Ubezpieczenie podróży Link4

Jedziesz na wakacje? Porównaj oferty!

Wybierasz się w dalszą podróż? A może planujesz krótki urlop w swojej okolicy? Niezależnie, jak daleko chcesz się udać, warto rozważyć ubezpieczenie turystyczne. Link4 przygotował dla Ciebie ofertę specjalną!

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego

Oblicz składkę ubezpieczenia turystycznego!

Ubezpieczenie podróży w Link4

Ubezpieczenie turystyczne w Link4 jest ofertą zarówno dla osób planujących wypoczynek za granicami kraju, jak i w nim. Nawet krótkie wypady weekendowe typu city break mogą wiązać się z niezaplanowanymi sytuacjami, przed którymi ochronić Cię może odpowiednie ubezpieczenie!

Masz do wyboru aż 3 różne warianty Ubezpieczenia Podróży Link4. W zależności od rodzaju wakacji, jak i odległości pakiety będą odpowiednio różnić się ceną składki. Wariant obejmujący wakacje na terenie Europy, możesz wykupić już za jedyne 20 zł za 7 dni ochrony!

 Do wyboru masz:

  •  wariant Polska,
  • wariant Europa i basen Morza Śródziemnego,
  • wariant Świat.

Co oferuje ubezpieczenie podróży w Link4?

Kluczową kwestią podczas podejmowania decyzji o zakupie polisy jest jej zakres. To od niego zależy, czy ubezpieczenie podróży możemy uznać za dobre lub nie. Samodzielnie musisz określić swoje potrzeby. Na podstawie ich dopasuje odpowiedni wariant ochrony.

Przyglądamy się, co oferuje polisa:

  • Pokrycie kosztów leczenia w razie wypadku – możesz liczyć, że polisa pokryje koszty związane zarówno z samymi wizytami lekarskimi, badaniami, jak i zakupu leków czy opatrunków.
  • Pokrycie spowodowanych kosztów – na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zdarzyło się, że wyrządziłeś komuś krzywdę w podróży? Link4 pokryje koszty ew. odszkodowania.
  • Ochrona bagażu – na lotnisku lub w hotelu ktoś zgubił Twoje rzeczy? Nie martw się, ubezpieczenie turystyczne Link4 obejmuje także takie zdarzenia!
  • Ochrona mieszkania podczas nieobecności – twoje mienie pozostaje w dobrych rękach. Możesz spokojnie odpoczywać podczas wakacji.

Potrzebujesz więcej rozwiązań? Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń turystycznych Punkta. W kilka minut porównasz oferty od różnych towarzystw, dzięki czemu wybierasz najlepiej dopasowaną ofertę.

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

Rozwiązanie zarówno podczas konferencji, jak i sportowego wypadu!

Niewiele osób wie, że ubezpieczenie podróży można wykupić także na czas wyjazdu służbowego, delegacji czy innych wizyt w celach biznesowych. Polisa turystyczna Link4 pokryje koszty leczenia czy pomoże zniwelować finansowo skutku nieszczęśliwych wypadków.

A może planujesz aktywny urlop, podczas którego będziesz uprawiać sporty ekstremalne? Tym bardziej warto pomyśleć nad ubezpieczeniem turystycznym Link4. Poza wcześniej wspomnianymi zdarzeniami ubezpieczenie pokrywa także koszty sprzętu sportowego czy bagażu w razie kradzieży lub zgubienia na lotnisku.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w LINK4, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Punkta? Wystaw opinię!

Chciałbym przesłać podziękowania za pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Dziękuję za pomoc w zawarciu korzystnej dla mnie umowy OC.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach LINK4

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne!