Assistance w Link4 – Sprawdź, jaki pakiet wybrać!

Porównaj ceny w 16 towarzystwach ubezpieczeniowych!

Zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia Assistance w Link4? Zobacz, dlaczego warto! Sprawdź, w jak wielu przypadkach możesz liczyć na pomoc w ramach polisy.

Oblicz składkę OC/AC z Assistance w Link4

Oblicz składkę OC/AC w Link4

Ubezpieczenie Assistance ma na celu wsparcie kierowcy w razie różnych sytuacji drogowych takich jak pęknięcie opony czy zepsucie się jednego z elementów. To jeden z najgorszych scenariuszy, gdy długo planowany urlop musi być przerwany z powodu np. pękniętej uszczelki pod głowicą. Mając wykupiony assistance w Link4, takie zdarzenie nie powstrzyma Cię przed kontynuowaniem wypoczynku!

Sprawdź razem z nami, co dokładnie oferuje assistance Link4!

Program Pomocy do pakietu OC w Link4

Kupując dowolny pakiet OC w Link4, możesz mieć pewność, że nie zostaniesz z problemem na środku drogi – w cenie obowiązkowej polisy otrzymasz unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, który obejmuje:

 • naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie auta do wybranego przez Link4 warsztatu (do 100 km),
 • samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży (na maksymalnie 3 dni, o klasie nie wyższej niż B),
 • wymianę koła na miejscu lub holowanie do warsztatu, jeśli wymiana na miejscu jest nie możliwa,
 • usługi informacyjne i przekazanie wiadomości.

 Zrób kalkulację OC/AC z Punktą!

Auto Assistance w Link4

Podstawowy program pomocy, który dostaniesz w cenie OC w Link4, możesz rozszerzyć o dodatkowe limity i świadczenia. Zalecamy wybór tego rozwiązania szczególnie kierowcom, którzy pokonują wiele kilometrów w ciągu roku. Do wyboru masz trzy warianty: Auto Assistance, Auto Assistance Plus i Auto Assistance Komfort. W każdej opcjaci usługi świadczone są nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie państw europejskich.

Oto część usług, na które możesz liczyć w ramach ubezpieczenia Assistance Link4:

 • holowanie pojazdu,
 • naprawa na miejscu zdarzenia,
 • pomoc w uruchomieniu pojazdu na wypadek rozładowania akumulatora,
 • dostarczenie paliwa,
 • pomoc na wypadek utraty kluczyków,
 • pokrycie kosztów parkingu,
 • samochód zastępczy po kradzieży lub wypadku,
 • samochód zastępczy po awarii,
 • nocleg,
 • transport dla kierowcy i pasażerów,
 • pomoc medyczna.

Produkty assistance stworzone przez Link4 zostały wyróżnione przez Home&Market Orderem Finansowym w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenia assistance w Link4?

Każdy z dostępnych pakietów oferuje Ci wskazany powyżej zestaw usług. Jeśli jednak zależy Ci na rozszerzeniu ochrony np. o samochód zastępczy w przypadku awarii – postaw na ubezpieczenie Auto Assistance Plus.

Najwyższy wariant, czyli Komfort, oferuje kierowcom wszystkie wcześniej wspomniane opcje oraz holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski i do 750 km na terenie Europy czy dłuższy czas użytkowania samochodu zastępczego. Dodatkowo w razie potrzeby hospitalizacji, możesz liczyć na zapewnienie opieki dla dzieci oraz zwierząt czy transport ze szpitala do domu.

Oblicz składkę OC + Assistance!

Pomoc informacyjna w Link4

Niezależnie od wybranego wariantu assistance, ubezpieczony może liczyć na uzyskanie niezbędnych informacji przez telefon. Infolinia działa całą dobę – 7 dni w tygodniu. Zawsze możesz skorzystać z infolinii medycznej, informacji o warunkach pogodowych, możliwości wynajęcia pojazdu, połączeniach lotniczych, przekazania informacji bliskiej osobie oraz z informacji drogowej.

Link4 Assistance: telefon w razie zdarzenia

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, która wymaga wykorzystania wymienionych wyżej usług, zadzwoń na infolinię Link4 pod numer (22) 444 44 44.

Podaj imię, nazwisko i numer rejestracyjny, a konsultant wyśle do Ciebie pomoc, która dociera do ubezpieczonych średnio w ciągu 30 minut od zgłoszenia.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w LINK4, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Chciałbym przesłać podziękowania za pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach LINK4

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii