Link4 – Assistance samochodu w Link4

Ubezpieczenie Assistance w Link4 zapewni Ci ochronę w razie niespodziewanych sytuacji na drodze. Możesz się zdecydować na jeden z trzech wariantów.  

Link4 – Assistance samochodu w Link4

Assistance

 

Podstawowy wariant polisy obejmuje naprawę auta na miejscu zdarzenie, holowanie pojazdu do 200 km, pomoc w wyniku awarii, uszkodzenia, wypadku, kradzieży i wandalizmu, wymianę koła, dostarczenie paliwa, uruchomienie rozładowanego akumulatora, pomoc w sytuacji zamarznięcia paliwa lub zatankowanie niewłaściwego typu paliwa, otwarcie pojazdu w sytuacji utraty lub zniszczenia kluczyków, złomowania, pokrycie kosztów parkowania maks. przez 2 dni, samochód zastępczy na maks. 4 dni pod warunkiem kradzieży lub wypadku, zakwaterowanie w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, kontynuacja podróży.

 

Auto Assistance Plus

 

Oprócz powyższych opcji zawiera dodatkowo samochód zastępczy do maks. 2 dni w razie awarii.

 

Auto Assistance Komfort

 

Zawiera opcje wymienione powyżej + holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz do 500 km na terenie Europy, opiekę nad dziećmi (jeśli będziesz w szpitalu) , transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, wizytę bliskiej osoby w szpitalu i pokrycie kosztów zakwaterowania jej w w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, opiekę nad zwierzętami (jeśli zostaniesz hospitalizowany), kierowcę, jeśli znajdziesz się w sytuacji niemożności prowadzenia auta, auto zastępcze na maks. 10 dni w sytuacji wypadku lub kradzieży lub na 5 dni w razie awarii.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Towarzystwo Link4 oferuje kierowcom szeroki wachlarz polis komunikacyjnych, jak np. OC, AC lub dodatkowe polisy dla zmotoryzowanych

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Chcesz uniknąć kolejek do lekarza? Sprawdź prywatne pakiety medyczne w mfind

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Polisy turystyczne w Link4 dostępne są w kilku wariantach, a ceny zależą od miejsca i celu podróży

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

W Link4 ubezpieczysz dom oraz dom w trakcie budowy, a także mieszkanie wraz z wyposażeniem czy domek letniskowy