Link4 – nowoczesny wymiar ubezpieczeń

Oblicz składkę ubezpieczenia w Link4

Link4 umożliwia wiele sposobów kontaktu. To nowoczesne towarzystwo ubezpieczeniowe, dzięki czemu zapewnia kontakt zarówno telefonicznie, jak i online. Sprawdź, jak zgłosić szkodę lub wezwać pomoc Assistance w ramach polisy OC.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC
Kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym potrzebny jest kierowcy w różnych sytuacjach. W razie stłuczki na drodze czy niewielkiej obcierki, jeżeli chcesz, aby szkody pokryła Twoja wykupiona polisa, musisz bezzwłocznie poinformować o tym TU. Kontakt z Link4 możesz nawiązać na wiele sposobów tradycyjnie, czyli za pośrednictwem poczty, jak i dzwoniąc na infolinię Link4 lub wysyłając zgłoszenie on-line. Sprawdź, w jaki sposób możesz rozwiązać swój problem.

Kontakt z Link4 w razie zdarzenia

Ubezpieczyciel zapewnia, że mając wykupioną polisę OC z Programem Pomoc, możesz liczyć na bezpłatną usługę assistance. W 30 minut od zgłoszenia zdarzenia Link4 zapewnia pomoc drogową na miejscu wypadku. Sytuacja ta dotyczy szkody powstałej na terenie kraju w sytuacji, kiedy jesteś sprawcą lub osobą poszkodowaną. Program pomocy oferuje także holowanie do 100 km bez dodatkowych opłat, samochód zastępczy na 3 dni po wypadku lub kradzieży, a także dostęp do całodobowej infolinii.

Całodobowa infolinia Link4: (22) 444 44 44

Zgłoszenie szkody OC Link4

Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, którego dokonała osoba ubezpieczona w Link4? A może sam posiadasz polisę z BLS (bezpośrednią likwidacją szkód) i chcesz ograniczyć formalności? Sprawdź, jak zgłosić szkodę z polisy OC Link4:
  • Zadzwoń na infolinię ubezpieczyciela pod numer (22) 444 44 44; rejestracja szkody możliwa jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00.
  • Wypełnij formularz na stronie Link4.

Likwidacja szkód Link4

W ciągu dwóch dni skontaktuje się z Tobą rzeczoznawca w sprawie ustalenie dogodnego terminu oględzin pojazdu. Na podstawie przygotowanego przez niego raportu otrzymasz kalkulację kosztów naprawy. Możesz wybrać rozliczenie gotówkowe (Link4 wypłaci Ci odszkodowanie w formie pieniężnej) lub bezgotówkowe (ubezpieczyciel rozliczy się z warsztatem, w którym zostanie naprawiony Twój pojazd).

Adres korespondencyjny Link4

Link4 umożliwia bieżące sprawdzanie statusu szkody czy złożenie wypowiedzenia OC za pomocą swojej strony internetowej. Dzięki temu załatwisz formalności bez wychodzenia z domu. Oczywiście możesz także przesłać dokumenty drogą tradycyjną, za pośrednictwem poczty polskiej lub kuriera na adres:

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Możesz także udać się osobiście do jednej z placówek TU, których adresy znajdziesz tutaj.

Infolinia Link4

Wspominaliśmy, że pomoc z zakresu Assistance w Link4 jest udzielana całodobowo. Pozostałe usługi możesz skonsultować lub zamówić w dni powszednie. Skorzystaj z infolinii:

infolinia dla nowych klientów: (22) 444 44 23  czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00,

infolinia dla obecnych klientów: (22) 444 44 44 czynna w dni powszednie od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 16.00.

Link4 adres email

Chcesz skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym, ale nie zależy Ci na natychmiastowej odpowiedzi lub nie chcesz oczekiwać na infolinii? Skorzystaj z udostępnionej skrzynki e-mail Link4: [email protected]

Link4 w mediach społecznościowych

Czy w mediach społecznościowych znajdziesz profile Link4? Oczywiście! Możesz znaleźć fanpage firmy na Facebooku, konto na Twitterze (@Link4pl), kanał Link4 (@Link4ubezpieczenia) na YouTube oraz profil na Instagramie (@link4friends). Dzięki obecności na Facebooku możesz w prosty i szybki sposób skontaktować się z ubezpieczycielem za pośrednictwem Messengera. Odpowiedź dostaniesz w ciągu ok. godziny.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w LINK4, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Punkta? Wystaw opinię!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję za pomoc w zawarciu korzystnej dla mnie umowy OC.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach LINK4

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii