Link4 – Assistance samochodu w Link4

Kalkulator OC/AC z Assistance w Link4

Ubezpieczenie Assistance w Link4 zapewni Ci ochronę w razie niespodziewanych sytuacji na drodze. Możesz się zdecydować na jeden z trzech wariantów.

Oblicz składkę OC/AC z Assistance w Link4

Oblicz składkę OC/AC w Link4

Assistance

Podstawowy wariant polisy obejmuje naprawę auta na miejscu zdarzenie, holowanie pojazdu do 200 km, pomoc w wyniku awarii, uszkodzenia, wypadku, kradzieży i wandalizmu, wymianę koła, dostarczenie paliwa, uruchomienie rozładowanego akumulatora, pomoc w sytuacji zamarznięcia paliwa lub zatankowanie niewłaściwego typu paliwa, otwarcie pojazdu w sytuacji utraty lub zniszczenia kluczyków, złomowania, pokrycie kosztów parkowania maks. przez 2 dni, samochód zastępczy na maks. 4 dni pod warunkiem kradzieży lub wypadku, zakwaterowanie w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, kontynuacja podróży.

Auto Assistance Plus

Oprócz powyższych opcji zawiera dodatkowo samochód zastępczy do maks. 2 dni w razie awarii.

Auto Assistance Komfort

Zawiera opcje wymienione powyżej + holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz do 500 km na terenie Europy, opiekę nad dziećmi (jeśli będziesz w szpitalu) , transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, wizytę bliskiej osoby w szpitalu i pokrycie kosztów zakwaterowania jej w w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, opiekę nad zwierzętami (jeśli zostaniesz hospitalizowany), kierowcę, jeśli znajdziesz się w sytuacji niemożności prowadzenia auta, auto zastępcze na maks. 10 dni w sytuacji wypadku lub kradzieży lub na 5 dni w razie awarii.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Link4 przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Link4

kasa wraca link4 - jak to działa?
„Kasa wraca” LINK 4 – 30 % taniej za polisę, jak to działa?

Jeździsz płynnie, nie przekraczasz dozwolonej prędkości i zachowujesz standardy bezpieczeństwa na drodze? Możesz liczyć na zniżkę w OC sięgającą nawet do 30%. Warunek? Musisz korzystać ze specjalnego oprogramowania kontrolującego Twój styl jazdy. Jak działa "KASA WRACA" od LINK 4 i czy warto skorzystać?

Link4 logo
Link4 – pionier ubezpieczeń direct

Numer telefonu składający się z ciągu tej samej cyfry, nietrudno zapamiętać. Zwłaszcza jeśli ten matematyczny symbol jest także częścią znaku firmowego ubezpieczyciela. Link4 było pierwszym na polskim rynku towarzystwem działającym na zasadzie direct, czyli oferującym ubezpieczenia przez telefon i Internet. Jakimi jeszcze usprawnieniami zaskakuje swoich klientów Link4?

link4mama
LINK4 Mama – specjalne ubezpieczenia dla mamy

Ubezpieczenia LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń przydatnych w każdej rodzinie, dedykowany mamom i dzieciom. Ambasadorką kampanii jest Paulina Krupińska, modelka i prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2012, która sama jest mamą i dobrze zna macierzyńskie obawy. Dowiedz się, jak oswoić lęki z ubezpieczeniem LINK4 MAMA.

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii