InterRisk | Ubezpieczenie zdrowotne

Zobacz, gdzie kupisz najlepszy pakiet medyczny

Planujesz kupić ubezpieczenie zdrowotne w InterRisk? Masz do wyboru kilka rodzajów polis, w tym kompleksowy pakiet Antidotum Plus czy Medi-Care oferujący dostęp do placówek medycznych grupy Enel-Med. Poznaj szczegóły i sprawdź w kalkulatorze Punkty, czy w innym TU znajdziesz lepszą i tańszą polisę ↓

Porównaj pakiety InterRisk z innymi TU

Darmowy kalkulator

Z roku na rok prywatna opieka medyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. I nic dziwnego – dzięki tej możliwości nie musisz polegać wyłącznie na NFZ, chcąc zadbać o swoje zdrowie. Oszczędzasz też czas, spędzany do tej pory na oczekiwaniu w kolejkach do specjalistów lub badań diagnostycznych. Co więcej, dziś masz do dyspozycji całą listę placówek medycznych, lekarzy różnych specjalizacji oraz badań dostępnych od ręki. Wystarczy wybrać pakiet medyczny jednego z ubezpieczycieli i dostosować jego zakres do swoich potrzeb. Nie wiesz, jaki rodzaj polisy wybrać? Skorzystaj z darmowej porównywarki ubezpieczeń zdrowotnych, dostępnej na punkta.pl. Wpisz dane, a nasz system pokaże Ci najkorzystniejsze opcje pakietów medycznych, które możesz kupić online, bez wychodzenia z domu! Jednym z takich Towarzystw Ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia zdrowotne jest InterRisk – zobacz, co dokładnie obejmują takie pakiety!

Chcę już teraz porównać pakiety →

InterRisk – Antidotum Plus

Pakiet Antidotum Plus dostępny w TU InterRisk to ubezpieczenie zdrowotne, którym możesz objąć całą swoją rodzinę, również dzieci. Obejmuje on świadczenia medyczne, doraźną pomoc w czasie choroby lub po wypadku, a także pokrycie kosztów leczenia szpitalnego (które było następstwem nieszczęśliwego wypadku). Do wyboru masz kilka wariantów pakietu – Standard, Pełny, Prestiż oraz Komfort, które różnią się zakresem świadczonych usług i całkowitą sumą ubezpieczenia.

Szukasz najbliższego lekarza? Na stronie marki znajdziesz wygodną wyszukiwarkę placówek medycznych InterRisk. Wystarczy wpisać miasto lub udostępnić swoją lokalizację, by system pokazał mapę z dokładnym rozmieszczeniem najbliższych punktów medycznych. Co ciekawe, InterRisk ma aż 1400 placówek medycznych (własnych lub współpracujących) i to w całej Polsce.

Ubezpieczenie zdrowotne Medi-Care

W ramach tego ubezpieczenia masz zagwarantowaną realizację świadczeń medycznych w 1100 placówkach współpracujących oraz w centrach medycznych grupy Enel-Med. Opieka obejmuje wizyty u lekarzy specjalistów, diagnostykę, badania laboratoryjne, stomatologie, operacje chirurgiczne, a nawet wizyty domowe. InterRisk ma dla klientów aplikację mobilną, a także stronę internetową, dzięki którym łatwo umówisz lub odwołasz wizytę bez potrzeby dzwonienia na infolinię. Pakiet Medi-Care możesz też rozszerzyć o ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego zdarzenia, a także o Assistance NNW.

Dowiedz się więcej o NNW szkolnym!

NNW odNOWA

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków odNOWA to polisa grupowa, skierowana głównie do przedsiębiorców i firm. Obejmuje następstwa wypadków, które zdarzyły się w czasie trwania opieki ubezpieczeniowej – m.in. koszty leczenia szpitalnego, opieki specjalistycznej, środków medycznych. Tu również czekają na Ciebie różne warianty ubezpieczenia: Przezorny, Rozważny oraz Wymagający. InterRisk oferuje też 27 rozszerzeń ubezpieczenia zdrowotnego. Mowa tu np. o zwrocie kosztów związanych z użyciem prądu i gazu, spłacie rat kredytu konsumenckiego czy zasiłku na edukację dzieci. Dostępna jest też opcja doubezpieczenia na wypadek choroby odzwierzęcej, onkologicznej czy pokrycie kosztów pogrzebu po śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. NNW nie obejmuje natomiast zadośćuczynienia za cierpienie psychiczne i ból czy kosztów leczenia spowodowanego bójką albo wadami wrodzonymi. Wszystkie wyłączenia z odpowiedzialności znajdziesz w dokumencie OWU.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator OC/AC

Akademia Punkta

Baza wiedzy o ubezpieczeniach zdrowotnych

Ubezpieczenie NNW studenta
Jak działa i co daje ubezpieczenie NNW dla studenta?

Ubezpieczenie NNW to niewielki koszt, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę to, jak bardzo może pomóc w sytuacji, gdy dojdzie do uszczerbku na zdrowiu. Wypadki są niespodziewane i trudno je przewidzieć. Z tego powodu warto się zabezpieczyć, gdy jest taka możliwość. Do niedawna ubezpieczenie NNW w bardzo atrakcyjnej cenie kojarzyło się raczej z uczniami szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Zdrowotne ubezpieczenie grupowe – czy się opłaca?

Długie kolejki do specjalistów powodują, że rośnie zainteresowanie prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Możliwość przystąpienia do zdrowotnego ubezpieczenia grupowego dają swoim pracownikom również firmy, które traktują ten produkt jako element pozapłacowego systemu motywacyjnego. Sprawdzamy, czy przystąpienie do takiego ubezpieczenia jest korzystne.

Składka zdrowotna
Składka na ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne uprawnia do bezpłatnego korzystania z publicznej służby zdrowia. Co najważniejsze, aby obowiązek ubezpieczenia zdrowotnego został spełniony, nie wystarczy zgłosić osoby do NFZ, ale należy opłacić składkę na ubezpieczenie zdrowotne w terminie. Ile wynosi składka zdrowotna? Jaka jest podstawa jej naliczania? I w końcu - kto jest płatnikiem składki na ubezpieczenie zdrowotne?

EKUZ - ile ważne?
EKUZ – bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne poza granicami kraju

Planujesz podróż zagraniczną? Rozważasz zakup ubezpieczenia turystycznego? A może wystarczy Ci Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego? Co to jest karta EKUZ i jak działa? W jakich krajach zapewni Ci swobodny dostęp do świadczeń medycznych? Prezentujemy mały przewodnik dotyczący karty EKUZ.

Przechodzę do Akademii