę, która będzie chronić Twój dom o każdej porze roku.

Przed czym chroni ubezpieczenie garażu? Zobacz, ile to kosztuje!

W naszych garażach stoją coraz droższe samochody, a do tego w takich miejscach przechowywanych jest wiele innych rzeczy, w tym np. narzędzia czy rowery. Rozsądnym krokiem jest zatem ubezpieczenie garażu. Czy zawsze będzie to możliwe i w jakim zakresie chroni polisa?

Ubezpieczenie wyposażenia mieszkania
Ubezpieczenie wyposażenia mieszkania

Własne mieszkanie daje nam poczucie bezpieczeństwa. Jest naszą przystanią i oazą spokoju. W znaczeniu materialnym często jest najcenniejszą rzeczą, jaką posiadamy. Czujemy więc wewnętrzną potrzebę zagwarantowania mu najlepszej ochrony. Decydujemy się na ubezpieczenie mieszkania, a zapominamy, że standardowa polisa nie chroni w pełni naszego mienia. Optymalnym rozwiązaniem jest ubezpieczenie wyposażenia mieszkania.

Ubezpieczenie mieszkania na wakacje
Którędy wchodzi włamywacz? Jak zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem na wakacje?

Kiedy Ty wypoczywasz na zasłużonym urlopie, są tacy, którzy w tym czasie pracują. Co więcej – oni specjalnie układają swój grafik pod Ciebie, ale tak, żebyście mogli się minąć. To włamywacze, którzy zbierają żniwo podczas wakacji.

Przechodzę do Akademii