Link4 ubezpieczenia

Oblicz składkę ubezpieczenia w Link4

Ubezpieczyciel umożliwia wiele sposobów kontaktu. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z Link4 możesz skorzystać z pomocy doradcy, dzwoniąc na infolinię, wypełniając jeden z wielu formularzy on-line na stronie link4.pl lub wybierając tradycyjną drogę kontaktu za pośrednictwem poczty polskiej.

Kalkulator ubezpieczenia w Link4

Oblicz składkę ubezpieczenia w Link4

Listy i dokumenty możesz wysyłać na adres siedziby firmy LINK4:

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa 

Oczywiście istnieje również możliwość udania się do jednej z placówek osobiście. 

Link4 numer telefonu

Warto wspomnieć, że pomoc z zakresu Assistance w Link4 jest udzielana całodobowo. Pozostałe usługi możesz skonsultować lub zamówić w dni powszednie oraz w soboty. Skorzystaj z infolinii: 

  • telefon dla nowych klientów: (22) 444 44 23 – czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00,
  • telefon dla obecnych klientów: (22) 444 44 44 – czynna w dni powszednie od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 16.00.

Link4 adres email

bok@link4.pl

Link4 w mediach społecznościowych

Czy w mediach społecznościowych znajdziesz profile Link4? Oczywiście! Możesz znaleźć fanpage firmy na Facebooku, konto na Twitterze, kanał Link4Drive na YouTube oraz profil na Instagramie. Dzięki obecności na FB, możesz w prosty i szybki sposób skontaktować się z ubezpieczycielem za pośrednictwem Messengera. Odpowiedź dostaniesz w ciągu godziny.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Link4 przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Link4

kasa wraca link4 - jak to działa?
„Kasa wraca” LINK 4 – 30 % taniej za polisę, jak to działa?

Jeździsz płynnie, nie przekraczasz dozwolonej prędkości i zachowujesz standardy bezpieczeństwa na drodze? Możesz liczyć na zniżkę w OC sięgającą nawet do 30%. Warunek? Musisz korzystać ze specjalnego oprogramowania kontrolującego Twój styl jazdy. Jak działa "KASA WRACA" od LINK 4 i czy warto skorzystać?

Link4 logo
Link4 – pionier ubezpieczeń direct

Numer telefonu składający się z ciągu tej samej cyfry, nietrudno zapamiętać. Zwłaszcza jeśli ten matematyczny symbol jest także częścią znaku firmowego ubezpieczyciela. Link4 było pierwszym na polskim rynku towarzystwem działającym na zasadzie direct, czyli oferującym ubezpieczenia przez telefon i Internet. Jakimi jeszcze usprawnieniami zaskakuje swoich klientów Link4?

link4mama
LINK4 Mama – specjalne ubezpieczenia dla mamy

Ubezpieczenia LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń przydatnych w każdej rodzinie, dedykowany mamom i dzieciom. Ambasadorką kampanii jest Paulina Krupińska, modelka i prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2012, która sama jest mamą i dobrze zna macierzyńskie obawy. Dowiedz się, jak oswoić lęki z ubezpieczeniem LINK4 MAMA.

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii